Taraftarlar tesislere girdi!

HABER/FOTOĞRAF: Barış YALIM

Bursaspor’un Gençlerbirliği’ne 2-1 yenilerek ligde kalma umutlarını ligin son haftasında deplasmanda Trabzonspor’la oynanılacak maça bırakması karşılaşma sonunda Yeşil Beyazlı taraftarı çileden çıkardı. Maç sonunda tribünde bulunan taraftarlar koltukları sahaya fırlattı, Ali Ay yönetimine ‘istifa’ diye bağırdı. Taraftarlar yaşadıkları şoku uzun süre atlatamazken, stat içindeki olaylar Özlüce Tesisleri’nde en üst noktaya ulaştı. Bursaspor takım otobüsü Özlüce Tesisleri’ne polisin geniş güvenlik önlemleri altında gitti.

TARAFTAR TESİSE GİRDİ

Teknik heyet ve futbolcuların içinde bulunduğu takım otobüsü Özlüce Tesisleri’ne ulaştığı sırada bir anda az sayıdaki taraftar da tesisin içine girdi. Otobüsten inerken oyuncuları protesto eden taraftarların futbolcularla karşılaşmasını araya giren polis ve kulüp personeli önledi. Bu sırada Özlüce Tesisleri’nin ön ve arka kapısında, dış duvarlarının tamamında polis nöbet tutu. Futbolcular alınan üst düzey güvenlik önlemleri neticesinde taraftarların tesis çevresinden uzaklaşmasının ardından Özlüce’den ayrıldı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu