Taraftarımızdan askerlerimize hediye

Sınır karakollarında görev yapan Mehmetçiklere 5'er kiloluk 30 paket halinde toplam 150 kilo kestane şekeri gönderen Ünitimsah ayrıca Bursaspor sevgisini aşılamayı da ihmal etmedi.

Kulübün gelir elde etmesi için toplu halde Bursaspor atkısı alan Ünitimsah üyeleri bu atkıları da vatan nöbeti tutan Mehmetçiklere hediye etti. Ünitimsah üyelerinin hediyeleriyle moral bulan Mehmetçikler de Bursaspor atkılarıyla objektiflerin karşısına geçerek teşekkürlerini sunmayı ihmal etmedi. Ünitimsah Başkanı Cem Tunçbilek, Mehmetçik’e moral vermenin kendilerini gururlandırdığını söyledi.

Cem Tunçbilek, “Bizleri korumak için canlarını ortaya koyan kardeşlerimizi bir nebze olsun mutlu ettiysek ne mutlu bizlere” diye konuştu. Bursasporlu taraftarlar Zeytin Dalı Operasyonu başladığı günlerde Mehmetçik’in yanında olduklarını gösterme amacıyla sınır karakollarında ziyarette bulunmuştu.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Taraftarı kadar cefakar ve fedakar bir Bursaspor yönetimi , Teknikdirektörü ve futbolcusu istiyorum çok şey mi istiyorum 2010 yılında ki gibi heyecan olsun rakipler sahaya çıkınca önce yenilemenin hesabını yapsın yeter artık puan takımı olduk futboldan soğudum

  25
  4
  1. @Esentepeli Kadir yorumuna yanıt olarak

   Yönetim ve hocadan önce değişmesi gereken bizleriz. Değişmekten kasıt bizlerin gidip yerimize yenilerinin gelmesi değil, kendimizi değiştirmemiz. Yani bir grubun ıslık çalarkan öbürünün marş söylememesi, eskiden top rakibe geçtiği anda 25 bin kişi top bize gelene kadar ıslıklardık rakibi, şimdi bakıyorsun, Texas kendi halinde, Maraton kendi halinde, bir birlik beraberlik yok takımda, bu ister istemez takımın moralini de bozuyor, rakibi de cesaretlendiriyor, hal öyle olunca sonuç da böyle oluyor ne yazık ki. İster eksileyin isterseniz dalga bile geçin ama ben şu kadar söyleyeyim size: Bu statta 45 bin kişi tek yürek olup takımı ateşlerse bizi hiçbir takım durduramaz, başımızdaki yönetim kim olursa olsun. Özetlersek, yönetime ve hocaya olan kızgınlığımız takıma olan sevgimizi etkilememeli. Saygılar.

   1. @Köstebek Avcısı yorumuna yanıt olarak

    Söylediklerine aynen katılıyorum”Köstebek Avcısı”, fakat bir şey daha eklemek lazım. Maç 0-0 veya 1-0 top rakipte kardeşim nereden buldunuz bu “Eğme Başını Öne” bestesini. Bu beste maç 3-0 olsun onda bile dk 85 te söylenir. Bütün maç adamı dellendirmekten başka bir şey yapmıyor. 0-0 ken bile bu beste söyleniyorsa yazık. Sonra golü yiyoruz 2-0 oluyor, ıslık yapıyorsun. Bizim taraftar zor be.

 2. Peki aynı askerlere tezkere aldıktan sonra yok fb li yok cimbomlu yok bjk lı deyip tribünde analarına avratlarına niye sövüyoruz.fotoğraftaki askerlerin birçoğu belkide ist.takımlarını tutuyorlar ama maça gelince onlara da vatan haini muamelesi yapıyoruz.Bir türlü insan olmayı beceremiyoruz maalesef.

  10
  2
 3. Böyle aklı başında hareketleri yaptakari için unitimsah üyelerini tebrik ederim artık tribünde sözü geçen abiler değil(kolpacilar)bilinçli kendini bilen sözünü dinleten taraftarı dogru yönlendirerek maç kazandirabilen takımı ateşleyerek yanında olan bir taraftar grubu gelmesi gerekiyor artık bazi kişilerin bursaspora zarar verdiğini farkedip bırakmalari bursasporun hayrina olacaktır

  6
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu