Taraftarımız için oynuyorum

Bursaspor'un ikinci yarıda çok daha iyi olacağını belirten Jires Kembo, taraftarlar için ise, "Benim için yapılan 'Jires Kembo canım baksana" bestesini duydum. Beni desteklemeleri çok hoşuma gitti. Onlar için her şeyi yaparım" dedi.

Süper Lig‘in ilk yarısını 25 puanla 9. sırada bitiren Bursaspor‘da Antalya Belek‘te gerçekleştirdiği devre arası kampı tüm hızıyla sürerken, takımın yıldızlarından Jires Kembo, Bursa Hakimiyet‘e çok özel açıklamalarda bulundu. İlk olarak çalışmaları değerlendiren Jires, “Antalya kampımız çok iyi geçiyor. İkinci yarıya iyi hazırlanmak ve iyi bir ikinci devre geçirmek için her şeye sahibiz. Bence sezonun ilk yarısı fena geçmedi. İyi zamanlarımız olduğu gibi kötü dönemlerimiz de oldu ancak bence herkese kaliteli bir grup olduğumuzu gösterdik. 2. devre de daha iyisini yapabileceğimizi biliyorum ve bunu da başaracağız. Paul Le Guen çok uzun süredir tanıdığım bir teknik direktör. Hocamız gittiği her yerde kendini kanıtlamış bir kişi. Şu anda da gerçekten oyuncularıyla çok iyi çalışıyor. Ayrıca ekibi de çok kaliteli isimlerden oluşuyor” diye konuştu.

Türkiye‘deki futboldan ve Bursaspor‘un taraftarlarından da bahseden Jires Kembo, kendisine yapılan besteden ve taraftarın itici gücünden duyduğu memnuniyetini dile getirdi. Jires, “Türkiye’de, Süper Lig’de oynamak gerçekten çok iyi bir his. Çünkü gerçekten futbolu çok fazla seven ve maçları yaşayan bir ülkede futbol oynamak farklı hissettiriyor. Bursaspor özelinde konuşmak gerekirse, özellikle stadyumda gördüğüm şeylerden konuşmam gerekirse; Bursa gerçekten futbolla yatıp kalkıyor diyebilirim. Bu durum da bende onlar için oynama, hatta çok daha iyi oynama isteği getiriyor. Benim için yapılan ‘Jires Kembo canım baksana” bestesini duydum. İlk başlarda çok anlamasam da benim için yapılması ve beni desteklemek için olan bir şey olduğu için çok hoşuma gitti. Onlar için her şeyi ve en iyisini ortaya koymamı sağlıyor” dedi.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Adam işini biliyo…Taraftarı arkana aldın mı sırtın yere gelmez ancak senin bu oynadığın oyun kapasitenin yarısı bile değil bana göre…Inşallah 2.yarı hepimize bunu gösterirsin…

    23
    1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu