Tayfur Serdar Güllülü şaşkınlığı!

Bursaspor eski Denetleme Kurulu Başkanı Tayfur Serdar Güllülü'nün üyelik aidatını ödemediği ortaya çıktı.

Bursaspor Kulübü‘nün 3758 nolu kongre üyesi olan Tayfur Serdar Güllülü böyle bu kongre oy kullanamayacağı herhangi bir organa aday olarak da gösterilemez.

27 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim burada dikkat çekilen durum maddiyat değil, niyettir. Adam belli ki Bursaspor’un herhangi bir organında artık görev almak istemiyor.

   5
   2
   1. @Kırosiç yorumuna yanıt olarak

    KARDEŞİM GÖREV ALMAK İSTEMEYEN BİRİSİNE KİM ZORLA GÖREV VEREBİLİR Kİ? KIRMIZI LİSTEDE OLMASA DA GÖREV ALMAYACAK OLAN ALMAZ…LİSTEDE CAVİT ÇAĞLAR DA VAR…KIRMIZI DA DEĞİL..BİNLERCE KİŞİ BAŞKAN OLSUN İSTİYOR.ADAMI EN SON 90 LI YILLARDA FETHİYE KÜLTÜR MERKEZİNDE GÖRMÜŞTÜM..GELMEZSİN KONGREYE OLUR BİTER. BUNU TÜM KIRMIZI LİSTEDEKİLER İÇİN SÖYLÜYORUM..İFŞA EDİLMELERİ BENCE AYIPTIR..

  2. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Alacağı olsa Unutmaz Her yıl Aidat ödeme konusunda hassas olmalı Genel kurulu üyeliği veriliş tarihi şahsım 2 yıl ince vermiş oldum Onun ki önce kabul edildi 2 Yıl sonra yani 2002 Ocak Nisan ayı olmalı mesaj geldi O zaman
   BSTDernek Başkan yönetim kurulu 12 yıl Bursaspor İlişkiler, Dış İlişkilerden, Temsilcilik sorumlusu Başkan yardımcılığı görevi ve Mu.Gy.Zb Bursasporlular Derneği Kurucu kurulu 13 Yıl Yönetim kurulu Başkanlığı yaptım ona rağmen Bursaspor Genel kurulu, Divan kurulu Üyeliğim bu arkadaştan sonra Erdoğan Bilenser Başkanlık dönemi Üyelik giriş Aidat ödentisi peşin olarak verip haftalık yönetim kurulu toplantısı önlerine sunulup 2002 Nisan ayı onaylandı yani sözün özü benzetme yapıcam Vergi ödemeler kader değil, kutsal görev günü zamanı geldiğinde ödeme yükümlülüğü vardır/Hele hele Bursaspor dendiğinde akan sular durur bütçem dahilinde kendim torunlar için her yıl Store den 2.000 TL
   Harcamalarımı yaparım, Aidatlar hakkında her yıl 01 veya 16 Ocak tarihleri şaşmaz Öderim çünkü kutsal görev arz eder GSM operatörlerinden mutlaka mesaj gitmiştir yani tekrar sözün özü Aidat Yükümlülüğü arz eder Selam Sevgilerimle.

   6
   5
 1. Harbiden bu ne şimdi? Arkadaş destek olalım derken kendi içimizde birbirimize köstek oluyoruz yakıştı mı bursasporluyuz.org? O onun ayıbı unutmuştur veya ödememiştir. Yüzlerce kişi vardır ödemeyen.

  13
  1
 2. düşmanı dışarı da aramayın Bursaspora her destek olmaya çalışan kişiyi yere indirmeye çalışan insanları gaza getiren Bursa medyası sağolsun

  10
  1
 3. Yeter ya iktidar gibi gündem değiştirmeyin alo uyanın koca.çınar kuruyor yok oluyor tık yok yazıklar olsun bu kulubü bu hale getirenlere sessiz kalanlara 3500 fabrika var 10 bin tl verseler bu kulüp ayaklanır yokmu hocada gidecek kulüp kapanacak

  8
  3
 4. Ben de odemedim, sacmalik cunku online odeme yok. Store a gideceksin diyor. Arkadas yurtdisindayiz, sehirdisindayiz . 9838. bunu ilettim de kulube. Yaziklar olsun.

 5. Kim ne verdi ise maalesef bir hak için harcanırken beş soyularak götürülüyor.PERTEV dene ve BURSASPORA şu yok şartlarda 25 milyona yakın borç yaptıran ,ona bu fırsatı verenelr neredesiniz.Hani her kuruşun hesabını verecektiniz.

  Neyse bu hesaplar zamanı gelecek ve herkes hhak ettiği karşılığı fazlasıyla görecek.

  1. @CUMHUR yorumuna yanıt olarak

   AAAA… ÖYLE DEME..ÇOK ŞEFFAF BİR YÖNETİM…HELE BU SON HAREKETLERİYLE İÇİNİ DIŞINI HERKESE GÖSTERMİŞ OLDULAR..BEN İŞİM GEREĞİ OLSAYDI BİLE BU TİPLERİN YÜZÜNE BAKMAZDIM

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu