Teksas: Döneceğiz, hesabı göreceğiz!

Bursaspor’un  sahasında 2-2 sona eren ve hakemin skandal kararlara imza attığı Serik Belediyespor maçının ardından Bursaspor’un taraftar grubu Teksas’tan açıklama geldi.

Teksas’tan yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

“Bugün stadyuma koşan herkese, tüm Bursaspor ailesine selamlarımızı iletiyoruz.

Beceriksiz hakemleri ile, cezaları ile, basını ile, sosyal medya trolleri ile üzerimize gelmeye devam edecekler. Yönetim Kurulları susmuş, susmamış fark etmeyecek.

İnadına kavgamızı büyüteceğiz.

Bugün olmazsa yarın, bu sezon olmazsa gelecek sezon;

Döneceğiz, hesabı göreceğiz!”

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @YeŞilBursa yorumuna yanıt olarak

   Bu hale gelişimizin tarihi sebeplerinden biri bu Allahın cezası Teksas’tır. Hepsi madde kullanandeplasman yollarında benzinlikleri yağmalayan hırsız tipler.

   32
   2
 1. Teksas nihayet anladı galiba bundan sonrası 4’cü küme ve sonları verdikleri zararın haddi hesabı yok sadece bu sene kaç maç seyircisiz oynandı onların yaptıkları verdikleri zarardan dün yine Çağatay açık kale gol kaçırdı diğerleri 2-3 tane ve hesabı hakeme kestiler verdikleri zarar yetmiyormuş gibi yine saha kapatma ve büyük cezalar gelebilir hakem raporları bunu gösterecek gidin Nilüfer amigosu olun orada çorba var eğer başkan olsaydım bir daha ne Teksas afişi nede Teksas’ı alırdım stadyumun 100 metre dışına.

  23
 2. Görülecek hesap için çok geç kalınmadı mı,arkadaşlar bende Teksaslıyım ama iş işten geçti hesabın gorulecegi an PTT liginden düştüğümüz andı,şimdi değil.

  15
 3. oraya geliriz bilmemnenizi şaparızlardan hesap görmelere uzanan acınası bir yol , sanki o küfürleri edenleri anası yokmuş gibi sanki hep hesap görmüş gibi 2 çayın hesabını ödeyemezsiniz site den bol keseden yaz babam yaz bence sizlerin hesabı dürülmeli düşün bursasporumun yakasından ………………!!!!!!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu