Teksas: Son sözü atkılılar söyler!

Teksas Grubu resmi sosyal medya hesaplarından bir açıklama yayınladı.

Teksas‘ın açıklamasında şu ifadeler yer aldı;

Değerli taraftarlarımız,

Kulübümüzün geleceği için kendilerini istifaya çağırdığımız ancak kongre sözlerini tutmak ve seçim gününe kadar da kulübü layığı ile yönetmek yerine stadyumdaki Mehmet Güzelsöz silüetinden öc almakla meşgul olan Yönetim Kurulu‘nun, camiamıza her yeni gün yaşattığı yeni rezillikler ortadadır. Tribünlerimizin birleştirici ismi, derneğimizin Onursal Başkanı Güzelsöz‘ün resminin bulunduğu pankartın bugünkü maç öncesinde stadyuma asılmasının Spor Şube tarafından engellenmesine dönük tavrı da hayretle takip ediyoruz.

Herhangi bir hukuki dayanağı bulunmayan ve geçtiğimiz sezon ilimiz Diyarbakır‘dan bir kulüp ile oynadığımız olaylı karşılaşmadan bu yana çeşitli şekillerde devam eden bu tür anlamsız uygulamalara artık son verilmelidir.

Kendisi ömrü hayatında bir maça 200 TL bilet parası vermemiş olan Başkan Recep Günay ve yönetiminin, camiamız ve halkımızın günümüz ekonomik gerçeklerinden bi’haber, kendilerine dönük tepkilerden kaçmak için uyguladıkları saçma sapan fiyat politikası ile oyuncularımızı stadyumda nasıl yalnızlaştırdığı da ne yazık ki bugün görülecektir.

SON SÖZÜ ATKILILAR SÖYLER!

TEKSAS

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bir tane eşkiyanın resminin asılması engellenmiş vah vah.Daha ne kadar rezil olacak Bursaspor kapatın şu kulübü de anılarımızla yaşayalım bari.

  45
  14
  1. @kks1326 yorumuna yanıt olarak

   Son sözü Bursaspor camiası ve gerçek taraftarı söyler.Amigo Yaşar Amigo Fiko kalplerde yaşar.Kişileri değil vefaya geçmişini unutmayanlar Bursasporludur.Boş konuşmayın Teksas olarak ne zaman amigo yaşarı amigo fikoyu andınız değer verdiniz.

   16
   1
   1. @Orhan Bencegay yorumuna yanıt olarak

    O eşkıya dediğin adam İnönü de 50 kişi ile hattı müdafaa yapıp dönerler ile 1500 kişiyi önüne alıp kovalayan adamdır Bursanın gururudur..

    5
    11
 2. Yav kardeşim hep bir açıklama hep bir açıklama ne zaman icraat göreceğiz sizlerden.Nasıl eski Bursaspor yok oldysa eski teksas da artık yok eskiden olsa çoktan o başkan müsveddesi inmişti koltuktan.Teksas tribününe de artık ciddi bir tasfiye gerekiyor.Daha aklıselim insanlar tribün liderliği yapmalı artık.

  34
  5
 3. Yok Hükmü Sayılan Satış Tarihi Geçmiş 1 Minübüs Bile Kiralama Yapıp Dış Maça Gidemeyen Bir Zamanlar Varmışlar Gurubu Bursaspor Bitti Sizde Bittiniz!

  27
  5
 4. Kusura bakmayında BURSASPOR Bugun bu hallerdeyse sebebi sacma sapan hareketler yapan TEKSAS Grubudur ulan bu takim Super lig sampiyonu oldugunda bile oyunculari yuhlayip islikladiniz super lig 4.lugunu basarisiz sayip futbolculara saldirmaya kalktiniz ne yuzle aciklama yapiyorsunuz o donem iyi para aliyodunuz yonetimden ordan burdan nemalaniyodunuz gelen biletleri fahis fiyatla paralara millete satiyodunuz .

  10
 5. Mudanyanın onuru,gurur yiğit adamı Recep günayı kimseye yedirmeyiz.O ateşten gömlek giydi,Sonuna kadar başkanın yanındayız.Hodri meydan.

  9
  4
 6. Son sözü Bursaspor camiası ve gerçek taraftarı söyler.Amigo Yaşar Amigo Fiko kalplerde yaşar.Mehmet güzelsöz adına tezaruat edenler olursa onlara cevap amigo yaşar ve Fiko tezaruatı yapılsın.

  5
  1
 7. Açıklama değil saçmalama. Recep başkan için bir bilet alıp maça girmiş biri değil diyorlar , sanki kendilerini açıklıyorlar.
  Kardeşim Mehmet’in resiminin oraya yapılması en başından beri yanlıştı. Oraya resim çizilecekse daha popüler kişilerin resmi yapılmalıydı.

  5
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu