Teksas imzaları topluyor!

Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Günay’ın kongre kararı alması için genel kurulu üyelerinden ümza toplayacağını duyuran Teksas Grubu imzaları saat 16:00’da almaya başladı.

Teksas‘ın dün yaptığı “İmza vermek isteyen üyelerimizi, üyelik kartları ve kimlik kartları ile birlikte yarın (21 Temmuz 2023, Cuma), saat 16:00‘da, her şeyin başladığı yere, Atatürk Stadyumu kale arkasına bekliyoruz.” ifadeleriyle yaptığı çağrıya Bursasporlu kongre üyeleri imzalarıyla destek verdi.

İmzaların toplanması 22 Temmuz Cumartesi günü saat 20:00’ye kadar devam edecek.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Reputation yorumuna yanıt olarak

   Buradan Bu imza toplama işini eleştirenler BURSASPORLU Olamaz İçimizdeki ????????????? ne derseniz artık AKLIN YOLU BİRDİR DOĞRU BİR TANEDİR Bu kafa neyin kafasıdır Daha neyi eleştiriyorsunuz BURSASPOR FUTBOLCULARI VE TARAFTARI İSTİKLAL MARŞINI SÖYLEMEYE DEVAM EDECEKTİR

   6
   9
 1. Uzun süredir ilk defa basını / taraftarı / zengini bir araya gelip güzel bir oluşum yaratmaya başlamışken başımıza takım elbise hırsızı bir geçici başkanı göndermeye çalışmak gibi bir dert çıktı şimdi de. Bu adam Bursasporlu değil hayallerini yaşayan hayatta gelebileceği en büyük mevkiye fırsat kovalayarak gelmiş cahil bir mahluk. Bursasporlu olsaydı eğer parası olan yönetimin hemen önünü açmış olurdu, bu gitti o yönetim gelmesin ve elini ayağını bu işlerden çeksin diye resmi siteden yalan iddialarla hedef aldı. Recepin yaptığı bu kulübe ihanettir açık ve net konumuz budur.

  30
  16
 2. Texas amerikadan geri dönmüş. Kurtuluşun başlayacağı yer burdan başka bir yer olamazdı tebrikler texas uzun zaman sonraki ilk güzel hareket.

  19
  21
 3. Recep başkan diren. 3-5 tane çorbacı entel dantel istedi diye istifa etmek yakışmaz. Gerçek BURSASPORLULAR SENİNLE

  12
  12

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu