Taraftarımız tribünde yok!

Bursaspor'un bu önemli mücadelesinde Yeşil Beyazlı taraftar stattaki yerini alamayacak.

İstanbul İl Güvenlik Kurulu‘nun aldığı karara göre Vodafone Park‘a Bursaspor taraftarı giremeyecek.

Uzun yıllar sonra ilk kez geçen sezon Beşiktaş deplasmanına giden Yeşil Beyaz sevdalıları, terör saldırısından son anda kurtulmuştu. Türkiye‘yi yasa boğan terör eyleminde aralarında Çevik Kuvvet polislerinin de olduğu 44 vatandaşımız şehit olmuştu.

Kaynak
Bursa Hakimiyet

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Arkadaş nasıl bir futbol sistemi var anlamıyorum taraftar takımını destekleyemiyor maça gidemiyor 3 büyük takım diye tutturmuşlar İstanbul köpeklerini el üstünde tutuyorlar federasyon yayıncı kuruluş hakem heyeti spor programları medya hep bunların arkasında bizim yöneticilerimiz ve tüm Anadolu kulüpleri buna seyirci kalıyor sonra taraftar olarak biz tepkimizi koyuyoruz ama dozunu taşırarak burada bizimde hatamız var ve sonuç olarak takımımız İstanbul da yanlız kalıyor bu işe yıllardır çözüm bulunamadı zaten pekte umrunda değil gibi kimsenin yazıklar olsun diyorum ve üzülüyorum şuan deplasmanda olamadığım için

    6
    1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu