TBMM’de Bursaspor için direndi

Geçtiğimiz gün mecliste verilen önergeye karşı konuşan Akparti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç "Yaşanan olayları öncesi ve sonrasına bakmadan Bursa, Bursaspor ve Bursaspor taraftarını hedefe alamazsınız" dedi.

Bursaspor’un geçtiğimiz pazar sahasında konuk ettiği Amed Sportif maçı sonrası yaşanan tartışmalar TBMM’de gündeme geldi. Diyarbakır milletvekili Hişar Özsoy’un “Diyarbakır, Amed burada adalet bulamayacak biliyoruz. Ancak konuyu FİFA’ya, uluslararası mahkemeye taşıyacağız. Herkes, herkesi not alıyor ya, bizde not alıyoruz” dedi.

HDP’den öneri!

HDP gurubu olayların araştırılması için önerge sunarken, buna Akparti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç’tan cevap geldi. Kılıç “Çok değerli Milletvekilleri. Bu önerge baştan, sona asılsız, metnessiz iddialarla dolu. Yaşananların öncesi ve sonrasını görmezden gelerek Bursaspor’a, Bursaspor taraftarına ve Bursamıza suçlamaları reddediyoruz. Toptan bir şekilde Bursa ve Bursaspor’u hedef almanıza izin vermeyeceğiz” dedi.

20 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Yalnız bir vekilin değil tümünün BURSA SPOR,u o kürsüde kollamasını bekliyoruz sizleride unutmuyoruz Bir kenara büyük puntolarla Orhan Sarıbal ve Bülent Arınç ismini yazıyoruz.

  42
  1
 2. bursa milletvekili olarak bursamızı savunun arkadaş bunu osman sarıbal gibi satılmışlardan beklemiyoruz zaten

  32
  3
 3. Milyon dolarlık soru : Öncelikle sayın vekile bizleri savunduğu için teşekkür ederim ancak önerge kabul edildi mi yoksa edilmedi mi?

  23
  4
 4. Mecliste 18 tane Bursa milletvekili var..hadi 10 tanesi oturumda bulunsun..ne iş yaparlar..Bursa milletvekilleri!!! Yani vekalet verip git orada haklarımızı savun demişiz….Yoksa bizim milletvekilleri Papua Yeni Gine meclis toplantılarına mı katılıyor acaba??

  23
  2
 5. Chpliyim mevcut hükümeti çocukluğumdan beri sevmem malum çözüm süreci felan etmediklerini bırakmadılar 15 sene önce . Ama , işte amasi var benim 17 yaşındaki kardeşim orda zırhlı araçla sahadan çıkacak kafasına bıçak atılacak taş atılacak ağzını açan olmayacak şimdi gelip lolo yapacaklar sonrada benden oy bekleyecekler sırf bu sefer beni savundu diye AKP’ye oy vermem ama mevcut CHP’ye hiç bir seçimde oy yok isterse seçim 20. Tura kalsın . Ordaki maçta beni savunan yanlizca zafer partisi ve memleket partisi vardı kimse benden oy beklemesin

  13
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu