Teksas “Bedelini sandıkla ödetiriz!”

Teksas Grubu sosyal medya hesaplarından Alinur Aktaş’a tepki gösterdi.

Açıklama şöyle;

Kendini Bursa‘nın sahibi sananlara!

Bursaspor, Türk sporunun en büyük değerlerinden biri, kentimiz Bursa’nın da en büyük markası ve temsilcisidir. Biz Bursasporlular da, bu kentin en büyük sivil toplum yapılanmasıyız. Bizi sakın ama sakın hem şehri dernekleriyle, bilmem ne vakıflar ile ve parti örgütleriniz ile karıştırmayın.

Kişisel hırs ve egolarınıza yenilip, Bursasporluların oyları ile göreve getirilmiş yönetimlere inat olsun diye Bursaspor‘un stadyumuna ve çıkarlarına göz dikemez, oyuncu planlamalarına burnunuzu sokamazsınız. Her kim olursanız olun, rahmetli İbrahim Yazıcı‘nın yolunda, bunları yapmanıza asla müsaade etmeyiz.

Bu kulüp kurtuluş savaşı verirken sırt çeviren ve köstek olan siyasetçi/bürokrat kim var ise, Bursalılar onları siyaset ve bürokrasi tarihinin tozlu raflarına göndermesini çok iyi bilir. Senelerdir iyi alıştınız ama deniz bitti.

Buradan açıkça ilan ediyoruz; bu tavır ve tutum devam ederse, bugüne kadar yapmadığımızı yapar, bedelini açık açık sandıkta ödetiriz.

Hadi eyvallah

64 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Bursam yorumuna yanıt olarak

    Doğma büyüme bursa çocuğuyum. Maalesef şunu net bir şekilde izah edeyim Bursa’nın insanı oldukça cahil. İlk seçimde bunlar yine yüzde 55 oy alır. Koca Bursa’dan bir tane bursa doğumlu biri çıkıp ne millet vekili olabiliyor ne Başkan. Yıllarca bakın Türkiye’de Bursa’dan çıkmış kaç Türkiye birincisi yada derece yapan öğrenci var. Birileri gelmiş bizim adımıza kararlar almış. Bu şehrin sorunlarını bilen insanlar neredeler yoklar. Ülkeyi lazlar yönetiyor. Neredeyse tamamı Trabzonlu. Kürt kardeşlerimiz sıcak paranın başında. Belediye başkanı ve Bursaspor başkanı Muşlu. Biz ne yapıyoruz peki babadan deden kalan tarlaları satıp yiyoruz. Hazıra alışmışız. Tembeliz. Hadi kalın sağlıcakla.

    21
    1
  1. @Pablito yorumuna yanıt olarak

   Çok bile geç kaldık bu şehir dik dursun yapamayacagi iş yok… Öyle bi durum oluştu ki sanki bu kulüp siyasilere muhtaç tam tersi onlar bize muhtaç biz istediğimizi getiririz istediğimizi götürürüz… Sağına soluna kimliğine bakmadan, mevcut yönetim içinde demiyorum kim olursa olsun gerekli tepkiyi gormeliler

   46
   3
   1. @tu_navy1645 yorumuna yanıt olarak

    Bu kulüp siyasilere muhtaç değil derken!!!!! Her Başkan para lazım olduğunda yetiş belediye başkanı para lazım derse tribündeki çorbacıların yarısı belediyede çalışıyorsa hem taraftarın hemde başkanın dik duruşundan bahsedilemez.

    17
    4
    1. @Alp yorumuna yanıt olarak

     Onlar kendileri gelip yardım edecekler bu şehrin başkanı oluyorsalar Bursaspor hizmet etmek zorunda her gelen başkan … Bu nasıl olur dersen sandık var çok büyük bir kitleyiz biz herşeyi yapabiliriz … Bir daha söylüyorum Bursaspor siyasilere muhtaç olmaması gerekli onlar başkan olmak istiyorsa kalıcı olmak istiyorsa bize hizmet etmek zorunda… 3 milyon nüfus bu şehirde hiçbir şehir takımında yok… Gücümüzün farkında degiliz

     10
     2
  2. @Pablito yorumuna yanıt olarak

   Kasabın bıçağını yalayan kurbanlık gibi yıllardır ses etmiyor Bursaspor camiası.
   Yeter artık herkes silkinip haddini bildirsin kendini Bursaspor’dan ve herkesten büyük görenlere.
   Bursaspor daima büyüktür.
   Nerede ve ne durumda olursa olsun.

   55
   5
 1. Belediyenin amacı Bursaspor’dan faydalanmak, bitirmek dediğim zaman eksileyen arkadaşlar olmuştu. Gördünüz mü desteklediğiniz adamları? Beşiktaşlı alınur haddini bil. Geçen seçim 40 bin oydan az oyla kazandınız o da şaibeli. Baskan resti cek oynamayalim o stadta

  91
  7
  1. @Koris yorumuna yanıt olarak

   Bu konuda kesinlikle katılıyorum. Chp o seçimde Bursa’da sandık güvenliği konusunda sınıfta kaldı. O gece İstanbul seçimlerinin karışması Bursayı geri planda bıraktı arada kaynadı.

   60
   7
 2. Sevigili Teksas, bu gune kadar siyasilere hangi bedeli odettiniz de bu aciklamayi ciddiye almalarini bekliyorsunuz? Adamlar stadimizi yikti yerine cay bahcesi yapti, yine de oylarini artirdilar. Birakalim bol kepceden sallamayi.

  65
  4
   1. @münferit yorumuna yanıt olarak

    Üstelik o mabedin adı “ATATÜRK STADYUMU” idi. Yıllarca Bursaspor’umuzu desteklediğimiz, 19 Mayıs’larda gösteri yaptığımız, izlediğimiz kutsal mabed. Sırf isminden dolayı, bütün güzel anılarımızla birlikte yıktılar.

   2. @münferit yorumuna yanıt olarak

    mabet mi?!.
    ne mabedi!?.
    hangi mabet?!.
    o mabette kulübü şampiyon başkan Yazıcıya ültimatomlar verildi.
    istifaya davet edildi.
    bırakması için protesto amaçlı tribünler boşaltıldı. takım sezon ortalaması 2.500 kişiye top oynadı. üstelik süper lig 4. sü iken. beş yıl aralıksız avrupaya gittiği halde.
    DÜN, bunları yapanlar, BUGÜN bir numaralı Yazıcı savunuları. YARIN Allah göstermesin takım üst üste 3 maç kaybetsin ortada ne adanır, ne m.er, ne de batalla kalacak.
    yazdıklarım kehanet değil, tarih!..
    ve tarih denen şey tekerrürden ibaret maalesef.

    bunları bu sitede ki hakim görüşü ve linç edileceğimi bile, bile yazıyorum.
    ne yazık ki bazı şeyler elimde değil, gönül haksızlıklar ve yanlışlıklar karşısında sessiz kalamıyor işte.
    şu bir gerçek ki, mevcut taraftar ve medya profili ile bu kulübün başarılı olması çok zor.
    burası sanal alem. herkes istediğini yazabilir. kimseye cevap vermeyeceğim.
    doğru söyleyenin dokuz köyden kovulduğu bir ortamda.
    dünyanın en doğru işini yapsan da seni istemiyorum! diyen bir zihniyete neyi, nasıl anlatacaksın…

    19
    1. @ters köşe yorumuna yanıt olarak

     Söylediklerine bire bir katılıyorum. Ağzına, görüşüne sağlık. Fakat anlatmak istediğim Atatürk Stadyumu
     Kimine mabetti
     Kimine çorba..
     Bu anlattıklarını yapanlarda çorbasında olanlardı.
     Ki yine aynı kişiler orda yine çayında çorbasında röportaj yaptılar.
     Ben dün bunları yapmadım ama Rahmetlinin dik duruşunu her yönetimde aradım.
     Bizim suçumuz mabet dediğimiz yere çorba diyenler kadar sahip çıkamadık..

 3. Heyyy kendini bursaspordan büyük sanan şahsiyetler gin devrim günüdür ayağınızı denk alın bu sahir size dar gelir aklinizi başınıza getirin..Vesselamm

  35
  4
 4. Başkan eski stadın yerini geri iste sen inşaatçı adamsın yanındaki sana destek veren inşaat firmalariyla beraber oraya 16 bin kişilik bir butik stad yapma kararı al, ileri doğru büyütülebilecek tarzada olsun yalnız. Stat bitene kadarda İbrahim YAZICI stadında oyna maçları, bak bakalım etekleri tutuşuyormu bunlarin seyret

  27
  4
 5. Her seçim aynı tehtit sonuç yıldırım akp büyükşehir akp biri rizeli biri erzurumlu bu şehrin çocuğunu seçmeyin her şey bu halka müstehak
  İnsanlar hak edildiği gibi yönetilir bunlar iyi günler hani harfiyat sahası verilecekti katlı otopark güzelim stadımızı ismi atatürk diye yıkan bu zihniyet değilmi en pahalı ulaşım bizde tık yok koyun gibiyiz helal başkan iyi yaptın bunların gerçek yüzünü gösterdin belediyespor asla amacına ulaşamayacak asla bursaspor zorla şampiyon yapılan akp nin takımi başakşehir olmayacak giresunu lige çikaran bu zihniyet asla başarılı olamayacak

  19
  1
  1. @Sedo63 yorumuna yanıt olarak

   aday gösterilenler bu milletin dini ve milli değerlerinden uzaksa biz ne yapalım ,onlarda adam gibi adaylar çıkarsınlar

   13
 6. Emin Adanur başkanım yanındayız.İbrahim Yazıcı gibi davran ne belediye ye ne siyasete ne başka bir kuruma boyun eğmeyeceğiz hesabını soracağız.Bursaspor uzak durmalıdır.Belediye başkanı Alinur sekiztaşlı hesabını sandıkta soracağız sana.Bursaspor Receplerden Alilerden darbeyi yedi.Bursaspor Alinur a boyun eğmez.

  12
  4
  1. @Teksas yorumuna yanıt olarak

   ONLARDA DARBE YAPTIDA, SİZ NE YAPTINIZ GÜCÜNÜZ VARDIDA NE YAPMADINIZ. SİZ DESTEK OLANLARA KÖSTEK OLUP, OLACAKLARIDA KAÇIRDINIZ

 7. Bursaspor ne geldiyse siyasetten belediyeden ve kendini birşey sanan yalan dolanla kendi çıkarları için Bursaspor başkanlığına soyunan insanlardan geldi.Yıktılar,düşürdüler,kandırdılar,Bursaspor u oyuncak gibi oynadılar,Bursaspor üzerinden prim yaptılar.Maddi manevi zarara uğrattılar.Uyan Bursaspor un gerçek taraftarı aramızdaki irlandalıları italyanları uzaklaştır.Belediye,siyasetten uzak tutalım ve Bursaspor uzaktan kumanda olmaktan çıksın artık.YETER ARTIK.Bursaspor bir spor kulübüdür.Siyasettin ve belediyenin takımı değildir.Alinur sekiztaşlı sandıkta hesabını soracağız.

  12
  1
 8. Tavır tutum devam ederse ne demek.etsede etmesede hesabını soracağız.büyük başkanımızın her zaman arkasındayız

  9
  1
 9. GENCLER
  SECIMDE HESAPLASIRIZI BOSVETIN
  GUN BUGUNDUR
  TIRKIYE GUNDEMININ
  1 NCI SIRASINA
  ALINUR AKTAS ISTIFAYI OTURTMUSUNUZ
  ALLAH HEPINIZDEN RAZI OLSUN
  DEVAM EDIN
  SAYIN C.BASKANI BUNU GORECEKTIR
  O ZAMAN BURSASPORUN
  HEM BUYUKLUGU ANLAŞILACAK
  HEMDE ALINUR GERI ADIM ATACAKTIR
  MUTLAKA GUNDEMDE TUTMAYA DEBAM EDIN
  ASLA VAZGECMEYI N
  BU SAVAŞI BUGUN BURSASPOR
  KAXANMAK

  7
  3
  1. @Hasan yorumuna yanıt olarak

   Başkanın kankası inci sözlük; gayet normal. Hani şu zamanında İpek böceği rengini yeşil beyazdan torlleyip kırmızı siyaha çevirmen inci sözlük. Hani büyük Bursasporlu gibi reklam veren tayfa. günlük hezeyanlara kapılıp ergen kafa ile yaşamaya devam edin.

   2
   3
 10. sevgili bursalılar aklınızı yitirmeyin müsterih olun… dış mihrakların oyunu bu. 2002den beri bu oyunları bozuyoruz sakın dolduruşa gelmeyin.. oylar alinur başkana :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  7
  13
  1. @akp'li yorumuna yanıt olarak

   Allah sizi bildiği gibi yapsın rezil herifler. Birde gülüp kahkaha atıyorsunuz. Bursasporum bu halde nasılda hoşunuza gidiyor dimi yazıklar olsun. Allahınızdan bulun..

   1. @Daniel63 yorumuna yanıt olarak

    kanka akp’li değilim asla ironi yapıyorum 🙂 ağlanıcak halimize gülüyoruz diye bir laf var… zaten gülücük koyuyorum.. Aklınızı bağşınıza alın ve bu Eski hocacı başkan Alinur’u şutlayın soyulcak başka yer kalmamış 58 yıllık koskoca BURSASPOR’a çökmeye kalkıyorlar…. Siz siz oğlun nerde vatan millet sakarya din iman diye söylemler var hemen arkanızı dönüp uzaklaşın 19 yıldaki Türkiye hali orta…. ve şunu sakın unutmayın Türkiye’nin en PAHALI ULAŞIMI ve en PAHALI SUYU Bursamızda… 2009-10 sezonu Şampiyonu Bursaspora başarılar…..

 11. Stadın elektriğini, doğalgazını ödeyemeyen. Hiçbir bankadan kredi dahil alamayıp devlet bankasından kredi için ayaklarına giden. Daha temizlik personelinin, bekçinin maaşını ödeyemeyen kısacası aleme rezil olan bir kulüp kalkmış devletin makamına abuk sabuk tehdit savuruyor😃. Bide kendini kulübün sahibi zanneden taraftar grubu ama Bursaspor’a gram faydası yok sadece maddi olarak kulübe verdikleri zarar senelerdir ortada. Çömez çoluk çocuk olan topçunun dahi posta koyduğu kulüp oldu Bursaspor neyin kafasını yaşıyoruz. Ben doğma BURSASPORLUYUM ama gerçek bu kimse kendini hayal dünyasıyla gerçek dünyayı karıştırmasın. Neymiş oy vermezlermiş ulan bu sitedekilerin yorumlarına baksak zaten Alinur AKTAŞ seçimi de açık ara kaybederdi.

  7
  25
 12. Siz kimsiniz ulan devlete hesap soruyorsunuz? Götü boklular kaç kere devletin kapısına gidip yalvardığınız ne çabuk unuttunuz devlet olmasa kulüp çoktan kapanmıştı.

  5
  27
 13. Onu Bursasporu akpnin arka bahcesi yapmadan önce düşünecektiniz her boynuna atkı takanı Bursasporlu sandınız topçularla teknik direktörle altepe basın toplantısı yaparken sesiniz çıkmıyordu.Siyasetin mezesi yapmayın diyenlere küfür kiyamet milleti trübünden soğuttunuz son 10 senedir aldıkları bütün kararlar Bursasporun menfaatine tersti stad otopark benzinlik vs. gömdünüz kafayı kuma deniz bitti harbiden sizde farkındasınız simdi suçlu arıyorsunuz.Manifestoda herseyin altina imzami atarım bir cümle hariç sandıkta görüşürüz muhabbetine onu 5 sene once goruscektiniz stad yıkılmaz yok asarız keseriz kendimizi yakarız diyenlerin gözünün icine baka baka yıktılar çıt çıkarmadınız yol kenarindan saatlik 10 tl alan belediye en pahalı ulaşımı suyu kullandıran belediye hala Bursasporu borçlu çıkartıyor yeni kafaya dank etmiş.Cok guzel böldünüz taraftarı soguttunuz simdi vicdan yapacağınız tutmuş.

  5
  1
 14. bursanın %24 ü bursasporu tutuyor bu %24 ün en az %12 si akpartilidir yapılan kampanyalarda akparti ve reise karşı yapılırsa destek alamazsınız ,bu işi hükümete saldırmak için fırsat görenler siz bursasporlu falan değilsiniz buradan siyasi menfaat peşindesiniz ,yazık etmeyin bu kulübe yoksa bu sene sonunu koçun desteği olmadan göremezsiniz,tabi adam 2010 senesindeki şampiyonluğumuza bile bok atıyor ne amaçla destek olsun onuda Allah bilir

  4
  7
 15. Bursa şehrinin yediği kazıkları yazmaya başlasak sabah olur. Hala oy verenler varsa ben zaten onlara hayret ediyorum

  3
  2
 16. Texas platformu. Bugün belediye başkanı yazılı evrakla yanıt vermiş. Şöyle yaparız böyle yaparız. Geçen gün başkana salladınız; geri vitesi aldınız. Şimdi belediyeye mi geri vites yapacaksınız. Yoksa bu sefer sosyal medyadan kulüp yönetmeye çalışan başkanımız mı geri vitesi yapacak sizin yerinize? Şu sosyal medyadan atarı gideri bırakın. Araştırmandan muhakeme yapmayın. Koskoca adamların yönettiği platformlar; ergen sosyal medya tayfası gibi iş yapıyor.

 17. Teksasta ne yapsa yaranamıyor hala kötü yorum yapanlar var ulan siz mi yaptınız deplasman kralını biz şampiyon olan takımı tutmadık tuttuğumuz takımı şampiyon yaptık Beşiktaşı bursaya sokmadık İnönüde kadıköyde Samiyende alayına ders verdik şehri mudafaa yürüyüşleri Teksasın ismini ağzınıza besmele ile alın..

  2
  3
 18. Ne kadar Bursaspor düşmanı var ise ne kadar bursasporun daha beter olmasını isteyen insan var ise büyük Allah ım tek tek hepsinin belasını versin. Her kim ise bursaspor çomak sokup engel oluyorsa Rabbim onu yerin dibine sokup olabilecek bütün felaketleri hastalıkları ona yaşatsın. Amin..

 19. Teksas yap bakalım bir organizasyonda. Bir görelim… Ciddiyetinizi..bu konuyu unutturmayalım. Daha ağır ve daha sert olmalıyız. Bu konuyu ülke gündemine sokalımki bu hainler geri dönüş yapar. Çünkü kıvırmaları meşhur. Ama sessiz kalırsak vay halimize..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu