Taraftarımız yine yalnız bırakmadı!

Yeşil-beyaz sevdalıları Bursaspor'u Sivas'ta da yalnız bırakmadılar.

Spor Toto Süper Lig‘in 7. haftasında Yeni 4 Eylül Stadı‘nda  Sivasspor ile karşılaşan Bursaspor‘un sevdalıları yine tribünlerdeki yerlerini alarak takımlarına büyük destek verdiler.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Yolda masum,ailesiyle maça giden insanlara karşı saldıranlar siz küme düşmeye , düşmemeye oynamaya mahkumsunuz,tebrikler Sivasspor !.

  9
  5
 2. Kaleye şut bile yok. Kaleye gidecek futbolcu yok. Bu takimi izleyeceğine film izle, kitap oku, müzik dinle ruhun dinlensin.

 3. 6.dakikaya kadar çekşrdek çitleyip tribünde sessizce oturup çekirdek çitkeyen sivassporluları ve oyuncularını uyandurmak için bizim için sivasa da koy tezahuratı yapmak be kadar mantıksız, ne kadar saçma,ne kadar cahilce,ne kadar çocukça,bu avamlıktan banallıktan kendi ayağımıza sıkmaktan ne zaman vaz geçeceğiz.Buyurun kazanan kim oldu.Kendç takımıkıza tezahurat yapmaya odaklanmak bu derece zor bir şeymi

 4. Sosyal medya Beşiktaş forması giyen şahsın Bursaspor taraftarları tarafından linç edildiği görüntülerle çalkalanıyor. Kabul, tüm ülke futbolu dibe çöktü. Çoğu maçta oynanan oyun artık zevk vermiyor. Futbol sahiciliğini yitirmiş durumda. Para ve şöhret arzusu futbol aşkını yiyip bitirdi. Ahlaksızlık her yere sirayet etti. Hep birlikte yozlaştık, dibe vurduk. Ama Bursaspor taraftarı olarak biz ne zamandır bu kadar vicdansız, nefret dolu ve kötü olduk? Gerçekten merak ediyorum. Kendi takımının efsane oyuncularına küfürlerle saldırmak, Trabzon’daki son maçta maç sonrası hüngür hüngür ağlayan oyuncuları tribüne çağırıp protesto etmek, neredeyse istisnasız her iç saha maçında ceza yemek, hemen hemen her deplasmanda karşı takım seyircilerini küfürlü tezhaüratlarla tahrik etmek ve olay çıkarmak nedir Allah aşkına? Bunların mantıklı hiçbir izahı olamaz. Şampiyon olduğumuz yıl herkesin takdirini kazanmış bir Bursaspor vardı. Bugün ise herkesin nefret ettiği bir Bursaspor var. Kardeş takım dışında bize sempatiyle bakan çok az çevre kaldı. İtiraf edeim ki şampiyonluk bize çok ağır geldi renktaşlar. Taşıyamadık. Hem sportif olarak hem de taraftar grubu olarak daha yükseklere çıkmamız gerekirken son derece erdemsiz ve kötülük üreten bir noktaya geldik. Yarattığımız bu nefret ve kötülük kültürü çevremizden çok bize zarar veriyor. Belki de alt lige düşmek bizim için daha hayırlı olur. Böylelikle yaptığımız hataların farkına varır, günahlarımızın kefaretini öderiz. Zaten yakın zamanda rakip takım taraftarlarından “Bursa kümeye” bağırışlarını işitmeye başlarsak herhalde şaşırmayız..

 5. Size burada defalarca yazdım yineden yazıyorum 10’uncu haftaya kadar galibiyet alamıcaz. Kamil Grosicki gözler arar durur.

  1
  2
 6. Ya şu cümleyi söyleyecek bi adam gördüm ya ölsem de gam yemem artık 21 yaşında topçudan takıma kaptan olmaz olamaz

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu