TBF’den Bursaspor’a saat şoku!

Bursaspor Kulübü’nün açıklaması şöyle: 

Türkiye Basketbol Federasyonu Ligler Direktörlüğü, Play-Off Çeyrek Final 4.maçının ardından yapmış olduğu toplantıda 7 Mayıs 2017 tarihinde TBL2 Dörtlü Final Tofaş Gelişim – Ankara Ormanspor müsabakasının da Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak olmasından dolayı Basketbol Şubemiz ile irtibata geçmiş ve Bursaspor Durmazlar – Afyon Belediyespor maçının saatini 19:00’da oynatılması yönünde talepte bulunmuştur. Bursaspor Durmazlar olarak saatin tarafımızca kabul edildiği belirtilmiş ve teyit alınmıştır.

Bu doğrultuda maçın saati Bursaspor resmi internet sitesi aracılığı ile kamuoyuyla paylaşılmış ve bilet satış organizasyonu da duyurulmuştur. Maçın biletleri ve maç broşürleri saat 19:00 olarak baskıya gönderilmiştir. Ancak daha sonra Tofaş Gelişim – Ankara Ormanspor maçının Nilüfer Tofaş Spor Salonu’na alındığı ve Bursaspor Durmazlar – Afyon Belediyespor maçının 7 Mayıs 2017 Pazar günü saat 16:00’a alındığı bilgisi kulübümüze iletilmiştir.

BİLETLER 12’DE SATIŞA ÇIKACAK

Bu gelişmeler doğrultusunda maçımız 7 Nisan 2017 Pazar günü saat 16:00’da Bursa Atatürk Spor Salonu’nda oynanacaktır.

Maçın biletleri ise 7 Nisan 2017 Pazar günü saat:12:00’dan itibaren Bursa Atatürk Spor Salonu’ndan 5 TL ücretle satışa çıkacaktır.

Taraftarımızın bilgisine sunarız.        

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu