Taraftarımız oyununuza gelmedi!

Şenol Güneş, İstanbul medyasını yerden yere vurdu. Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Fenerbahçe maçıyla ilgili, “Direkler rakibimize yardımcı oldu” dedi. Tüm öğretmenlerin, öğretmenler gününü kutlayan Güneş, sözlerini şöyle sürdürdü: “İki takım da kazanmak için sahaya çıktı. Düşündüğümüz gibi bir oyun oldu. İlk bölümde golü bulduk. Oyunun kontrolü onlarda gibi görünse de pozisyon bulan taraf bizdik. Müsabakanın ikinci devresinde rakip üzerimize gelemiyordu. Fakat golü buldular. Bizim pozisyonlarımız daha fazlaydı. Ancak direkler rakibimize yardımcı oldu. Kazanmaya yakın takım bizdik. Bu puanlar telafi edilebilir fakat bu oyunu her zaman gösteremeyebiliriz. Taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Bu hafta sayıları da arttı desteği de arttı. Bu seyirciyi de devam ettirebilirsek daha çok başarılı oluruz” ifadelerini kullandı.

BU KAOSU SİZ YARATTINIZ Yaygın medyada görev yapan bir basın mensubunun Volkan Demirel ile ilgili sorduğu soruya, Şenol Güneş sert cevap verdi. Güneş, şunları söyledi: “Volkan Demirel benim öğrencim onu milli takıma alan benim. Futbolculara yapılan her küfür bana yapılmış gibi kabul ediyorum. Bunu basın mensupları yanlış anlaşılır hale getirdi. Bu kaosu siz yarattınız. Siz bu haberlerle taraftarımızı farklı yönlendirmek istediniz. Ancak taraftarımız oyununuza düşmedi. Bütün oyuncular küfür de olsa oyundan çıkmamalı, dik durmalı. İnsan hayatı her şeyden önemlidir. Bir insan kaybedildiği zaman geri gelmiyor. İster futbolcu olsun ister basın mensubu olsun. Ben sizin anlattığınız Şenol değilim.”

TECRÜBELİ BİR TAKIMLA OYNADIK “Golden sonra takımın geriye yaslanmasını nasıl karşılıyorsunuz?” sorusuna Güneş, “Tecrübeli bir takımla oynadık. Yaş ortalaması yüksekti. Bizim bu maçtaki taktik anlayışımız çabuk çıkmaktı. Bunu da başardık ve bu taktik anlayışla golü bulduk. İlk yarıda golden sonra topu ayağımızda tutamadık. Oyunu kontrol edemedik. Bu da rakibin baskısından kaynaklandı. Fakat ikinci yarıda oyunu kontrol ettik ve pozisyonlar bulduk” yanıtını verdi. 

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu