Teksas: Ayrı-gayrı olmadan…

Bursaspor taraftar grubu Teksas, yaptığı açıklamayla kulübe desteklerin devam etme çağrısında bulundu

Teksas’ın sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada şu ifadeler yer aldı:

“Tesislerimize yaptığımız ziyarete, oldukça soğuk havaya rağmen yüksek katılım gösteren herkese teşekkür ediyor, camiamıza, benzer organizasyonlarla mücadelemizi günden güne daha da büyüteceğimizin sözünü veriyoruz.

Organizasyona katılım sağlayarak bizleri mutlu eden sayın Mustafa Bozbey ve sayın Gökhan Dinçer’e teşekkür ediyor ve desteklerin devamını beklediğimizi ifade ediyoruz.

Kentimizde yaşayan, kentimizde siyaset ve ticaret yapan, kentimizi temsille değerlerine sahip çıkmakla yetkilendirilmiş herkesi, bu şehrin en büyük markası ve Türk sporunun ulu çınarı olan Bursaspor’umuza bu zorlu süreçte destek sunmaya bir kez daha çağırıyoruz.

Bu çağrı yalnız Teksaslıların değil, ayrı-gayrı olmadan sadece Bursaspor çatısı altında yeni ve güzel yılların kapısını aralamak isteyen tüm Bursa’nın çağrısıdır.”

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. bir kerede teksas kendi arasında para toplasada Bursaspor a alın size 5 milyon tl dese nasıl olur? hadi nakit para vermeyi geçtim topluca gidip forma alsalar ne kaybederler? neyse neyse en iyisi teksas bedava biletin peşinde koşup hasbel kader stada girip küfür ederek klübe ceza aldırsın en çok bu yakışıyor teksasa!!!

  24
  5
 2. 2,000,000,000 TL Borç ile aralanacak tek kapı 4’cü kademe kapısı! Bu borç ile Özlüce’de isterse maytap olup patlasanız kimse duymaz nedeni o borcu yapan yöneticiler yönetimler başkanlar öyle kenarda kombaba gibi oturup naylon borçlarını almak için bekledikleri sürede böyle kimsede para yardımı vs yapmaz arada göstermelik maç başı sponsoru vs olurlar ama onun dışında birşey beklemeyin Bursa büyük şehir Liverpool Manchester Milan’dan büyük 2-3 büyük kulüp kaldıracak güçte ama ne yeni bir kulüp girişimi oluyor nede bu kulübü şirketleşmeye yöneltiliyor yerine Kasımpaşa Başakşehir Nilüfer Karacabey gibi 1000 seyircisi olmayan kulüpler büyültülüyor neden ?

  14
  1
 3. GÜNAYDIN TEXAS LI kardeşler! Ne değişti, tahta mi açıldı? Transferler mi yapıldı? Takım üst üste galip mi geldi? Demek ki siz kendi egonuz için, sırf yönetimi ve başkanı beğenmediğiniz için daha ilk maçtan itibaren başkan istifa diye bağırdıniz, takımın başarı veya başarısızlığı sizin umurunuzda bile değildi. O zaman da bu futbolcular mevcuttu, şimdi de aynı. O zaman da borçlar vardı şimdi de var! Tahta mi? Yine kapalı! Maç sonu tabela da skor yine aynı. Zorunlu süreçte ayrı gayrı olmadan insanları birlik beraberliğe çağırmak aklınıza yeni geldi! Keşke bu tavrınızı başkan ayrımı düşünmeden daha sezon başında koysaydınız. Ayrı gayrı düşünmeden olumlu tavrınızı koysaydınız. Demek ki aklın yolu birmis! Demek ki zor günde, sıkıntılı günde takıma, yönetime sahip cikmak gerekliymis. İnşallah sezon sonuna kadar böyle olumlu duruşlar sergilersiniz Ayrı gayrı düşünmez ve gerçek taraftar olursunuz. Tüm şehir o zaman size sempati duyar, destek olur. Arkanızda durur.

  12
  3
 4. Gelin çıkaralım su takımı superlige dönelim eski günlere iş adamlari sizin için zor bisey değil bu bursa gibi sanayi şehrinin takımı 3. Liglerde ihracatçilar ithalatcilar sanayiciler bursayi dünyaya tanıtan Bursaspordur

  2
  10

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu