Tek yol 3 puan!

11 Nisan’da Vodafone Arena’da Beşiktaş’ın konuğu olacak olan Bursaspor’da nefesler tutulmuş durumda. 

Üst üste alınan Kasımpaşa ve Sivasspor galibiyetlerinin ardından çalkantılarla geçen sezonda Avrupa potasının içine giren yeşil beyazlılar da kritik karşılaşma öncesi adeta seferberlik ilan edildi. Ali Ay yönetimi, pazartesi günkü maç için bir dize önlemler almaya karar verdi.

TEK TEK ANLATILACAK

Camia için büyük önlem taşıyan mücadeleden zaferle dönmenin hayallerini kuran yeşil beyazlı yönetim, takımdaki yabancı oyuncularla tek tek görüşme kararı aldı. Bursaspor ve Beşiktaş arasında yıllardır süren rekabeti bu isimlere anlatmak için kolları sıvayan yönetim kurulu üyeleri bunun için oyunculardan daha büyük fedekarlık bekleyecek. Yöneticiler bu konuda takımdaki yerli isimlerden de yardım isteyecek.

3 PUANA 1 MİLYON LİRA PRİM

Ayrıca Ali Ay yönetimi bu zorlu kapışma için kesenin ağzını da açmayı planlıyor. Daha önceki dış saha galibiyetlerinde takıma ekstra primler veren Başkan Ali Ay’ın bu kez farklı bir yöntem izlemeyi düşündüğü öğrenildi. Önceki gün Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri’nde yapılan yönetim kurulu toplantısında mücadelenin kazanılması durumunda Türkiye Futbol Federasyonu’ndan gelecek 1 milyon 300 bin TL’lik galibiyet priminin 1 milyon lirasını oyunculara dağıtılmasının gündemde geldiği belirtildi.

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu