Teksas “Bu kavgada omuz omuza”

Teksas grubu sosyal medya hesabı twitter'dan açıklamada bulundu.

Değerli Bursasporlular,

Şehrimizin tüm güç odaklarının görev ve sorumluluktan kaçtığı bir dönemde göreve talip olan ve bu kutlu olduğu kadar zorlu görevi üstlenen yönetimimiz, hepimize verdiği sözü tutmuş ve uzun süredir transfer yapmamıza engel olan tahta problemini bugün itibarı ile ortadan kaldırmıştır. Sayın Emin Adanur liderliğindeki genç yönetimimizi ve tahta ile alakalı çalışan ekibimizi bu süreçteki çaba ve çalışmalarından ötürü tebrik ediyor, kendilerine teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Senelerdir verilen sözlerin tutulmadığı ve güven ortamının tarihe karıştığı camiamız için bugünlerin ne kadar büyük bir fırsat olduğunun farkında ve bu sürecin devamını getirmeye kararlıyız. Bu yolda takımınızı evine, Süper Lige taşıyacak kadronun kurulması kadar önemli olan bir diğer adımın, kulübümüz etrafındaki güç birliğinin yeniden tesisi olduğunu hepimiz biliyoruz.

Kısacası; Bahanelerin, küslüklerin ömrü dolmuş, yeniden “HEP BERABER” deme günü gelmiştir. Bu kavgada omuz omuza, 2010’daki gibi kol kola olacağız.

GELİYORUZ.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bence Texas bu işlere burnunu sıkmasın.Eger gerçekten kulübe fayda sağlamak istiyorlarsa içlerindeki pislikleri temizlesinler ve maçlarda kulübe para cezası aldirmasinlar.Texas son on yılda kulübe aldirdigi para cezalarını hesaplasin kulübe katkıları ilmusmu anlarlar.

  23
  1
  1. @Leventhocaaa yorumuna yanıt olarak

   Yeter ki kavga etmeyelim
   Yeter ki küfür etmeyelim
   Yeter ki takımı yuhalamayalım
   Yeter ki stadda taşkınlık etmeyelim
   Birlik olalım, omuz omuza olalım
   Hep beraber olursak biz
   Herkese yeter, her zorlugu aşarız
   #Geliyoruz👏👏💪🐊⚽️🏆

   12
   1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

    Umuyorum ki bu kadar emek ve mücadelenin karşılığını biz tribünde, futbolcular saha da, yöneticiler ise saha dışında ki hakkını sonuna kadar veririz. Hayırlı uğurlu olsun… Tebrikler.

 2. Hayalerin ötesine götürenler katkısı olanlara çok teşekürler hep beraber desteklemeye her yönüyle elden ne gelirse camiya nasıl olunur göstermek öncelik gorevimiz herkeze teşekürler emeği gecenlere

 3. Islıklama, küfür, otobüs basma, tehdit, hakaret işlerini bıraksınlar artık. Oyuncu teknik direktör sahada işini yapsın, yönetim yerinde, taraftar tribünde. Gerisi gelir inşallah

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu