Teksas: Artık sabrımız taşmıştır!

Teksas Gurubu resmi sosyal medya hesaplarından bir açıklama yayınladı.

Teksas‘ın açıklaması şöyle;

Kamuoyuna;

Rüyalar aleminde kendini hukukçu sanan, koltuğunu bırakmamak için ne yapacağını şaşırıp anlamsız hareketlere kalkışan ve verdiği saçma sapan demeçler ile Bursaspor Kulübü‘nün medyada yalan/yanlış ve itibar sarsıcı haberler ile anılmasına sebep olan, şehirde hiçbir kişi/oluşum/kurum tarafından istenmediklerini bilmelerine rağmen, çocukça bir inatla camiayı kaosa sürükleyen Başkan Recep Günay ve yönetimi derhal koltuklarını terk etmelidir.

Gerçek dışı ithamlarla Bursaspor Kulübü‘nün itibarını zedeleyici haber yapanlar suç işlediği ve haklarında hukuki işlem başlatılacağı gibi, Bursaspor‘un itibarını zedeleyici söylemlerin kulüp tüzüğümüz uyarınca, mevki/makam fark etmeksizin disiplin ve üyelikten çıkarılma suçu olduğu da ayrıca bilinmelidir.

Bursaspor Kulübü, bir inat uğruna kimsenin ölüme götürebileceği bir kulüp de, birilerinin masa başında oturup ipini çekmeye cesaret edebileceği bir kulüp de değildir ve bunu bilmeyenlerin camia içinde, hele hele kulüp yönetiminde yetkili veya söz sahibi konumda olması asla kabul edilemez.

Bu utanç süreci, mevcut işbilmez yönetimin istifası ile artık son bulmalı ve bunu takiben Bursa kenti elbirliği ile kurtuluş mücadelesini başlatmalıdır. Bundan daha dibi yoktur, olmayacaktır.

Açıkça ifade etmek istiyoruz ki, artık sabrımız taşmıştır. Bir sonraki açıklamayı, Özlüce Tesisleri‘nin önünden yapmak durumunda kalacağız.

TEKSAS

25 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @1963tim yorumuna yanıt olarak

   bunların açıklamaları gürültü kirliliğinden başka birşey değil.
   teksas mı kaldı Allahaşkına.
   sinan bür’ün açıklamaları da başka bir bomba.
   yerel medya desen evlere şenlik..!
   zavallı Bursaspor’um, kimlere kalmışssın..!
   bunlar seni kestirmeden kapanışa kadar götürür.
   bunlar varken sana kimse el uzatmaz.
   çünkü elini veren değil kolunu gövdesini bile kurtaramaz…

   29
   4
   1. @hasret yorumuna yanıt olarak

    BURSASPOR ve Bursaspor aşkıyla yanan Bursaspor taraftarı çok büyüktür. Bu Büyük Camia hep birlikte bu zorlukların altından kalkacaktır. Cavit Çağlar hem yaşı hem kariyeri ve bu kulübe yaşattıkları ile bu kulübün babası konumundadır. Baba masaya oturacak bu şehrin saygın isimlerini evlatlarını etrafına toplayacak Bursasporu tekrar eski günlerine döndürecek. Birinci elden duyumlarima göre şehrin saygın isimleri bu teksas denen oluşumu hiç istemiyorlar, ilk olarak bu çete vari oluşumun sonlandırılması gerekiyor. Bizim Amerikanın eyaletiyle hiç bir alakamız yok, Bursaspor sevenleri eğer bir oluşum sergileyeceklerse ilkonce bize uygun bir taraftar grubu ismi belirlesin. Bizim zamanımızda taraftarımız Bursaspor galip geldiğinde YEŞİLLİM türküsünü söylerdi, YEŞİLLİM YEŞİLLİM aman YEŞİL YAPRAK altında üşüdüm aman. YEŞİLLİM ismi çok güzel bir taraftar oluşum ismi olabilir.

    2
    2
   2. @hasret yorumuna yanıt olarak

    Texsas kendini derhal fes etmelidir.geriye dönüp baktığımızda bursaspor a yıllarca en büyük zararı onlar vermiştir. Oz eleştiri yapıp texsas kendini sorgulamalidir.

    8
    1
  2. @1963tim yorumuna yanıt olarak

   Körüstan’ı, Bölükbaşı’nı, Ali dedeyi, Mestan’ı indirebildi mi? Hayır. Bütün borcu, bütün satışları usülsüz bunlar yaptı mı? Evet. Kulübü bunlar borçlandırdı mı? Evet. Peki kimleri indirdiler? Levent Kızıl, Ali Karasu, Emin Adanur, Furkan Banaz. Bunlar usulsüz satış yaptı mı? Hayır. Kulübü borçlandırdı mı? Sadece Emin Adanur. Yani Teksas ne diyorsa, ne yapıyorsa tersini yapmak Bursaspor’u başarıya götürür.

   32
   5
   1. @Mithat yorumuna yanıt olarak

    Emin Adanur da
    Soruşturulması gereken işlere imza atmıştır, yaptigi transferler
    Paket halinde Trabzona sattigi gençler hepsi şaibelidir ve üzerine gelinmemesi adina tüm alacaklarindan feragat etmiştir, ancak yapmiş oldugu transferlerden alacakli olan oyuncularin fifaya şikayeti mevcuttur ve tahtanin kapanmasinin sorumlularindan biri de kendisidir.

    10
    2
 1. siz hiçbişey yapamazsınız eski teksas tan hiçbişey öğrenmemişiniz özlüceye gitçeklermiş 100 kişi zor gidersiniz eski teksas olsa bu recep 1 .hafta 10 bin kişi giderdi vakıfköye anca netten açıklama yapın adam pzrdon reco sizi kaale bile almıyor

  33
  1
 2. Teksas Bir Amigo Gurubu Yani Onun Ötesinde Bursaspor Kulübünün Ne Sözcüsü Nede Kulüp İle Kanunsal Finansal veya Tüzük İtibarıyla Bir Bağı Var Son Senelerde Bursaspor’un Milyonlarca Lira Cezaya Çarptırılmasına Saha Kapatmasına Futbolcuların Dövülüp Kulüpten Ayrılmasına Neden Olmuştur! Kendilerini Feshedip Yok Olmaları Bu Kulüp İçin Yapacakları En Büyük Hayır Ama Tabiki Bu Ütopya Gelecek Çorba Nereden ?

  29
  7
  1. @AmigoSürü yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursasporlular malesef Bursaspor un bu halde olmasına etkenlerden biride Teksas ın gücünü kullanan tirbün liderleri amigolar dır kimi EK nı kimi Recep Alttepe nin etrafında kimi RB nı kimi MM nı kimi AA ı kimi EA u destekleyip nemalanmadımı hani amigolar başkanlardan yöneticilerden ev bile almıştır bundan dolayı anca bu iş internette açıklama yapmak tan mteye gitmez

   20
   2
 3. Her türlü yalan var kulübün itibarını yerlere atti biraz daha koltukta durmak duygu sömürüsü ile yardim toplarım hayaliyle bursasporun geleceği olan alt yapi oyuncularini fenere peşkeş çekiyor bu yonetim yazıklar olsun

  10
  3
 4. Oooo Teksas gelmiş hoşgelmiş. Acele etmeyin 1 lig daha düşsün takım o zaman tepkinizi koyarsınız.

  10
  1
  1. @Green Army yorumuna yanıt olarak

   Kimin evini soruyorsunuz o dediğiniz eskidendi tribünde amigoculuk oynayanlar bilmez büyüklerinize sorun vakıfkoye pankart asildiginda neler olurdu şimdiler sadece burdan sallayıp duruyor boş yapmayın

   14
   1
 5. Bi susun aq. Lafla peynir gemisi yürümez. İndirin o zaman aq. Utanıyom la utanıyom. O şanlı yeşil beyaz formayı giyince insanlar bu takım hangi ligde diye soruyorlar. UTANIYORUM. Söylerken kıpkırmızı oluyorum. Ama siz s**inize takmayıp kulübün bı s**mediğiniz kaldı onuda yapım aq.

  10
  1
 6. Ya arkadaş seyircisi bir alem başkanı bir alem antranoru bir alem topçusu Bi alem yahu hala şunu idrak edemediniz değil mi bu takimi düşüren bu şehrin esas evlatları başkanı teknik direktörü v.s ama oynayanlara bir bakin hep torpilli oyuncu topluluğu ama bu şehrin evladı bile değil.Onur haysiyet şeref mücadele ile gerçeği yansıtır.Ya bu teksas değil mi levent kızıla ali nur başkana ana avrat düz giden ulan siyaset dediniz kişileri kiraladığı alın size başkan alın size hoca alın size oyuncu.Eserinizle gurur duyun.

  9
  2
 7. Pılı pırtısını toplamak zamanı gelmiştir…

  Şuana kadar tek takımı.. koşmayan futbolcuları eleştirdim….

  Takımı basbaya kapı dışı dışı bırakan yönetim..hiç umrunda bile değil…

  6
  3
 8. Trabzon dönüşü uçakta iş gezisinden dönen arkadaşlarımla beraber gelen teknik heyet bir kaç yönetici grubu insanları herkesi rahatsız etmekle beraber sanki hicbirsey yokmuş galip gelmisiniz gibi şarkılar söyleyen kulübün parasıyla alem yapan arkadaşlar merak etmeyin hepsinin hesabını vereceksiniz

  5
  5
 9. LÜTFEN EN ARTIK SUSUN. Artık sizin açıklamalarının hiç inandırıcı değil bu açıklamaları ve stadta küfürleri istemediğiniz para aldığınız veya alamadığınız her başkana ve adayına da yaptınız. Bu kulübün buraya gelmesinde çalan, çırpan, haram yiyen yönetici, başkan, futbolcu, menajer ve gazeteciler kadar suçlusunuz. Biz parası ile bilet alarak gönülden ve severek gelen Bursaspor taraftarları olarak kirli işlerde payımız olmadığı için gururluyuz ve aynı zamanda sizden daha üzgünüz. çocukluk aşkımız baba vasiyeti evladıma mirasım Bursaspor ne hallere ve kimlerin eline düştü.

  3
  1
 10. Sayın Teksas oluşumu
  Artik şu tehdit söylemini
  Birakmaniz gerektiginin farkinda
  Degil misiniz sizin tehditlerinizi
  Artik kimse önemsemiyor,
  Recep Günayin yapmiş oldugu
  Açiklamalar ülke de gündem oluşturup
  Bursa şehrinin dikkatini çekmek ve
  Kulübe sahip çikmalari adina uyari
  Mahiyetindedir, bu adamin tarzi da bu
  Malesef elimizdeki adam bu
  Defolup gidin söyleminden ziyade
  Yerine kimi getirebiliriz, kim bu
  Sorumlulugun altina tùm bedenini
  Koyacak önemli olan odur.
  Bòyle birini buldugumuzda zaten
  Koltuktan kalkmak zorunda olacaktir
  Gelme hevesi olablari da böyle saçma
  Tehditkar açiklamalarla ürkütmeyin
  Yapilmasi gereken tüm Bursaspor
  Sevdalisi paydaşlarin bur araya gelip
  Valiye gidilip görüşme gerçekleştirilmeli
  Vali beyden bir kurul kurulmasi talep
  Edilip, bu kurulun belirleyecegi aday
  Çikmali ve kulübün kurtuluş reçetesini
  Hep birlikte hayata geçirmeliyiz

  2
  2
 11. gidişat sanki bu sezon kötü yıllardır bursaspor amatör takım gibi yönetiliyor şehirin ağır topları ölüm sessizliğinde aslında yara çok büyük gözüksede akıllı projeler nakit girdisi fenerbahçe trabzonspor ve galatasaraydan bedelsiz oyuncu kiralama ile çözülür yani bütçenin tamamı borca harcansa diğer giderler zenginler tarafından karşılansa alt yapıya önem verilse 5 senede klüp nefes alır ama bunun için sabır özveri bütünlük önemli leeds united buna bir misaldir gel gör ki nerede o futbol aklı ve sağduyu en yakın ihtimal yeni bursaspor gerçi eskisini batıranlar yenisinide batırırlar..

 12. ARTIK ÇOCUKLARIMIZ GENÇLERİMİZ BİLE BURSASPORLUYUZ DİYEMİYORLAR UTANIR HALE GELDİLER BİZLERİ BU HALE GETİRDİNİZ YAZIKLAR OLSUN SİZLERE KOSKOCA ULUÇINAR BURSASPORUMUZU NE HALE GETİRDİNİZ KLÜP KİMLERİN ELİNE KALDI O GELİR BEGENMEZSİNİZ BU GELİR BEGENMEZSİNİZ BU KULÜBÜ YÜZDE ELLİ YANLIŞ YÖNETİMLER YÜZDE ELLİ AMİGO SELİM VE CORBACILAR BU HALE GETİRSİ YAZIKLAR OLSUNNNNNNNNN

  1
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu