Teknik ekip derste

Bursaspor Futbol Akademisi'nde teknik ekip İngilizce derslerine başladı. Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri'nde yenilikler devam ediyor.

Bursaspor Futbol Akademisi teknik ekibi için önceki gün İngilizce derslerine başlandı. Yeşil beyazlılar, Akademik Batı Dilleri Yabancı Dil Kursları’na desteklerinden dolayı teşekkür etti.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Para harcamak hiç şüphesiz bir kültür gerektirir, dolayısıyla parayı doğru şekilde harcamanız için kendinizi iyi yetiştirmiş olmanız gerekmektedir. Kulüpte yaşanan bazı küçük gelişmeler doğru şekilde para harcandığı hissini veriyor bana bir süredir. Türkiye’de başarılı olmak, basında, sosyal medyada gözde olmak, örnek kulüp olarak lanse edilmek hiç zor değil; yeter ki kaynakları doğru yere akıtın yani kültürlü yöneticiler tarafından yönetilin…

  17
 2. Birazda futbola dair yeni dersler alsınlar 70den sonra on dakkada bir değişiklik yapmamak ve değişiklikleri maç çevirmeye yönelik yapmak gibi! (Evet futbolu çok iyi biliyorum)

  10
  5
 3. Çok iyi olur.
  Yabancı oyuncular ile iletişim açısından müthiş faydalı olur.
  Büyük ihtimal beynelminel dil olduğu için İngilizce öğreneceklerdir fakat biraz İspanyolca ve biraz da Fransızca olabilir.
  Tüm yardımcı hocalarımıza kolay gelsin.
  İyi dersler.

 4. Başkana başkanlık morinyo yalçına tek direktörlük özer recrp musa arazada futbolculuk dersi verilse daha iyi olurdu

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu