Teksas isyan etti!

Teksas Grubu, Frutti extra Bursaspor'un Fenerbahçe BEKO deplasmanında yaşanan olaylar ile ilgili Bursasporlu taraftarlar hakkında işlem yapılmasına isyan etti.

Teksas’ın resmi internet sitelerinden yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı;

Bursasporlu olmak mı suç, yoksa Anadolu Efes deplasmanlarında olay çıkaran iki İstanbul kulübü taraftarlarına da aynı idari ve adli işlemler uygulanmış mıdır?”

 

12 Yorum Onay bekleyen 5 yorum var

 1. İsyan edecek en son gurup teksastır.
  teksas artık Bursa yı temsil edemiyor.
  tam tersi, şehrin ve kulübün sırtında adeta bir kambur.
  Bu sezondan itibaren kendini ya fesh etmeli, ya da 180 derece değişmeli.
  “YETER ARTIK TEKSAS YETER!”

  60
  7
  1. @Az kuru Az pilav yorumuna yanıt olarak

   Eğer kulübün gerçek sahibi taraftarsa
   Eğer gerçek taraftar Teksas’sa
   O zaman bu kulübün düşmesinin tek sorumlusu Teksas’tır.
   Şampiyon olurken biz yaptık
   Küme düşerken siz yaptınızı
   yemez kimse, gargara bile yapmaz

   19
   9
 2. İsyan ettiğiniz konuya bakın ya. Allah aşkına, önce gidin kendinize isyan edin daha sonra Bursasporu sömürenlere isyan edin. Ayrıca İstanbul tayfasını bilmiyormuş gibi davranmaya hiç gerek yok, adam gibi takımı destekleyin galeyana gelmeyin küfürler etmeden takımı destekleyin de takıma bir faydanız olsun. Sırf edilen küfürler yüzünden ailemle maça gelemiyorum

  45
  2
 3. Bursaspor bulundugu durumdan kurtulmak istiyorsa ivedilikle bu teksas denilen yapıdan kurtulmalıdır. 2-3 istanbul maçında bedava biletle tribun sov yapıp, deplasmanlarda çıkardığı olaylarla ovunen, kulube zarar vermekten başka hicbir işe yaramayan, mali katkı vermeyen bu grup Bursaspor’un cokusundeki temel sebeplerden biridir.

  38
  4
 4. Bence asıl gerçek Bursasporlular texas a isyan etseydi buralarda olmazdık. Ver bedava bileti, içkiyi sonra gitsinler sahada futbolcuya td ye ana avrat küfür, maç sonuda otobüsü durdur ağız burun futbolcu döv. Bir de övünüyorlar bu yaptıklarıyla..

  19
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu