Teksas ne yaptı öyle?

Bursaspor'un en büyük taraftar grubu Teksas maç içinde söyledikleri besteler ile izleyenleri yine mest etti.

Teksas‘ın söylediği şu beste tüm tribünlerden alkış aldı.

  • Uğrunda mesafeler
  • Yıkılır tüm engeller
  • Çile keder ne farkeder
  • Bursam sana değer!

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Amigo, tribünde orkestra şefi görevi görür, taraftarı ateşler, diri tutar, her an dinamik olmak zorundadır. Amigo dinamik olmazsa tribün de salar kendini. Güçlü tezahürat için takımın pozisyona girmesini ya da gol atmasını bekler durursun. Mesela Selim’in yerinde duran arkadaşa bakınca insanın uykusu geliyor. Büyüklerimizden, kardeşlerimizden ricamızdır, lütfen tribün liderliğini bu işe yatkın arkadaşlara yaptıralım. Hepsinin iyi niyetinden şüphemiz yok yanlış anlaşılmasın, ama bizim kale arkasındaki kalabalığın yarısıyla Doğu Avrupa’da nasıl tribün yapıyor-yaptırıyor adamlar. Bizzat tanık olduğum için üzülüyorum, çok daha iyisini yapacak gücümüz var. Sevgiler.

    20
  2. Sahaya etki konusunda kotuyuz. Hakemin kararları karsısında simşek gibi tepki vermemiz lazım. 35-70 arası tezehurat bile yapmadık nerdeyse. Stadın artık yukunu alması lazım. Bu takımın yanında olmamız lazım.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu