Teksas “Salmaya çalıştığınız korku, sizi inlerinizde yakalayacak”

Teksas ülke genelinde birçok noktada çıkan orman yangınları ile ilgili bir paylaşımda bulundu.

Teksas’ın paylaşımında “Senelerce anaların ciğerlerini yaktınız, size bir karış toprak kaldı da ağaç yakarak mı kalacak? Salmaya çalıştığınız korku, sizi inlerinizde yakalayacak. #AllahBelanızıVersin” ifadeleri yer aldı.

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Orman yakmak bu ülkenin geleceğini tehdit etmek,bölmek, parçalamakla eşdeğerdir. İdam cezası geri gelmelidir.zevk için adam öldürenler,küçük yaşta çocukları istismar edenler.,uyuşturucu ticareti yapanlar, her türlü terör eylemi yapanlar,bilinçli ve kasten orman yakan ve kamu mallarına zarar verenler ibreti alem için idam edilmelidir.

 1. can ataklı denen kim olduğu belli olmayan kişi bir videosunda RECEP TAYYİP ERDOĞAN ın gitmesi için büyük bir afetin büyük orman yangınlarının hatta avusturalyadaki gibi büyük yangınların çıkması gerektiğini söylemişti.
  Önce bunların inine girip bunlardan başlamalı. bunlar bir kişi gitsin diye ülkeyi bozuk para gibi harcamaktan çekinmezler.

  9
  9
  1. @navdir16 yorumuna yanıt olarak

   Yakılan orman alanlarının üzerine dikilen otellerin AKsarayların açıklamasını birileri versin önce 🙂
   Can Ataklı doğru söylemiş, toplumların bir beladan kurtulmasının tek yöntemi her zaman başa daha büyük bir belanın gelmesi ile mümkün olabilmiş.

   6
   6
   1. @brss yorumuna yanıt olarak

    Bu Vatanın En Büyük Belaları Sizin Gibi Zihniyetler Allah Sizinde Belanızı Versin Sizin Tek Derdiniz Ortalığı Karıştırmak Bu Vatanin Taşı Toprağı Umrunuzda Değil…

    1
    2
   2. @brss yorumuna yanıt olarak

    Vallahi pes!..
    Hak, hukuk, demokrasi, sandık nerede kaldı.
    İşte sizin anlayışınız bu.
    Ulan şu sitede siyasete bulaşmakan kaçtıkça insanı zorla batağa çekiyorsunuz.
    Sizinle aynı takımı tuttuğum, ve bu siteye girip sizi muatap aldığım için kendimden utanıyorum yeminle.
    Yahu kardeşim ben yarın bu kafadaki adamla tribünde nasıl yan yana oturacağım?.!

    3
    1
 2. Bı taraftan yanan ormanlara karsi çaresiz kalan devlet,yine diğer taraftan milyonlarca ne idüğu belirsiz göçmenin istilasına göz yuman devlet..tarihimizin en berbat dönemini yaşıyoruz..devlet otoritesi ortadan kayboldu,halkı koruyacak hiç bir organizasyon yok.. yazık oluyor Cennet vatana .sahipsiz bir ülkeyiz artık.

  5
  5
 3. Ne idüğü belli olmayan mültecileri aldılar sonuç işte bu,kim yaptıysa allah belalarını versin

 4. Bazı Suriyeli ve Afgan mülteciler Ege ve Akdeniz kıyılarından kaçak Yunanistan’a ve oradan da Avrupaya gitmeye çalışıyor fakat çoğu paketleniyor, ve tekrar yakalanmamak için Akdeniz-Ege’nin kırsal-dağlık kesimlerinde göçebe hayatı yaşıyorlar çünkü tekrar Yunan adalarına geçmek istiyorlar, devlet bu insanlara dikkat etmeli ve asla o bölgede barındırmamalı, derhal sınırdışı etmeli.
  Her gün ne idüğü belirsiz yüzlerce mülteci elini kolunu sallaya sallaya ülkemize giriş yapıyor.Ülke yol geçen hanına döndü.
  Kendi ülkemizde 3.sınıf vatandaş olduk, yazıktır bu millete eyy bu ülkeyi yöneten iktidar sahipleri.
  Ormanlarımız bizim çocuklarımıza bırakacağımız en değerli hazinemiz.
  Ormanlarımızı yakan şerefsiz namussuzlar cehennemin dibine kadar yolunuz var, Lanet olsun sizin gibi aşağılık pisliklere!!!

  5
  1
 5. Bu haberi niye yayınlıyorsun site bırak bu haberide bir kerede benim yorumumu yayınla da görelim siz bursasporun sitesimisiniz yoksa cumhur ittifakının düşmanımı bu ormanları yakanlar pkk lı onları destekleyenlerde zillet ittifakı yani sizin maşalığını yaptığinız adamlar her fırsatta arkasından vurduğunuz ak parti varya eşşeği aday gösterse yinede o kazanacak çünkü sizin eşekoğlu eşşekten iyidir çünkü biz bursalıyız hainlere kazandımayız aday gösterdikleri adam adam çıkmasada bi dahaki seçim alinur gider başkasını aday gösterir ama kıçinzı yırtsaniz kazanamazsınız bursa size büyük gelir…..

  4
  8
  1. @Yenisehirli yorumuna yanıt olarak

   Secimler yaklaşiyor başlarsiniz megri megri söylemeye ha bir de ormanlari yakacaz diyen Türk askerini hapse attirmak icin şemdin sakiği balyoz davasinda gizli tanik yapan sizsiniz bunu da unutma. 32 askeri kursuna dizen şemdin sakiktan bahsediyorum

  2. @Yenisehirli yorumuna yanıt olarak

   sınır kapılarını süriyelilere kim actı memlekette namus bırakmadınız sen kapını acarsan herkese hırlısıda girer terörüde girer evet bir pkklı yakalanmış ormanı yakan doğru söylüyosunda diğer suriyelileri neden söylemiyosun 5 suriyeli var işin içinde bunları kim getirdi yürkiyeye

 6. an itibarıyla bu habere yapılan yorum 3, onay bekleyen yorum sayısı da 3.
  oysa dün
  (alinur aktaştan tahta algısı!)
  başlıklı habere yapılan yorum sayısı ise 150, onay bekleyen yorum sayısı da 54.
  anlayamadığım, dünkü yorumcular, bugün yaşanalar karşısında neden bu kadar sessiz ve duyarsız?
  ağaç, orman, yeşil. kısaca yanmakta olan canımız, ciğerimiz yani ülkemiz, belediye başkanın yarattığı algıdan daha mı önemsiz?
  acaba bu kadar suskunluklarının ve duyarsızlıklarının bizim bilmediğimiz başka nedenleri mi var?

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu