Teksas “Genel Kurul tarihini açıklayın!”

Teksas Grubu yaptığı açıklamada Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat ve yönetim kurulunu Olağan Seçimli Genel Kurul tarihini açıklamaya davet etti.

Teksas tarafından yapılan duyuru şöyle;

Sn. Başkan ve Yönetim Kurulu,

Öyle zannediyoruz ki, genç oyuncu grubumuza ve verdikleri delikanlı mücadeleye en ufak bir zarar gelmemesi adına aldığımız geri planda kalma kararı, sizleri fazlaca rahatlığa sevk etti. Göründüğü kadarı ile “Bir şekilde Mayıs’a varır, hiçbir soruna çözüm üretemezsek de hevesimizi alır, en kötü maçlarda amigo gibi davranıp camiaya şirin gözükür ve hesap vermeden ayrılırız” diye düşünüyorsunuz ancak o işler öyle olmuyor ne yazık ki.

İşin aslı şudur:
Kongre öncesinde verdiğiniz sözleri tutmadınız.
Transfer tahtası başta olmak üzere hiçbir ciddi soruna en ufak çözüm üretemediniz.
Mevcut oyuncularımızın ve personelin maaşlarında aksamalar sürüyor.
Sözleşme yenileme” meselelerini çözüme kavuşturamıyorsunuz.
Yaşanan tüm haksızlıklara rağmen kulübün çıkarlarını savunma dirayeti gösteremiyorsunuz.
Kulüp, son dönemde, ödenmemiş faturalar ile haber konusu oluyor.
Stadyum zemini dahi sizin için çözülemeyecek kadar büyük bir mesele.
Sezonun bitimine sayılı haftalar kala “Hatıra kombinesi” çıkarmaya kalkan ve bundan karşılık bekleyen de yine sizlersiniz.

Ve tüm bunlara rağmen, camiaya ve şehre en ufak bir açıklamayı bile çok gören bir tavır içindesiniz. Belli ki siz Bursaspor‘u yönetmeye değil, idare etmeye gelmişsiniz. Çözümle değil, ötelemekle uğraşıyorsunuz. Nafile.

Bir an önce, çıkıp içinden geçilen süreci camiaya anlatın ve Mayıs ayında yapılması gereken Olağan Seçimli Genel Kurul tarihini açıklayın. Kalan sürede de tek doğru icraatınız olan hocamız Mustafa Er‘e ve genç oyuncu grubumuza desteğinizi artırarak Süper Lig yürüyüşünde işlerini kolaylaştırın.

İyi çalışmalar,

TEKSAS

40 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Teksas ultimatom vermiş…
  Bakalım başkan dikkate alacak mı ? Kongre tarihini açıklayacak mı ? Evet sayın Kamat açıklama bekliyoruz !

  77
  1
   1. @Bursa spor yorumuna yanıt olarak

    başkan bu iş zaten sana bir numara büyük geldi herkes haddini bilecekengeç mayısın son haftasına bu işi,hedefleri olan ve bursasporun sorunlarna çözüm üretecek birine devret,kongre tarihi lütfen ACİLEN!!!!!

    4
    2
   2. @Bursa spor yorumuna yanıt olarak

    kusura bakma kardeşim ilk eksini ben vedim sana ,amacım bundan kötü olmaz yazman, böyle diye diye başımıza beterin beteri geldi çünkü, ALLAH aşkına şu cümleyi kullanmayalım artık

    5
    1
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Adamsın Teksas.Bu sene yaptığınız tek doğru icraatınız Mustafa Er hocamız.Asalaklar yine sinir krizine girip kuduracak.

   15
   4
  2. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Rahmetli İbrahim Yazıcı, dan sonraki Başkanların Asılı olan resimlerini Tesislerden atılması lâzım bunlar Bursasporumuzu yediler bitirdiler ben kongre üyesiyim genel kurulda önerge vercem bütün kongre üyeleride destek verip bunları hem üyeliktende atalım

   19
  3. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Teksas kadar kifayetsiz muhteris bir oluşum çok azdır. Kıymetini bilelim. Geri planda durma kararı almışlar. Yahu ön plana çıksanız ne olur? Eski devriniz kapandı. Siz geçmişte yaşamaya devam edin. Pandemi var stadyuma gidemiyor taraftar… Tutup millete geri planda durduk numarası yapıyorsunuz. Haklı olsanız da kiyafetsizsiniz. Boşverin bu Teksas büyüktür numaralarını. Teksas 10 yıl içerisinde bitik bir taraftar grubuna, nostaljik videolara dönüşmüştür.

   30
   7
   1. @Claw yorumuna yanıt olarak

    Ne kadar garip bir durum TEKSAS ı görmmeye çalışmak ? Sanki bu durumdan SADCE TEKSAS SORUMLU gibi bir algı var.Ben hiçbir taraftar gurubuna dahil değilim gerek görmedim ÇÜNKÜ HEPSİ BURSASPOR DİYE VAR BENDE BURSASPOR DİYORSAM BENİM İÇİN FARK YOKTU GURUPLARDAN YANA.Peki Teksas suçluysa diğer gruplar ve benim gibi olanlar VE HATTA KONGRE ÜYELERİ DAHASI YÖNETİMLER ÖTESİNDE BAŞKANLAR YA BURSA ŞEHRİNİN ÖNDE GELEN SÖZÜM ONA büyükleri abileri iş insanları NEREDEYDİ TEKSAS BU TAKIMI BÖLERKEN FUTBOLCUYU SATARKEN BU ŞEHRE İHANET EDERKEN BU SAYDIKLARIM NEREYE BAKIYORDU NİYE DUYMUYORDU NİYE KONUŞMUYORDU !!! EVET TEKSAS ESKİ HAVASINDA DEĞİL HALA DEPLASMANLARDA STADLARDA TESİSLERDE DESTEKLEMEKLE MELGULLER HERALDE ! Bukadar KENDİ KENDİNİ SUÇLAYAN ZARAR VEREN HATTA HAKARET EDEN TARAFTAR VARMIDIR ŞU KRNDİMİZİ YERDEN YERE VURMAYA ELEŞTİRMEYE SUÇLAMAYA HARCADIĞIMIZ ENERJİYİ DAHA FAYDALI YARARLI KULLANMAYA HARCASAK BAZI SORUNLARI ÇÖZERİZ DİYE UMUYORUM ALLAH AŞKINA BİRAZ DAHA DIŞA KARŞI BİRLEŞİN VE SORUN ÇÖZME ODAKLI OLALIM……

    3
    7
    1. @Eser 16 yorumuna yanıt olarak

     En güzeli, taraftar grupları içlerinden birini başkan adayı olarak çıkarsın, ya toplanıp ortak aday yada kendilerinden birisini. Bursanın iadamlarının zenginlerinin siyasilerinin saygıduyulan insanlarının bursaspor için bir şey yapmak arzusunda olmadığı ortaya çıkmıştır. Son seçim öncesi, hüseyin akdemir başkan olmayacağım dedi, bir kaç kişi daha aday olmayacağım dedi, kızıl başkan olmayacağım dedi, yazıcının kardeşi ve oğlu aday olmayacağım dedi. Zurnanın son delikleri mestan ve kamat geldiler , bu ii beceremediler. Ne paraları var ne etkileri çevreleri. Demekki bursaspor parasızda yönetilebiliyormuş. taraftar grupları aralarından birini aday çıkarsın, zengin olmasına gerek yok, biraz bu işten anlasın yani futboldan, ve en önemlisi haram para peşinde koşmasın, bursaspor için emek verecek dürüst birini çıkarın ve artık taraftar grupları desin ki, bu adamın arkasında gözümüz kapalı dururuz. Gizli kapaklı bir iş yapıyorsa, bir bildiği vardır diyebilsin. Hodri meydan, büyük taraftar grupları, çıkarın içinizden birini. Eğer çıkaramıyorsanız, bundan sonra gelen adama ültimatom vs vermeye kalkmayın, zira siz içinizden birini bile çıkaramayacak durumdasınız.

     7
     3
    2. @Eser 16 yorumuna yanıt olarak

     Sevgili kardeşim, kulübün bu düştüğü durumdan TARAFTAR, YEREL MEDYA VE YÖNETİMLER aynı oranda suçlu ve sorumluludur.
     peki, artık neden YAZICI gibi cesur yürekler ortaya çıkmıyor?
     cevabı çok basit. MEVCUT SKORCU VE SABIRSIZ MEDYA VE TARAFTARIN VARLIĞINDAN DOLAYI…

     8
     1
     1. @M.K. Paşalı yorumuna yanıt olarak

      Bu konuda yanılıyorsunuz Timur Noyan taraftardan çekindiği içinmi çekildi.PEKİ SON BİRŞEY DAHA BUGÜNE KADAR KİMSE BUNU FARK ETMEDİ SÖZÜDE GEÇMEDİ KAMAT BAŞKAN SEÇİLDİKTEN SONRA NEDEN MAZBATAYI ALMAK İÇİN 1 GÜN BEKLEDİ ? BEN TAHMİNİMİ SÖYLEYEYİM SEÇİM ÖNCESİNDE HATTA SEÇİM GÜNÜNE KADAR TÜM BORÇ VE SORUNLARI TAM BİLMİYORDU KAZANDIKTAN SONRASINDA VE AKŞAMINDA BENCE VAZGEÇTİ AMA İŞTE ORADA HİÇ ETLİYE SÜTLÜYE KARIŞMAYAN ŞEHRİN ileri gelenleri DEVREYE GİRİP AMAN BİZDE YARDIM EDERİZ YOKSA REZİL OLURUZ DEYİP ZORAKİ DEVAM ETTİRDİLER YAZIK ÇOK YAZIK.BURADA KUSUR BAKIMINDAN TARAFTAR EN DÜŞÜĞÜDÜR.

      3
      4
   1. @bursalegend yorumuna yanıt olarak

    Senin gibi reziller sene başından beri aynı nakaratı tekrarlıyor.Fakat unutma gökten kemik yapmaz.Sonuçta Rabbim temiz insanların gönlüne göre veriyor.burda daha çok çıldıracaksın.

    3
    3
 2. Çok bir şey istemiyoruz. Doğru düzgün takımın ödemelerini zamanında yapan, futbolcunun sahadaki emeğini masa başında yedirtmeyecek vizyonlu bir yönetim istiyoruz. Ali olur Veli olur hiç fark etmez.

  21
  1
 3. genel kurul tarihinden önce başkan ve yönetim adayınızı bulun açıklayın. yoksa hemen yarın genel kurul yapılsa ne yapılmasa ne

  17
  3
 4. TABI ACIKLAYACAK
  AMA
  SOYLE BIR ISMAIL BURAK GIBI OYUNCULARI BI TEZGAHLAYALIM ONDAN SONRA
  BEN SADECE
  MESTANLARDAN KAMATLARDAN BIRSEY UMAN SAFIYANE DUYGULU TARAFTAR GRUBUNA UZULUYORUM
  YAZIK OLUYOR
  EGER DURUMA MÜDAHALE EDILMEZ ISE
  VAKIFKOY BIRILERININ RANTI MAL GOTURME YERI OLARAK KALIR VE BURSASPOR BUNDAN BISEY KAZANAMAZ

  14
  1
 5. NASIL GELMEDİ BİZİ DÜŞÜRENLER UNUTTUNUZ GALİBA-( BÖLÜKBAŞI-KÖRÜSTAN-ALİ AY – MESUT MESTAN ) BUNLARI UNUTTUNUZ MU

  11
  3
  1. @AHMET yorumuna yanıt olarak

   onlar da kim?
   benzer şeyler İbrahim Yazıcı için bile söylendi.
   yapanlar da bizim tribünler.

   tıraşa gerek yok.
   çünkü futbol pastasının sahibi istanbul, bursasporun ayağa kalkmasını istemiyor.
   çünkü şampiyonlukta potansiyelimizi gördüler. bu da onları korkuttu.
   çünkü pastaya yeni ortak istemiyorlar.
   çünkü onlar açısından, anadolu takımlarının uyanması adına bursaspor kötü örnek.
   çünkü kendi saltanatlarının devamı için bizi durdurmaları gerekiyordu. içimizdeki uzantıları ile de bunu bir şekilde başardılar maalesef.

   4
   1
 6. Bence de yönetim hemen kongre tarihi açıklasın. Bu kez işin çırağı olarak değil, usta olarak görevimin başına dönecek ve tabanca gbi bir takım kurup Bursaspor’umuzu layık olduğu yere taşıyacağım. Parayı dert etmeyin. Tahtayı daaçarım, kasayı da açarım. Geçen sene tapuyu sinyaldan indirdiğim kulübün benzinlik arazisini 5 kat kârla Muşlu bi yatırımcıya sattım. O parayla Delarge, Agu, Badu, Sane, Saviet, Sakho, Musa Sow ve Grozav gibi eski yıldızlarımızla temasa geçtim. Hepsi hırs ve heyecan içerisinde görev bekliyorlar. Yerli olarak da bu takımı yakından tanıyan ve şehrin ne istediğini iyi bilen, aidiyeti yüksek olan Kaleci Muhammed Şengezer, Santrfor Sinan Bakış, Deniz Yılmaz, Umut Nayır, İsmail Konuk, Berke Yılmaz, Bilal Kısa, Ozan Kökçü, Barış Yardımcı, Merter Yüce ve Tunay Torun ile görüşmelerimiz sürüyor. Bursa kentine yakışır kadroyla, tahtası açık bir Bursaspor’u yeniden taraftarımızla kucaklaştırmak istiyoruz. Bu anlamda mayıs ayını adeta iple çekiyoruz.

  4
  12
 7. Yönetim şimdiden kongre tarihini açıklamaz sezon sonu yine zaman kaybı yaşanırsa büyük zarar verir kulübe.
  Zaten çoğu kongre üyesinin keyfi tutumu ve başkan adayının belirsizliği zaman kaybı ve kargaşa yaratacağı için yönetimin şimdiden kongre tarihini açıklaması yapabileceği en iyi hizmet olur.
  Çünkü sezon sonu yeni yönetimin transfer tahtasını açması artık elzem.
  Ayrıca Teksaslı yönetici kardeşlerime tavsiyem zaten pandemiden dolayı yönetime camia yada taraftar gerekli baskıyı yapamıyor, sizlerin daha çok sesinizi yükseltmeniz lazım.
  Genç oyuncularımıza zarar verirsiniz safsatasına kanmayın sakın.

  4
  1
 8. Genel kurul çözüm değil arkadaşlar 3 senedir avrupa kupalarina katilmak icin ulusal lisan alamiyorduk nasil oldu kriterler gecte olsa yerine geldi ve eger erkan kamat giderse yerine emin olun Ali Ay yada baska biri bursasporu bitirecek kulüp denen birsey kalmayacak gecen facebook da cok zengin biri gelecek dediler emin olun ki Bursaspor u şirketleşme kurtarır

  3
  9
 9. Teksasmış Bırakın bu işleri.
  Siz iyi bir yapı olaydınız topçu ıslıklatmazdınız .
  Ama şimdi akıllanmışsınızdır artık .
  Halimiz içler acısı.
  En büyük sebebi de cahil taraftar grupları .
  Aymaz beyinli ıslıkçı tayfa.
  Siz sevmiyorsunuz zarar veriyorsunuz .
  Böyle sevgi olmaz.
  İnsan severse ıslık çalıp küfür edip futbolcu protesto etmez

  3
  2
  1. @Haddi len yorumuna yanıt olarak

   Napar peki, Ali Ay gibi adamların aldığı çuvalla para alan saçma sapan topcuları alkışlar mı.
   Bu ülkede milyonlarca insan açlık sınırında yaşarken milyon euroları götüren ruhsuz futbolcuyu taraftar tabi ki protesto edecek.

 10. Başkanın konuşacağına yönetimsel yapmasi gerekenleri yapiyor durumdan nasıl kurtulacağını yani bursaspor u nasil düzlüğe çıkarmanın içinde susuyorsa mutlaka zamanı geldiğinde konuşacaktır eger giderse tekrar ali ay a kalacakyir kulüp ve gençleri tamamen kaybedecegimizden emin olabilirsiniz

  2
  7
 11. teşekürler teksas kongre diye alıyoruz duyan yok yukarda keyfler kıcır herhalde arayan yok soran yok bi görelim şu tarihi

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu