Tarihi bir sezon olacak!..

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, akşam saatlerinde taraftara açık olarak yapılan antrenman öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Sağlam şunları söyledi:

 

"Bu dönemi biz çok iyi geçirmek zorundayız. Kasımpaşa maçıyla başlayacak iki maçlık süreci taraftarımızla, camiamızla, bizi sevenleri mutlu edecek şekilde geçirmek zorundayız. Hedefimiz Kasımpaşa maçını kazanıp sonrasındaki Gençlerbirliği maçıyla camiamızın tarihi boyunca elde ettiği ikinci en iyi sonucu alarak sezonu kapatacağız. Bizi seven insanlara güvenimiz tamdır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. İki maç sonra yeni sezon başlayacak. Kimsenin şüphesi olmasın Başkanımızla bu konuyu değerlendirdik. Önümüzdeki sene bu seneden daha güçlü bir Bursaspor, zirveye oynayacakların içinde olacak, oynayacağı futbolla, mücadelesiyle, aldığı sonuçlarlada seneye şampiyonluk ve sonrasında bu sezonda elde ettiği neticelerin en iyi şekilde geleceğine nasıl etki ettiğini herkese göstereceğiz.

 

"ÖNÜMÜZDEKİ SENE BİZİM İÇİN TARİHİ BİR SEZON OLACAK"

Önümüzdeki sene bizim için tarihi bir sezon olacak herkes bunun farkında taraftarlarımızdan camiamızdan ve bizi sevenlerden bize destek olmalarını istiyoruz. Bizim önümüze kurulan bu tür engeller bizim başarımızı engelleyemez Gençlerbirliği maçından başlamak şartıyla gelecek sezon bu seyirci yanımızda olmayacak. Onların gücünü her zaman yanımızda hissedeceğiz. Bu süreç en iyi şekilde geçireceğizmizden kimsenin süphesi olmasın. Böyle bir karar ne hak etik ne de bekliyorduk. Bununla ilgili konuşmak bize fayda getirmez. Sonrasını düşünmeliyiz. Olaylara ılımlı bakmak gerekir. Bu sürecide en iyi şekilde geçirmemiz gerekir.

 

"ESKİSİNDEN DAHA İSTEKLİ YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ"

Bu karar beni farklı düşüncelere sevk etti. Şunu samimi söylüyorum eskisinden daha istekli yolumuz devam edeceğiz. Benim Bursasporu sevenlerden isteğim yaşananları fırsat bilip bu süreçten eskisinden daha güçlü çıkmanın yollarını aramamız gerek. Bu amaç uğruna şehirde bizi dekstekleyen herekesin daha fazla sorumluluk almasını istiyorum. Bizde bunu yapacağız. Daha fazla çalışacağız. Fedakarlık yapacaığız. Bu yaşadığımız sıkıntılı sürece sıkıntı olmaktan çıkarıp Bursasporun geleceği bizim için çok olumlu bir gelişme olacak. Herkesin bu düşüncede olması gerek. Bursada yaşayan herkezin bu yaşananaları fırsat bilip geleceğimizi yönlerdirmeliren istiyorum."

 

Kaynak:Sporx

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu