Taraftarımıza söz veriyorum

Ertuğrul Ersoy, önemli bir 3 puan kazandıklarını cumartesi günü oynayacakları Osmanlıspor karşılaşmasının da final niteliğinde olduğunu söyledi.

Öz güvenlerinin yerine geldiğini ifade eden Ertuğrul ‘Bu galibiyet ilaç gibi geldi diyebilirim. Uzun süredir kazanamamanın verdiği bir sıkıntı vardı.

Şimdi bunu üzerimizden attık. Osmanlıspor karşılaşmasında daha rahat olacağız. Başkente 3 puan için gideceğiz. Biz iyi bir takımız. Yaşadığımız şanssızlıklar bizi bu duruma getirdi. Taraftarlarımızın artık daha iyi bir Bursaspor göreceğinin sözünü verebilirim’ dedi.

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. yeter artık ekongu görmek istemiyoruz. maçı kazanmamızın nedeni ekongun yokluğu ve haftalar soonra ertuğrulun oynaması. lütfen osmanlı maçında ekongun cezası bitiyor diye ertuğrulu kesip ekongu koymayın

  29
  6
  1. @ff yorumuna yanıt olarak

   Merak etme kardeşim Ekong Osmanlı maçında da cezalı(direkt kırmızı kartlar en az 2 maç ceza), o yüzden sıkıntı yok 🙂

   8
   3
 2. Bu çocuğa ve diğer altyapı oyuncularımıza sahip çıkalım. Hataları da olacaktır. Küfür etmeyelim. Batalla’nın açıklamasını akıldan çıkartmayalım. Yönetimin beceriksizliklerini oyunculara fatura etmeyelim. Taraftarda temizlik şart.

  19
  3
  1. @Tulipan yorumuna yanıt olarak

   Bi kazma Kubilay vardı ya? Nooldu ona? Kanatsız falan uçuyor deniyordu. Geçen hafta bi baktım Vakıfköy’de U 21 ‘e vermişler. Herif nerdeyse futbolu borakıcak be ya. Ne U 21’i.

   3
   4
  2. @Tulipan yorumuna yanıt olarak

   Aynen öyle altyapıya tahammül edelim manchester unitedda bile dünya yıldızlarıyla dolu bir ortasaha varken mctominey diye bir adam oynuyor ayağının altından top kaçırıyor puanlar gidiyor ama o kültüre sahip oldukları için kimse bir şey demiyor daha sonra marcos rashford gibi yıldızlar yetiştiriyorlar. Onlar da çalışsın biz de destekleyelim.

   8
   3
 3. Ertuğrul genç yaşına rahmen gayet tecrübe sahibi yetenekli kabiliyetli önü parlak bir kardeşimiz. Herkez daha bir kenetlense moral motivasyon yerinde olsa puan sıralamasında kümeye değilde zirveye yakın olsak özgüven patlaması yaşanılırdı. ve takımdaki futbolcu değerleri çok yüksek rakamlar ile ifade edilirdi. Umarım artık nerde olduklarını ve ne olduklarını hatırlar ve uygularlar.

  4
  3
 4. Kazanan Bir Bursaspor olsaydı altyapımızdan çıkardığımız kardeşlerimiz çok rahat bir şekilde avrupa sahnesinde aktif rol alırdı. Lakin son iki sezondur dağlara taşlara :/

  4
  3
 5. inanın Bursaspor ve altyapı hayranları olarak bu coçukları yıllardır takip ediyoruz özellikle Ertuğrul mütevaziliği ve altpıyıda (vakıfköf) unutmayan gelip giden ayrıca maddi ve manevi destek veren kardeşimiz ve bu formayıda hak ederek defanstada olmazsa olmazlarımızdan tabiki çok çalışması ve çalıştığınıda biliyoruz vede daha iyi yerlere gelecek. ayrıca ve altyapı gururu olarak Ertuğrul .A buradan yapılan destek ve öğüt verici yorumlar yapılması sahip çıkılması gerçekden GURUR VERİÇİ bizlerde bursa taraftarı olarak ayrıcalığımız bu işte

  4
  1
 6. Yorumlar mantıklı ve bu coçuk hakkıyla bu formayı giyiyor bu işin torpili olmaz birde alt yapıdan çıkmış fakat yorumlar öğüt veriçi ,destekleyiçi ve daha fazla çalış geleçeğiniz. Kısaca nasihat ve onere edici anlamadığım beğenmedim diye TIK layanlar enterasan kötü olsun Kayseri maçında yenilelim yuh yani ulan bu kadar düşmanlık olurmu ya elin yapancısı yarın gitme fırsadı doğsa ( egonk) takmaz bile alaçağını bile fifa dan si,,,,,,,, alır bizim öz altyapıdan çıkan bir coçuk oynuyor işte gururduyaçağınız yerde sallayın.( şu Kayseri maçı sonrası egonk yazısı çıksa ( adam,kral ,iyikivar,övgüler yağdırırlar) Benin yorumumda bu kardeşim.

 7. 6 mart takvim gazete iç sayfada Batalla açıklaması şöyle “ aklımda insanların bana doğrultukları ıslıklamak ile ayrılmak istemiyoru “ Yani bunları hak etmeyen Batalla bile bir şeyler anlatmaya ve zaman olur benli kimseyi mutlu edemediğim ve kadar Bursaspor’a hizmet ettiği halde. Ne alaka Ertuğrul açıklanasınlan ? Şu bu çocuk 13 yaşından beri altyapıdan çıktı Rize’de kiralık oynarken bile Bursa’ya döneçeğim günü iple çekiyorum dedi 4 hafta kesik yedi geçen yıl iğneyle maç oynadı sakat sakat Trabzon maçı öncesi ameliyat oldu videosu yayınlandı YOk maçı seyretmedi maç sonucunda videoda dikişli halde çocuk batalla diye sevinçten nara atıyorbirde çocuğa burada Kayseri maçı sonrası küçük açıklaması var herkes iyi niyetli öğüt veriçi destek niyetinde yazmışlar güzel de beğenmedim diye TIKLAR anlamak imkansız değil Batalla (Ertuğrul kıyaslamasıdeğil) mutlu edememiş Ertuğrul ağzından kuş tutsa bu gibi Bursaspor’un olmayan eyyamçı taraftarında bu beklenir be bunların gazına galip de başarı beklede…. Ha bizden yetişipde aynı muameleyigören başka takıma gidenede bizim sahada maça gelince ağza alınmayacak küfür hakaret , biz kendi değerlerimize sahip çıkarsak başarı gelir buradan yakan beğenmedim boş işler

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu