Taraftarımızdan askerimize sınırda destek!

Bursaspor tribünleri Afrin'e düzenlenen Zeytin Dalı harekatına destek vermek amacıyla sınır karakollarına moral ziyaretinde bulundu. 

Bursaspor Teksaslı Taraftarlar Derneği Başkanı Mehmet Güzelsöz ile Maraton tribünlerinden Cenk Tunçbilek ve Raif Geniş‘in de içinde bulunduğu Bursasporlu taraftarlar, Hatay‘ın Hassa ilçesindeki sınır karakollarına giderek askerlerimize moral verdiler.

Duaları ile TSK mensuplarının yanında olduklarını belirten Mehmet Güzelsöz “Allah vatanımızı koruyan tüm askerlerimizin yardımcısı olsun. Tüm halkımız askerlerimize duaları ile manevi olarak destek oluyorlar. Televizyonlardan izliyoruz. Annelerimiz kuzularından kavurma yapıp askerlerimize getiriyor. Abilerimiz odun kırarak yine askerlerimizin üşümemesi için çalışıyor. Hepsinden Allah razı olsun. Bizler de askerlerimizi ziyaret ederek bu havayı solumak istedik. Bursaspor tribünleri olarak bu milli davamıza sonuna kadar destek veriyoruz” dedi.

 

 

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Helal olsun sizlere. Bursa’mızı ve Bursaspor’umuzu temsilen yapmış olduğunuz bu moral ziyareti gerçekten gurur verici. Allah askerimizin yar ve yardımcısı olsun.

  50
  2
  1. @YEŞİL- BEYAZ 16 yorumuna yanıt olarak

   Cuma günkü 8taş maçında taraftarı hep bir ağızdan YÖNETİM İSTİFA diye slogan atmaya davet ediyorum. Eğer bu takımda masaya yumruğunu vuracak bir yönetim yoksa o yumruğu masaya taraftar stadda vuracak! Burayı babasının çiftliği sanan leş kargalarına hak ettiği dersi vermeliyiz artık.

   4
   8
   1. @Gothenburger yorumuna yanıt olarak

    Eksileyenler çorbacı tayfası mı? Ali Ay’ın istifaya davet edilmesini istemem zorunuza mı gitti şakşakçı bozuntuları sizi? Yorumları eksileyip durmaya cesaretiniz varsa neden eksilediğinizi belirtmeye de cesaretiniz vardır herhalde.

 2. Ayni duyarliligi bu hafta bjk macinda takim icin de gostermenizi bekliyoruz ,kufursuz yerinde tezahurat ve yerinde tepkilerle

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu