Tarihinin en kötü günlerini yaşayan Bursaspor’un…

Bursaspor Divan Kurulu 02 Şubat günü toplanıyor. Bursaspor Kulübü’nden yapılan açıklamaya göre 2023 yılının ilk toplantısı Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda saat 18.00'de başlayacak.

Bursaspor Divan Yönetim Kurulu Başkanı Galip Sakder Divan kurulu üyelerinin toplantıya önem vererek katılmalarını istedi.

Sakder toplantıda Bursaspor Kulübü’nün son durumu ile ilgili Kulüp Başkanı Ömer Faruk Banaz tarafından açıklamalar yapılacağını da kaydeden GalipSakderBursaspor Kulübü‘nde çeşitli dönemlerde görev yapmış eski Başkanlara da özel çağrı yaparak Tarihinin en kötü günlerini yaşayan Bursaspor’un içinde bulunduğu durum konusunda herkesin görüş ve önerilerine ihtiyaç duyulduğunu kaydederek  “Bursaspor’a tüm Bursa, büyük Bursaspor camiası sahip çıkmalıdır. İçinde bulunduğumuz dar boğazdan nasıl kurtulabiliriz konusunu ele alarak her bir Divan Kurulu üyesinin görüşlerine ihtiyacımız var. Bu nedenle özellikle eski Başkanların, Bursaspor Kulübü‘nün her kademesinde görev almış akil kişilerin önerileri , düşünceleri bizim için son derece önemlidir. Bu nedenle tüm Divan Kurulu üyelerinin toplantıya katılmalarını rica ediyoruz’’ dedi.

Bu arada toplantıda Bursaspor Kulüp üyeliğinde 20 yılını doldurarak Divan Kurulu üyesi olmaya hak kazanan 20 üyeye beratları da takdim edilecektir.

Divan Üyesi olmaya hak kazanan 20 üye şunlar;
Onur Özselek, Necati Ceylan, Hali Ersan Özsoy, İhsan Özen, Vedat Vatansever, Muhammed Etkeser, Sadettin Garip, Batuhan Uluca, Akif Ertaş, Faruk Çelik, Erol Kılıç, Arif Başoğlu, Haluk Tunçak, Ümit Gürkan Biricik, Mustafa Dündar, Abdülrezak Yöndeş, Alp Körüstan, Mehmet Hulusi Burkay, Feridun Uyruk, Nurettin Karayaka

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursasporlular Sn Galip bey kulübü ilk önce amigolardan tirbüncü gruplardan temizleyin onlar bir uzaklaşsın sonra şehir kenetlenir ama kimsenin işine gelmiyor herkesim Bursaspor küçük olsun bizim de loşun derdinde

   10
   6
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Eser, sen Galip abiyi tanımıyon galiba, gene başlamışın ordan kamçık kamçık yazıp çizmeye. Elinde satırla gezen o Arnavut amigo Enes vardı ya, geçen sene Galip abime sosyal medyada dil uzatmış ve “Ne diyon sen Lunaparkçı” falan gibi kaykılmaya kalkmıştı. Galip aga da Enes’i adamları vasıtasıyla kibar bi şekilde (!) Lunapark’a aldırıp uçan sandalyelere bindirdi, bacaklarından sallandırıp, Bursa’yı 360 derece boyunca kendisine tersten seyrettirdi. Sonra ordan indirip yine kibat bi şekilde kafasını gözünü kırdırdı, ama sen duymadın heralde. Zaten duysaydın, “Divanmış Pehh” falan demek yerine, gene hemen başlardın, seni bize Allah gönderdi Galip abi diye yalamaya. Ulan var ya, çanak anten gibisin Allahsız.

   2
   4
   1. @Satelite yorumuna yanıt olarak

    Evet. O günden beri Enes’i gören yok. Sitada mitada gelemiyo galiba. Ya da geliyosa da öne çıkmıyo öyle eskisi gibi.

    1
    4
 1. Hiç bir işe yaramayan bi divan kurulu. Toplansaniz ne ise yarar.. ne borcu sorgularlar ne takımın durumunu sorgularlar saksı gibi gidip geliyorlar ve sonuc. bursasporun durumu.

  10
  6
 2. öğlen falan yapin durduk yere gec saatde yapmayin stadda elektril harcamak israf etmek su ara makul degil bedavadan bisey beceremediginiz kurulunuzu topluyosunuz gidip bi kiraathanede oturunda bi esanafa faydaniz olsun…….

  8
  5
 3. bunlarin şimdi stadda toplanmasi klube masraf elektrikde harcarlar gec saatlere kalirlarda dışarda toplansinlar zaten bi faydalari yok …

  6
  7

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu