Taraftarlarımız yıkıldı!

Taraftarlarımız maçı kahvehane ve çay bahçelerinde izledi.

Glasgow Rangers'ın attığı gole kadar maçı büyük bir heyecanla izleyen taraftarlar, 18. dakikada Naismith'in ayağından gelen golle yakıldı. Bursaspor formalarını giyerek yerlerini alan taraftarlar deplasmandan alınacak bir 3 puanın hayalini kurarken, erken gelen gol bütün moralleri bozdu. Golden sonra maçı büyük bir üzüntü içinde seyreden yeşil – beyazlılar, timsahın geliştirdiği bazı ataklarda ise havaya zıplayarak büyük heyecan yaşadı. Bursasporlu taraftarlardan bazıları içinden dua ederken, bir kısmı kendi oyuncularına kızıp, bazıları da kararlarından dolayı hakeme tepki gösterdi.

Deplasmanda oynanan 90 dakika sonunda üzüntü yaşayan Bursasporlu taraftarların tek tesellisi ise Valencia maçına göre biraz daha diri bir futbol oynanması oldu. Taraftarlar takımın bir an önce bu maçı unutup gelecek maçlara konsantre olması gerektiğini belirttiler. Bu yılki Şampiyonlar Ligi'nin bir tecrübe olduğu fikrinde birleşen bazı taraftarlar ise Bursaspor'un gelecek senelerde daha başarılı olacağını kaydettiler.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu