Teksas: Gereken kararı alın!

Teksas Grubu bir açıklama ile Recep Günay'ın kongre kararı alması yönünde çağrılarını yineledi.

Değerli Bursasporlular ve Sayın Genel Kurul üyelerimiz,

Zorlu günlerden geçen Bursasporumuzun önünü açmak için Seçimli Genel Kurul‘a gidilmesi maksadı ile topladığımız imzalar, kulübümüzün Üye Kabul ve Sicil Kurulu tarafından incelenmiş ve geçerliliği onaylanmış olup, Divan Kurulu aracılığı ile seçim kararını almaları için Yönetim Kurulu‘na iletilmiştir.

Kulübümüzün en üst karar alma organı olan Genel Kurul üyelerimizin iradesini tanımayan Yönetim Kurulu‘nun, süreci uzatmak amacı ile ilgili dosyaları elden teslim almayı reddetmesi üzerine, belgeler kendilerine kargo aracılığı ile ayrıca da iletilmiştir.

Şampiyon Başkanımız merhum İbrahim Yazıcı‘yı cezaevi ile muhatap eden süreç de dahil olmak üzere kulübümüzü senelerdir adliye koridorlarında gezdirenlerin, kendileri de defalarca “Bursaspor’un en üst karar alma organı Genel Kurul’dur” demelerine rağmen takındıkları bu anlamsız tavır ve koltuk inadı, Bursasporluluk ile bağdaşmamaktadır. Bursasporluluk, Bursaspor Kulübü‘nün çıkarlarını tüm şahsi şan ve çıkarların üzerinde tutmayı gerektirmektedir.

Günay‘ı, Bursasporluluğun gereğini yerine getirerek Bursaspor Genel Kurul üyelerinin iradesine saygı duymaya ve tüzük hükümlerimiz uyarınca gereken kararı ivedilikle almaya çağırıyoruz.

Aksi takdirde, hem bu hususta, hem de Genel Kurul sürecinde yaşanan usülsüzlükler ile alakalı Günay ve yönetimi ile Genel Kurul Divan heyeti hakkında gerekli dava sürecini hızla başlatacağımızı açıkça ifade ediyoruz.

TEKSAS

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ah be kardeşler! 🙁

  Recep beyi mahkeme ile tehditin bir şeye yaramayacağını bilmiyor olamazsınız. 🙂

  Koltuktan kalkması için başka yol bulun. 🙂

  54
  3
  1. @Çorbacı Haluk yorumuna yanıt olarak

   Çok iyi bir örnek Bursasporlusun tebrik ederim mesela koltuktan zorbalıkla da kalkabilir diyorsun sizlerin yorumlarını okudukça Bursaspor’un neden buralarda olduğuna hiç şaşırmıyorum..

  2. @Çorbacı Haluk yorumuna yanıt olarak

   ankaragücü 2 ligde mücadele ederken
   başkan ve yönetim kurulu esnaflardan ve taraftarlardan oluşmuştu.
   recep günay seçildiyse bırakın devam etsin..
   karıştırmayın, bekleyin
   yapamazsa birilerine teslim edecektir.

   1
   1
  3. @Çorbacı Haluk yorumuna yanıt olarak

   koltuktan kaldırması bu kadar kolaydıda TEXAS ali ay takımı düşürmeden nerdeydi..nerdeydi bu imza atanlar..şimdi mamaları kesilincemi ortadalar

   3
   1
  4. @Çorbacı Haluk yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursasporlular mevcut başkan diyor ki Bursaspor un taşınmazları ya eski yöneticiler üzerine akmış veya firmalar üzerinde AA ın ES ın GS in üzerinde Bursaspor un taşınmazları olduğunu iddia ediyor idaları ne kadar gerçekçi veya nw kadar usule uygun bunca zaman kanunlar neden araştırmıyor neden adaletsizlik oluyor herşey kitabına uygun ise o zaman kanunlarda neden açık var kim doğru söylüyor kim ahlaksız ortada 150 milyon dolar üzerinde bir maddi kaynak yok olmuş bakın 150 milyon dolar birde taşınmazlar bir okadar hadi buyurun Recep Günay tamam istifa etsin kongre kararı alsın da bunlarda araştırılsın peki AA neden bir adayım bir değilim diyor neden Recep Günay seçilmeden önce 1 ay bekledi ne senaryolar ne filmler dönüyor akıl sır almıyor bu ülkede bu şehirde kimseye güvenme iz mi yazık ki ne yazık ama adalet hak hakikat bir gün açığa çıkar

   37
   5
 2. Teksas ne diyorsa tersini yapın!! Bu arada yorum yayınlamamak yeni moda mı? Herkes sizler gibi mi düşünmek zorunda? Siz kimsiniz bu arada? Haa unuttum, Osmanlı uşakları… Padişahım Çok Yaşa!!!

  40
  11
 3. Gereken karar şu:

  “Teksas takımın bu hale düşmesindeki sorumluluğunu kabullenip dağılıyor. Bunu yaparken de kimlerin taraftarı ne karşılığında, nasıl yönlendirdiğini tüm detaylarıyla açıklıyor.”

  37
  5
 4. Kulüb, camia ve taraftar olarak o kadar geri gittikki şu an türkiyede amatör ligler de dahil en geri kalmış klüplerin camiaların ve taraftar topluluklarının başında geliyoruz çünkü bizim taraftar dünyanın en bilmiş taraftarı,hiç kimse futbol ve futbolcudan anlamıyor sadece bizim taraftar anlıyor kulüpte futbol hariç herşey var, taraftarımız küfürbaz,başkanlarımız hırsız huysuz yalancı,meteliğe kurşun atan ve en kral futbolcusunu elektrik su faturalarını ve hatta yol masraflarını karşılayabilmek ıçın 50- 100 bin dolara satabilen bir kulüp hâline geldik karacabey inegöl bile bizim en iyi futbolcumuzu rahatlıkla üç beş kuruşa alabilir futbolcular takımdan gitmek için fırsat kolluyor üçe beşe bakmadan transfer teklifi gelen arkasına bakmadan kaçıyor parayı basan 3.lig takımına bile gider onlada haklı onların işi para kazanmak ,bu kulübün tek kurtuluşu bu kadar borcun altına kimse giremeyeceği için kapatmaktır hergün ölmektense bir kez ölürsünüz..

  17
  2
 5. İlk maçta kaos cikicak duramicak orda bu neyin ısrarı kimse istemiyorken kasa boş ekmekte çıkmaz artık

  8
  30
 6. İyi de kardeşim. Madem bu adamın başkan olunması istemiyordu. Neden AA aday olmadı kongre zamanında. Sizi bu kadar gaza getiren AA , neden günay yolsuzluk muhabbetlerini açtıktan sonra bir den aday olma kararı aldı da sizi bu kadar kışkırttı. Daha dün küme düşürdü diye küfürler dizdiğiniz kişileri neden şimdi baştacı yapmak istiyorsunuz. Peki hadi geldi diyelim adamınız, babasının hayrına Bursaspor a para mı verecek zannediyorsunuz. Bırakın da topçu topunu oynasın, yönetici yöneticiliğini yapsın. Sizde taraftar iseniz işinizi yaparsınız, işinize gelmiyorsa desteklemezsiniz maça gelmezsiniz biter gider

 7. Bu Her şeyi sahiplenmeye ve kendilerini Bursaspor un ve Genel kurulun üstünde düşünen Texas pardon çorbacı grubu topladığı imzacilara sormak gerekli kurulda neredeydiniz arkadaşlar. Maçlar başlamak üzere hala imzaların gereğini yapın kurula gidin diyorlar, bu arkadaşlar çok şakacı yahu! Gözünüz aydın, çorbacilar genel kurul oldu ve bitti! Sizler beğendiniz de beğenmediniz de bitti! En az altı ay bekleyin, düşünün ve biraz da kaşının! İlk maçta yönetim istifaaa diye bağırırken dikkat edin sesiniz kırılmasın!

 8. Bursaspoe tüm tribun liderleri amigolar eger birazcık bursasporluysaniz samimiyseniz o taraftarı arkanıza alir o ozluceye gider istifa ettirirsiniz buna kimse kayıtsız kalamaz özellikle kolsuz ve selim

 9. Bursaspor belki küllerinden doğacak devre arasi ali ay gelirse ama sehir kayıtsız taraftarda gereğini yapmıyor sa dicel soz yok teksas devreye girmek için neyi bekliyorsun

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu