Teksas: Güven ortamını bozacak hamleye tahammülümüz yoktur!

Teksas Grubu resmi sosyal medya hesaplarından bir açıklama yayınladı.

Teksas’ın açıklaması şöyle;

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Sen kimsin? Pardon duyamadım ?
  Düşmüş kulubün düşmüş taraftar topluluğu hadi gidin az ötede oynayın?
  Beşiktaş maçlarında amed maçlarında diğer kötü tezahüratlarınız yüzünden aldırdığınız cezalar yüzünden kulup kaç puan kaybetti oturup hesapladınız mı???
  Şimdide kalkmış rajon kesiyolar !! Sizi sallayan mı var ?

  64
  12
 2. Ne bekliyonuz abi adamlar
  Multi milyoner mi sanıyosunuz
  Geldigi gibi kasaya 250-300 milyon tl
  Koyup tüm sorunları çözecekler
  Benzinlik arazisi konusunda satılabilir
  En maksimum degerde satılıp oradan
  Gelecek olan paranın nereye verildigi
  Hangi borçların kapatıldıgına dair
  Kamuoyuyla bilgi paylaşmaları daha
  Saglıklı olacaktır

  16
  8
 3. Zamanında arkasından sövmediğiniz kaldı recep günayın. O tüm kulübün taşınmazların şaibeli bir şekilde elden çıkarttıklarını söylediğinde sizler adamın arkasında durmadınız. Şu şekilde kim bursaspora sahip çıkabilir biraz mantıklı düşünün, duygusal değil. Bursasporlu olsanda böyle kulübe başkan olmak istemez ve paranı kulübe harcamazsın. Zira yıllardır kulübe kanbur olmuş taraftar grubu varken.

  11
  1. @pingel yorumuna yanıt olarak

   Ne boş adamsın keşke bu söylediklerini geçmiş dönemde kulübün geleceğini mahvedenler içinde söylesen. Bu takımı bitiren sizlersiniz.

 4. eyyy teksas, bu kadar çok fikir değişikliği ve yanılgı çok fazla…
  100 defa düşünün, 1 defa açıklama yapın…
  camianın geneli bu yönetimin samimiyetine güvenmediği gibi size de güvenmiyor artık…

 5. Başlamış yine Teksas yönetim tehdit etmeye. Diğer Yönetim, futbolcu ve teknik adamlara yaptıklarını yapacaklar ufak ufak yine başladılar. Herkes diyor ya yönetimler Bursaspor’u bu hale getirdi diye. Alakası yok Bursaspor’u bu hâle Teksas getirdi. Teksas denilen sözde taraftar grubu yok edilmedikçe Bursaspor tamamen çökmeye ve bir daha doğmamak üzere kapanmaya mahkum.

 6. Teksas ne bekledi acaba dört hafta futbol yerlerde deyşiklik olur mu zor zaman kalmıyor baya yoğunluk varmış başka işlere koşuşturmak futbol sonucu pek önemsenmemiş ki devam ediyor yarınki mac sonucu pek farklı olacak gibi gözükmüyor niye bukadar cırpınıp duruyoruz gelen gideni aratmıyor ne bu klüp kurtarma mı hade be batma derler buna

 7. Acınası rezil bir taraftar topluluğu ! Sizi kim sallıyor da ültimatom veriyorsunuz. Bilet vermeden maça giriyorsunuz bir de kendinize adam diyorsunuz. Takipçi olacaklarmış !! Gerçekten komik

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu