Tatlı Tatlı Geldiler!..

Pendik-Yalova seferini yapan Fatih Sultan Mehmet feribotuyla saat 16.30 Yalova'ya gelen Beşiktaş kafilesini, iskelede Yalova Valisi Osman Çapalı karşıladı. Çapalı, burada bir süre 2. Başkan Metin Keçeli ile diğer yöneticiler Serdal Adalı, Ertunç Soğancıoğlu ve Cengiz Zülfikaroğlu ile sohbet etti.

 

Bu sırada Yalovalı bir firmanın ürettiği 'Yalova Sütlüsü' adlı tatlı, Beşiktaşlı futbolculara ikram edilmek istendi. Otobüs şoförünün ikramı geri çevirmesi üzerine kısa süreli bir kriz yaşanırken, daha sonra tatlının bulunduğu tepsi otobüse alındı. 2 otobüslük Beşiktaş kafilesi, daha sonra karayoluyla Bursa'ya gitti.

 

Beşiktaş kafilesi, kamp yapacağı Uludağ Üniversitesi Yerleşkesi'ndeki Holiday Inn Otel'e, geniş güvenlik önlemleri eşliğinde ulaştı.

Beşiktaşlı futbolcular ile siyah-beyazlı yöneticileri taşıyan iki otobüsün, ön ve arkalarında polis eskortları eşliğinde, Yalova il sınırında karşılanarak kente merkezine ulaşması sağlandı.

Güzergahtaki yolları kapatan Bursa polisi, kafilenin kırmızı ışık ve trafiğe takılmadan, süratli şekilde, çevre yolundan otele ulaşmasını temin etti.

Bu arada, B.Jimnastik kulübü de kafileyle birlikte bir minibüs içerisinde yaklaşık 10 kişilik özel güvenlik elemanını Bursa'ya getirdi. Kafileyi, otel önünde, 15 kişilik taraftar grubu karşıladı. Beşiktaşlı taraftarlar, kafiledekiler otele girerken tezahürat yaptı.

Siyah-beyazlı ekibin Bursaspor maçı kafilesinde şu futbolcular yer alıyor: Rüştü Reçber, Cenk Gönen, Ekrem Dağ, İbrahim Toraman, Erhan Güven, Tomas Sivok, Necip Uysal, Rıdvan Şimşek, Simao Sabrosa, Manuel Fernandes, Roberto Hilbert, Ricardo Quaresma, Mehmet Aurelio, Onur Bayramoğlu, Doğukan Pala, Furkan Şeker, Oğuz Ceylan, Bobo.

Teknik direktör Tayfur Havutçu, kaleci Hakan ile sakat oyuncuları kadroya almazken, genç futbolcular Doğukan, Furkan ve Oğuz'u da maç kadrosuna dahil etmişti.

 

Kaynak:Ajansspor

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu