Teksas “Bu bardak taştı taşar!”

Teksas sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımla Bursaspor yönetimini eleştirdi.

Teksas tarafından yapılan paylaşım şöyle;

Bursaspor camiasına!

Anlaşılan o ki bu yönetim de kendini şikayet moduna aldı.

Sorunlara çözüm, hem şehirden hem de siyasetten destek alsınlar diye geldiler ama uyuyorlar. Böyle devam etmez.

Kümede tutun dedik olmadı, şehir ve siyasetten destek gelir dedik gelmiyor, tahtayı açın dedik yok, gençleri tutun dedik birçoğu gitti, her gün personel çıkartılıyor.

Bu bardak taştı taşar.

38 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @rasimc82 yorumuna yanıt olarak

   Şu yönetime filan laf yapan arkadaşlar siz kaç paraya çalışıyorsunuz?? Bursaspor’un borcu ne kadar? Kaç yüz milyon yıl veya milyar yıl borcu ödemek için çalışmak zorundasınız?? Bursaspor’un borcunu ödeyip tahtayı açmak için gereken paranın karşılığı nekadar? Matematikte 4 işlem yapmayı biliyormusunuz?? İşler buraya gelinceye kadar nerede idiniz?? Bu takım yıllarca busadaki zengin açıları doyururken neden hesap sormak yerine onlara çanak tutup bilet parasına bira parasına sattınız bu takımı?? Neden??

   32
   1. @İsim yorumuna yanıt olarak

    Siz kimin adamızınız her gelen sizin için kötü size herşey bedava olursa tamam adamlar söylüyor tahranın kaca açılacağını Teksas olarak kolları sıvayıp yardım toplayacağıniza durmadan eleştirdin anlaşılan bedava birşey yok o yuzden kotuler gelir belli gider belli koyduklari para belli siz kuru laflarla havanda sarimsak dovun anca

   1. @Selim yorumuna yanıt olarak

    Adanur daha iyisini mi yaptı, sen içiyon kardeş. Adam attı tuttu kendi kendine transferleriyle (Klübü borç batağına sokarak) lige 2-3 hafta kala takım kurmaya kalktı. Amatör yöneticinin yapmayacağı tweet hastalığıyla teknik direktör deneme tahtasına çevirdi klübü. Düşme potasına yakın takımın en iyilerinden olan gençleri kendi alacağı uğruna palas pandıras yolladı. Sonunda da ne mi oldu borç katlandı. Yaptığı dandik sözleşmelerle herkes boş kaldı. Kendisi alacaklılar sırasına geçti şimdi madur pişmiş kelleyi oynuyor.

    3
    1
  2. @rasimc82 yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursaspor’lular kötü olan Teksas değil kötü olan oluşumun içinde olup kendi mefeat ve çıkarlarını üstün tutanların çoğunlukta olması merak edilmesin yakında yeni bir senaryo vizyona girer nasıl olsa tirbuncu abiler kongrede istediğini başkan sectiriyor YC i başkan secerler zaten tirbunculerin hepsini bağlamış deniliyor pek yakında vizyona girer bizde koca şehir bunu seyrederiz neden böyle oldu diye aglaniriz amigo tirbuncu kuleci yok grup yok akılcı planlı dürüst sevginin saygının olduğu bir yapılanma olsun yazık ya gerçekten çok ayıp koskoca Bursa bir grup kendini bilmez in oyuncağı oluyor

   43
   4
  3. @rasimc82 yorumuna yanıt olarak

   Bence kulüp bu teksas denen oluşumu mahkemeye vermeli..kulübe ödettiği onca cezayı tahsil etmeli bunlardan..nasıl geçmiş yönetimlerden hesap sor deniliyorsa bunlarında emeği var 2. Lig de olmamıza ..

   94
   4
 1. Teksas kendini ne olarak görüyor. Her yönetime, her karara, her kadroya maydanoz oluyor. Yüz versen kulübü bünyesine katmak isteyecek

  127
  12
 2. teksas sen bardağı taşırdın sen. yeter artık sayenizde buralardayız. kes sesini artık. düşün bursasporun yakasından. bardak taşacak mış. çok şey yazarımda yayınlamazlar.

  123
  9
  1. @fff yorumuna yanıt olarak

   Siz biz hep beraber düştük hep beraber kalktık ama Texas a laf ettirmem ama kabul ediyorum bardak taştiii🤬

 3. Bursa Belediyesi 81 il arasındaki en vizyonsuz, beceriksiz ve iş bilmez belediye. Bunlar tabi ki tahtayı da açamaz, takımı üst lige de çıkaramaz. Niyetleri de yok, becerileri de.

  77
  81
  1. @sabri yorumuna yanıt olarak

   Balıkçıya gitmiyolar en azından 🙂 tam bir komedisiniz şu mesaja cevap vermek bile rezillk aslında neyse

   7
   2
   1. @Semm yorumuna yanıt olarak

    Mal mal konuşan sensin. Tahtayı açmak 100 milyon borç yapmak demek mi ? 3. ligde olduğumuzun farkında değilsin herhalde. Burada yapacağın transferler o paranın 10’da birine bile olur. Hem tahtayı açacaksın, hem de lige uygun, doğru kadro mühendisliği yapacaksın. Süper ligde olmadığın her yıl sadece yayın gelirinden 100-150 milyon TL arası para kaybetti bu kulüp. Ayrıca tahtayı açmak için ödediğin para kulübün borcundan düşüyor zaten. Tahtayı açmadığın zaman da o borçtan kurtulamıyorsun, her şekilde ödeyeceksin zaten onu. Kısacası tahtayı açmamak tek bir şeye zarar veriyor, Bursaspor’a. Ama umurlarında olan Bursaspor değil.

    21
    20
  2. @sabri yorumuna yanıt olarak

   Sen sanırım bursa dışına hiç çıkmadın. Gel bir İzmir’e de vizyonsuzluk beceriksizlik ne görürsün

   36
   53
   1. @Murat yorumuna yanıt olarak

    Güldürdün beni. Allah ta seni güldürsün kardeşim. Ülkemin birçok şehrini gördüm. İzmir’e de çok gittim. Doğal güzellik olarak Bursa’nın yanına bile yaklaşamaz. Ama hizmet almıyor dediğin İzmir’de kaç tane aktif havaalanı var. Biz de bir tane bile yok. Daha birçok örnek verebilirim ama gerek yok. Ne kentsel dönüşüm, ne denizden, sıcak sudan yararlanma, ne Uludağ’ı değerlendirme. 4 milyonluk şehirde bir tane ana yol var, Acemler olmasa bittik. Yapılması gereken 100 projenin 95’inin adı bile geçmiyor. 5’inden 2’sine başlayıp onları da 15 yılda bitiremiyorlar. ( stat, terminal tramvayı vb. ).

    İzmir’e belediye yatırım yapmıyorsa bile devlet yapıyor ama aynı devlet söz konusu Bursa olunca hiçbir projeye girmiyor. Konu uzamasın, ben olanı söylüyorum. Ayrıca muhalefet partisini de savunmuyorum bunu da belirteyim.

    23
    10
   2. @Murat yorumuna yanıt olarak

    Sanırım sen de çıkmamışsın.. Belediyelerin başarısı belediye başkanının bağlı bulundu partisinden değil kendi vizyonundan gelir. Konya ve Kayseri de akp li , git gez gör çiçek gibi , Eskişehir chp li , git gez gör çiçek gibi..
    Maalesef Bursa akp ile diken gibi oldu. Ne Şahin , ne Altepe , ne de şimdiki başkan Bursa’ya bir vizyon kazandıramadılar. Bursaspor’umuzu da Teksas ile kol kola buraya kadar düşürdüler. Sen masallara inanmaya devam ederken biz biz kendi hikayemizle kahroluyoruz.

    39
    6
  3. @sabri yorumuna yanıt olarak

   Açarlar da, o zaman da başlarsınız
   1- bizim tahtaya mahtaya ihtiyacımız yok.
   2- kulübe siyaset sokmayın.
   3- düşeceksek şerefimizle düşelim.
   Açmazlar, bu kez de,
   Nerede bu belediye?
   Nerede bu siyaset?
   Valla ben sizi anlamakta zorlanıyorum.
   Etmisiniz, balıkmısınız belli değil.

   42
   7
   1. @2. eser yorumuna yanıt olarak

    Ben öyle biri değilim 2. Eser. Doğru bulduğum şeyleri yapan olursa doğru yaptılar derim. Tahtanın açılması gerekiyor, açan doğru, açmayan yanlış yapmıştır benim gözümde. Senin dediğin gibi insanlar da çok evet. adını bile anmak istemediğim Ali Ay döneminden beri, bu kafayla gidersek 3. lige kadar düşeceğimizi burada yazdım, ne yazık ki haklı çıktım. Ama daha üzücü olan, düştüğümüz bu çukur bile yaptığımız hataları terketmemizi sağlamadı. Hala aynıyız.

    4
    2
   2. @2. eser yorumuna yanıt olarak

    Bu anlattıkların beni kapsamıyor 2.Eser. Ben doğru yaptığına inandığıma doğru yaptılar derim. Tahtayı açana niye açtılar demem yani. Tahtanın açılması gerekiyor. Açan doğru, açmayan yanlış yapmıştır benim gözümde. Adını bile anmak istemediğim Ali Ay döneminden beri burada bu takım bu kafayla 3.lige kadar düşer diye yazdım. Ne yazık ki haklı çıktım. Ancak daha üzücü olan, düştüğümüz bu çukur bile camianın kendine gelmesine, bize buraya düşüren hataları terketmesine yol açmadı. Hala aynıyız. Ali Ay’ın bu takımı düşüreceği yüzde yüz belliyken sırf belediye öyle istiyor diye 3 yıl ona adam gibi ses çıkarmayan gruplar, şimdi belediye karşıtı gibi , Bursaspor’u düşünüyormuş gibi laf olsun diye açıklama yapıyor. Yazık Bursasporuma.

    6
    4
 4. Nerde Teksas daha 2000 kombine satılmamış nerede koskoca Teksas ilk önce gidip kombine alın 20 30 bin sonra burdan açıklama yapın taraftarlığınızı gösterin il önce ama boş lafa gelince herkes konuşuyor

  47
  3
  1. @Nuh blg yorumuna yanıt olarak

   Ya Allah aşkına Teksas kendi grubunuzdan olup kendi cebinizden forma-kombine alan kişi sayısını hele bir açıklasanıza. Beleş alıp dağıtılanları değil özde taraftarları görelim.

  2. @Nuh blg yorumuna yanıt olarak

   Zannedersem bazi arkadaslarin mamaları kesildi.Bu kadar saçma sapan bir açıklama son zamanlarda olmamıştı.Buyrun beyler siz ödeyin 1 milyarı.

   37
   1
 5. Teksas eski stadyum ile birlikte tarihteki tozlu sayfalarda yerini aldı. Yeni stadyuma geçtikten sonra o tribünün eski baskısı, heyecanı kalmadı. Hepimize geçmiş olsun.

  39
  5
 6. Ne bekliyorsunuz yönetimden 1 milyarlık borcu tak diye ceplerinden ödemelerini mi ? Ne geldiyse başımıza öncesinde yanlış başkan seçimi ve onun üstüne de sabırsızlıktan geldi. Çamaşır değiştirir gibi başkan ve hoca değiştirdik her gelen kendi ekibini getirdi kendi oyuncusunu getirdi derken borç aldı başını gitti. İnmişiz kaçıncı lige. Bu ligin takımlarının bile dalga konusu olacağız haberiniz yok. Burdan öyle kolay kolay seneye 1.lig sonra süper lig hayali kurarak çıkılmaz. Sabırlı olacağız borcu erite erite takımı sağlama ala ala çıkmalıyız. Yoksa döneceğimiz yer yine burası olur.

  38
  5
  1. @teksas1963 yorumuna yanıt olarak

   Borcu erite erite diyorsun. Peki nasıl ? Borçları ödemeyerek mi ? Ödeyeceksen transfer tahtası da bunlardan biri. Adının transfer tahtası olduğuna bakma. Birçok futbolcu ve kuruma olan borçlardan oluşuyor transfer tahtası dedikleri şey. 2.ligte ya da 1.ligte kaldığın sürece o borçlar erimeyeceği gibi daha da artar. Gelir yok bu liglerde. AYRICA; futbol sportif başarı kazanmak için yapılan bir şeydir. eski Gençlerbirliği gibi borçsuz olup, asansör takımı olacağıma , eski Bursaspor gibi sürdürülebilir bir borcum olup, süper lig şampiyonu ya da Avrupa şampiyonu olmayı tercih ederim. Borcun sürdürülebilir noktaya düşmesi için bile sportif başarı şart.

   4
   3
 7. Kardeşim seçim yaklaşıyor Texsas ‘ a ne kadar kızsakta bu sene bu takımın çıkması lazım görüyoruz senelerce de gördük herşey sahada olmuyor. Bazen oyunu kuralına göre oynamak lazım bu yazının icerigide o dur.

  12
  23
 8. Kulüp mali açıdan batmış hala tahtada tahta Alaçam marangozdan vericem ellerine tahtayla dolassinlar gecensene askari ucrele oynatigimiz oyuncuları bile elimizde tutamadik bu tahta işini bosverin borçları bu kulüp nasıl ödeyecek bu konuda fikir verince bi faydaniz dokunsun

  12
  1
 9. geçen sezon başında da işbilmez adanur’a atar yaptılar, sonra anlaştılar. nasıl anlaşıldı.. Adanur ile sadece TEKSAS anlaşabildi…!

  11
  10
  1. @zaruri yorumuna yanıt olarak

   Senin şu hayal gücüne hayranım.
   Arkadaşım en başından sonuna kadar Adanur’u istemeyen ve onu indiren Teksas ve çok bilmiş Amigosudur.
   Daha maçlar bile başlamadan Adanur istifa diye bir yerlerini yırtan Ali Nur başkanın adamlarıdır bunlar

   6
   4
 10. İşleri güçleri maçlarda sadece küfür etmek olan güya güç gösterisi yapacaklar böyle sürünürsünüz

 11. SELİM NERDE YA ORTADA YOK GÖREN DUYAN VARMİ ACABA YİNE HANGİ ÇORBANIN PEŞİNDE YADA NERDE ALTILI GANYAN YADA NERDE KUMAR PEŞİNDE KOSKOCA KLÜBÜN GELEN GİDEN YÖNETİMLERİN GELEN GİDEN FUTBOLCULARIN VE TARAFTARIN BU HALDE OLMASININ TEK SEBEBİ SELİM VE AVARE ÇORBACI EKİBİDİR ÇORBASI OLMAYAN HERKEZİ KÖTÜLEDİ KOSKACA KLÜBÜN DÜŞTÜĞÜ HALE BAK YA KENDİNİ AMİGO SANAN BİRİ YÜZÜNDEN SELİM ALLAH SENİ NASIL BİLİYORSA ÖYLE YAPSIN

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu