TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu Özlüce Tesisleri’nde

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu Özlüce Tesisleri'ne gelerek kulübü ziyaret etti

Bursaspor Özlüce Tesisleri‘nde gerçekleşen ziyarete Başkan Hidayet Türkoğlu‘nun yanı sıra Türkiye Basketbol Federasyonu Genel Koordinatörü Ömer OnanYönetim Kurulu üyeleri Hüseyin Beşok ve Ömer Kızıl katıldı. Bursaspor Kulübü adına ise Başkan Ali Ay, İkinci Başkan Ali Ademoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih Korkmaz, Cem Öztürk, Sezer Sezgin, Osman Dinsever, Yusuf Arslan, Hakan Hacızade, Görkem Akbaş ve Bursaspor Durmazlar Genel Menajeri Nedim Yücel ziyarette hazır bulundu. Ayrıca Teknik Direktör Paul Le Guen antrenmanın bitmesiyle birlikte Hidayet Türkoğlu‘na düşüncelerini aktardı.

Ali Ay “Ziyaretinizden Dolayı Onur Duyduk,Gururlandık”

Başkan Ali Ay; “Ziyaretinizden dolayı onur duyduk, gururlandık. Özellikle yarın akşam oynanacak maçta hepimize başarılar diliyorum. İnşallah gruptan çıkacağız. Basketbol bizimde göz bebeğimiz. Başarıları ile gurur duyuyoruz.”

Hidayet Türkoğlu “Verdiğiniz Destek İçin Teşekkür Ediyoruz”

Hidayet Türkoğlu: Öncelikle Türkiye Basketbol Federasyonu olarak ağırladığınız için teşekkür ediyoruz. Özellikle Letonya maçı duyurularında bizlere çok yardımcı oldunuz, Futbol maçına maç duyurusu pankartı ile çıktınız bu bizi çok mutlu etti. Biz Federasyon olarak hep kulüplerle yakın ilişkiler kurmaya çalışıyoruz. Onlarla birlikte büyüyecek bir Federasyonuz. Verdiğiniz destek için teşekkür ediyoruz. Bursaspor Kulübü‘nü en yakın zamanda Süper Lig‘te görmek istiyoruz. Bu başarı Bursaspor camiasına büyük keyif verecektir. Biz yönetim olarak hem Basketbola hem de spora verdiğiniz hizmetler için teşekkür ediyoruz. Ayrıca ev sahipliğiniz için tekrar tekrar teşekkür ediyoruz.

Konuşmaların ardından Başkan Ali Ay, Hidayet Türkoğlu, Ömer Onan ve Hüseyin Beşok‘a isimlerinin yazılı olduğu Bursaspor Forması hediye etti.

Ziyaretin sonunda Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet TürkoğluBursaspor Anı defterine duygularını aktardı.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Başsız Timsah yorumuna yanıt olarak

   hidayet chpli ya da farklı bir siyasi kimlik taşısaydı, başkan falan olamazdı, akpli olduğu için başkanlık yapıyor. aynı şekilde demirören de öyle.herif referandum öncesinde evet oyunu açıkladı tff olarak.

   18
   1
   1. @hıfzı yorumuna yanıt olarak

    Haklısınız liyakatla değil siyaseten başkan oldu.GELİŞMİŞ ÜLKELERDE DOPINGDEN CEZA ALMIŞ HİÇ BİR SPORCU FEDERASYON BAŞKANI OLAMAZ.

    12

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu