Teksas “Kaldığımız yerden devam”

Teksas Grubu sosyal medya hesabından açıklama yayınladı.

Teksas’ın açıklama şöyle;

64 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

   Başkan tepki koyunca tornistan.Emin Adanur’u diğerleri gibi sindireceklerini sandılar. İlk sortide kayaya çarptılar .Her kuşun etinin yenmeyeceğini öğrenmişlerdir umarım.
   İnşaallah başkan bırakmaz. BBB nin ziyaretine katılan ekipte olmaması açıkçası beni korkuttu.

   12
  2. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

   Ya buna kim inanır ya. Ayar vermeye çalıştınız yemedi. Bütün camia sizi dışladı. Bu zor zamanda sorun çıkarmayın çözüme destek olun.

   16
  3. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

   Sşz bir tırıvırvır hesabına sahip çık önce, ondan sonra ahkam kesin. Siz bursasporlu değilsiniz. Siz teksaslısınız. Bende sizden değilim, hiç olmadım

   35
   2
   1. @Fenasi yorumuna yanıt olarak

    Teksas acilen adam gibi özür dileyin Bursaspor dan büyük değilsiniz kurtuluş savaşında olan bir kulübe verilen zarar sizinde bitişiniz olur Daha önce hiç sesiniz çıkmıyordu sizin amaçınız ne ? Bursaspor’u yok mu etmek Bu kulübün Başkanına saygı duyun ve söylevlerinize dikkat edin eleştiri saygı ve sevgi ile olur

    16
   1. @Mustafa yorumuna yanıt olarak

    Utanmadan birde yayınlıyorsunuz ya yahu siz karışmayın teksas bursaspor mutlu olur.adam seçilmiş daha başlamadan şevk kırıyonuz utanmiyonuz.sayginizi yitiriyonuz teksas.edanur beyden özür dileyin derhal.13-14 yaşında çocuklarda maçlarda küfür ettirmeyin yani siz uzak durun sadece siz taraftar değilsiniz.toplayin aranızda 2 milyon bayana verin ama yemez dimi laf söylemek daha iyi

    39
    1
    1. @Erhan yorumuna yanıt olarak

     Bursaspor’umuzun bu hale gelmesinde bu tribün gruplarının da çok etkisi var.Bedava bilet vermeyen başkanları ve ekiplerini koro halinde küfür ettirdiniz.Evlerini bastınız.Böyle olunca da onur sahibi,beyefendi ve dürüst insanlar kulüpten uzaklaştı.
     LÜTFEN tribün grupları elinizi BURSASPOR’un üzerinden çekiniz.
     Birde Arabayatağı grubu sizler maçlara gelmeyiniz.Hatta Stadyumun yanından bile geçmeyiniz.
     BURSASPOR’um başarısı için ter döken tüm dürüst insanlara başarılar diliyorum.
     Saygılarımla.

  4. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

   Sizden habersiz twit atılabiliyorsa; kontrolünüz, otoriteniz buysa, sizden habersiz bozuk para, çakmak da atılabilir tribünden demek ki… O zaman da ceza alınınca, saha kapanınca federasyona mı pardon diyeceksiniz?!! Bu arada, bu iki milyon ‘bağışlama’ konusu da çok enteresan. “Tamam çocuk sevdim seni, al sana iki milyon!” Buna inanan var mı, içine sindiren var mı? Kimse kendi parasını böyle balkondan savurur gibi dağıtmaz!

   52
   2
   1. @Clarividencia yorumuna yanıt olarak

    Amcası Ethem Sancak dolayısıyla Murat Sancak ,Türkiyede ki sistemin beslediği adamlar ve gruplar tabiiki devinden vermiyor. Sistem üzerinden nasıl kazandıkları belli olmayan paraları sistemin sahiplerinin telkinleri ile dağıtıyorlar.

  5. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

   Dernek yönetimi ve Tribün liderlerinden habersiz hesap üzerinden paylaşım nasıl yapılıyor? (Yoksa tepki gelince ‘R’ mi yaptınız?)
   ▪Bu paylaşımı yapanlar En büyük Bursaspor düşmanıdır..
   İçimizdeki hainlerdir.
   Kimse ama kimse Bursaspor’dan büyük değildir.
   3-5 çapulcuya kalmadı bu kulübü yönetmek.

   63
  6. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

   Tepki gelince R ,
   1) Bir sosyal medyayı yönetemiyorsanız kapatın gitsin
   2) Madem haberiniz olmadan yazıldı, bu geri vites yazısı için 20 saat niye beklediniz
   Bursaspor üzerinden geçiminizi sağlıyorsunuz, beleş bilet ve kombine alamayacağınızı anlayınca saldırıya geçtiniz. BURSASPOR bütün bursanındır, düşün yakasından.

   80
 1. R ‘nin kralı… Sosyal medya hesabına nasıl ulaşabiliyor o zaman yazan arkadaş…

  Neyse işin birde güzel tarafından bakalım, gidin adam gibi kırdığınız kalpleri geri kazanın. Belki bir çorba parası atan olur.

  100
  9
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   MAZİMDE KALBİMDE AKLIMDA FİKRİMDE YANLIŞSIZ HATASIZ BİRTEK BURSA var BURSASPOR VAR ,,NEYSEKİ İYİ TARAFTAN BAKALIM HATADAN DÖNÜLMÜŞ , TEKSAS İÇİNDEKİ KALPLERİ KİRLENMİŞ , KARARMIŞ OLANLARI TEMİZLER UMARIM

   19
   1. @Panayırlı yorumuna yanıt olarak

    Sevgili Bursasporlular tEksas demek başlı başına ali,ahmet,mehmet demek değildir ki evet nasıl ki bir başkan gelir şampiyon yaptı ise bir başkan geldi takımı küme düşürdü borçlar artı TEKSAS da da bazen bu tür kişisel yanlış hata kötü niyetli cikarcilar olabilir lütfen TEKSAS demek tirbun kültürü demek kişilere indirgeyip de kötü TEKSAS demek de yanlış her birimiz TEKSAS ıdiz peki hepimiz mi çıkardınız kotu yuz asla değiliz tabiki ayrıca her millet de hainler kötü işler yapanlar olduğu gibi TEKSAS ında içinde olabilir önemli olan tirbincu taraftar ilk önce taraftarligina yapicak ki herkes işini iyi yapar durduğu duracağı yeri bilir ise başarı gelir tirbun abileri herşeyi ben bilirim der ise kulüp u yönetmeye kalktığı için de Bursaspor olarak biz bu durum dayiz .Sn Emin Ada nur siz çalışmalarınıza lütfen şeffaf açık dürüst devam edin bırakın haddini bilmez leri lütfen kimseye taviz de vermeyin siz dürüst olun ınan ki bu sehir arkanızda durur ayrıca o malum kişi lütfen o kuleye çıkmasın artık yok arkasında 50 kişi 100 kişi varmış mis falan da filan bence hatta maça da gelmesin

 2. İçlerindeki GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK düşmanını yok etmedikleri sürece TEKSAS BENİM İÇİN YOK HÜKMÜNDEDİR.

  57
  8
   1. @Hilmisu yorumuna yanıt olarak

    Madem istifa edeceksin yapamiyorsun teksasi niye bahane ediyorsun.. Ben Bursaspor Taraftarıyım teksasli degil ! ama teksas burda kesinlikle suçlu degildir.. Herkes her yorumu yazabilir, Baskansan eger eleştirilere acik olacaksin, zamaninda eski baskanlara ana avrat kufur edenlerde oldu, emin adanur bunlari bilmiyormuydu baskan seçilmeden önce.. Ne para ne pul Kimse Bursazporun armasindan büyük değildir dilryen istifa edebilir, Bursaspor Camiası büyüktür düştüysek yine kalkmasini biliriz o koltuğa layiginida oturturuz herkes rahat olsun.

    4
    5
 3. Teksas meksas tanımam bunlarin geriye takacagi zaten belliydi ama başkanciktan neden bir açıklama yok istifa yazalı 24 saat olacak neredeyse biraktiysan kongreyi açıkla devam ediyosan görevimin basindayim de seni mi pispislayacagiz

  49
  54
   1. @bursalegend yorumuna yanıt olarak

    Olmadı Teksas olmadı.Bu paylaşımın sonunda,Başkanımızdan,yönetim kurulundan ve aşırı rahatsızlık duyan , geleceğe umutla bakmaya başlayan taraftardan özür dilenmeliydi.
    Paylaşımınız da bu yüzden samimi bulunmamaktadır.
    Bana göre Bursaspor’umuzun menfaati için ayırt etmeksizin her kişi ve kurumla görüşmek,onlardan yardım ve destek istemek asla yargılanacak bir durum değildir.
    Zaten o 8taşlı,bu Bizans ve şu mavi eşek demekten kulübün bu hallere düşmesini farkedemedik değilmi?

 4. olumlu bir hareket bu, hepimiz Bursasporluyuz ve Teksas bu ülkenin en büyük trübün gücü ama içinde ki aymazları temizlemeliler,belkide bundada bir hayır vardır, evet maç başında Bursaspor kendi kalesine gol atmıştır lakin maç doksan dakika, sonununda galip gelmemek için hiç bir nedenimiz yok, hatadan da dönüldüğüne göre şimdi Emin başkanında Bursasporumuzun geleceğini çok kötü etkileyecek olan istifa etme hatasından dönmesini bekliyoruz.

  37
  3
 5. Lütfen hemen toplanıp başkanın yanına gidip özrünüzü dileyin ve her daim doğru adımlarında yanında olduğunuzu belirtin.
  Bu arada içinizde ki çürük mümtezellerdende kurtulun artık.
  Zira en büyük taraftar grubu olduğunu hepimiz biliyoruz ama sizin saçma icratlarınızdan sıkılmış en kötü 20 bin tribün adamınıda yok saymayın.

  19
  1
 6. İçinizdeki o zarar veren grubu temizlemedikten sonra kim sizinle aynı otobüse binip deplasman yapacak kim itimat edecek size bundan sonra

  16
  1
 7. Şu sosyal medya cıktı çıkalı ne ülkemizde huzur kaldı ne de bursasporda gec klavyenin başına ulkeyi kaosa sok gec klavyenin başına bursasporu kaosa sok yazık çok yazık

  10
  2
 8. bence iclerinden bir hain yazmis ve bu aciklamayi yazan kiside Emin Adanura ve camiaya dusmanlik beslemektedir ama yinede basiretsiz sekilde yonetildigi belli hesabin. Emin Adanur istifa karari alirken neden bu paylasimi yapip Emin Adanurun fikrini degismesini istesinler ki? Islerine gelirdi cunku Emin Adanurun istifa etmesi

  10
  17
 9. Evet çok doğru yazılmış ama yanlışlık yapan kim onu da yazın bilelim Gördünmü EMİN başkan doğru bir tane şehir kenetlendi texas geri adım attı yanlışlık falan diyerek çık açıklamada bulun devam icraate en büyük BURSASPOR başka büyük yok

  8
  1
 10. Bir kişinin yazdığı (İnanmıyoruz) yazı kulübe ne kadar zarar verdi. Yazıyı yazan kimmiş? Bu aşağıdaki zararları kim giderecek.
  1- Dün gece sponsorlardan 1215000 tl para geldi. Bu gün 1 tane yok.
  2- Tahta için yapılacak görüşmeler yapıldı mı yapılmadı mı bilmiyoruz.
  3- Bu kadar insanın canı sıkıldı.
  4- Emin Başkan istifa etmese eski şevkiyle iş yapacak mı ?
  5- Şevkle çalıştı diyelim tekrar böyle bir şeyler yaparlar mı diye tedirgin olacak.

 11. tabii kesin siz yazmamışınızdır. ya grubundan birinin çocuğu yada yeğeni twitter şifresini girip açıklamayı yazmıştır. bir kerede adam gibi poponuzun üstüne oturun da bir şeye burnunuzu sokmayın.

  7
  1
 12. Hemen bırakıp kaçacağın işin içine hiç girmeseydin be başkan. İstediğiniz kadar eksileyin ama dediklerim sonuna kadar doğru. Hangi klübün başına gelse illaki buna benzer bazı kesimlerden eleştiri alacaktı. Bu yalnızca bursaya ve teksasa özgü bişe değil. Daha ilk olumsuzlukta kaçmaya bahane arayan adam gidebilir sıkıntı yok. Bursa zaten bitmiştir bari onuruyla gururuyla bitsin. Onun bunun peşinden koşarak değil onun bunun egosunu tatmin ederek değil.

  6
  3
 13. Bu sezonu şampiyon olarak bitireceğiz.
  Zaman birlik beraberlik zamanıdır.
  Karmaşaya gerek yok.
  Herkes işinin başına.
  Marş marş.

  5
  1
 14. Hadi tamam tamam, öpün de barışın ☺️
  Olur böyle kazalar, onemli olan geminin sag salim limana dönmesidir.

  2
  4
 15. sizin bu hatanız Bursaspor’a en az 15 gün kaybettirdi,gurur duyduğumuz teksastan nefret eder olduk.

 16. Teksas i sevmem ama lig maçlarında ( pandemide)tribünlerde poşetlerini yapılan kareografilerde hepiniz teksas a methiyeler duzuyordunuz..Türk insanı ilginc.herkes dik dursun.teksas ta kivirmasin

 17. Bari dik bir duruş sergileseydiniz..yazdık ama maksadımızi aştık filan deseydiniz..ne bu şimdi kuzenim yazmis haberimiz yok ayaklari

 18. Eski Teksasa lafım yok .. çoluk çocuk doldu orası Milleti tribünden soğuttunuz.. bi düşün artık be ..

 19. Teksas, Bursaspor’a gerçekten zarar veriyor artık. Bu açıklamayla da boş yapıp kendilerini rezil etmişler.

 20. BURSASPOR var ise teksas vardır bunu bir unutmayalım.
  Teksas tarafından yapılmış bu açıklama bilinçli mi yapılıp geri adım atarız diye düşünüldü? Buda ayrı bir soru ve bu hareketten ne menfeat sağlanmaya mı çalışıldı buda ayrı soru?
  Kafamda deli sorular…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu