Taraftarımız bir kaza daha geçirdi!

Adana’ya giderken bir kaza geçiren Bursasporlu taraftarlar dönüş yolunda da bir kaza geçirdi.

Adanaspor deplasmanından dönen Bursaspor taraftarını taşıyan otobüs, Konya-Ereğli girişinde kaza yaptı. İlk belirlemelere göre 5-6 yaralı olduğu bilgisi geldi.

22 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Geçmiş olsun. Acil şifalar diliyorum. Bence şoför arkadaşlar Bursa dışından seçilsin ya heyecanı zirvede yaşayıp dinlenmeden yola çıkıyorlar ya da taraftarın araç içindeki tezahüratları dikkatlerini dağıtıyor. Bu kadar şanssızlık olmaz diye düşünüyorum.

  34
 2. Adi ask bu eziyetin vefali seyircim bir de su futbolcu ve teknik direktore kusur eden ergenleri dizginleyebilsek……

  28
  4
 3. “Büyük Geçmiş Olsun” Allah Korumuş 2 Büyük Kaza 1 Deplasman Maçı- Bu Konuda Yetkililer Yöneticiler Şehrin Meşhur Otobüs Şirketleri İle Görüşülmesi Lazım 800km -1200 km giden Bursaspor’un Seyircisi Böyle Minibüs ve Kim olduğu belli olmayan otobüs ile kış vakti uzun yollara çıkartılmaması lazım! Zaten kısıtlı deplasman bilet vs yüzünde giden 3-10 otobüs arası bunun sağlıklı ve tehlikesiz gitmelerini sağlayamıyorsa koca şehrin kodamanları otobüs Şirketleri o zaman herşeyi gözden geçirme vakti geldi acilen bu konu masaya yatırılması lazım tez Pazartesi yoksa birşey olsaydı kimse sizi af etmez!!

 4. BURSA SPORLU FUTBOLCULAR VE YÖNETİM VE BURSAALILIGINLA ÖGÜNEN İŞ ADAMLARI ANLAYIN ARTIK…BURSA SPOR TARFTARI BURSA VE BURSA SPOR SRVGISINI CANINLA VE HAYATINLA ÖDÜYOR…AYNI VATAN VE BAYRAK SEVGİSI GİBİ….SİZLER GİBİ 5 YILDIZLI HOTEL LOBİLERİNE MALUM TAKIMLARIN MAÇLARINI KADEH TOKUŞTURARAK İZLEMİYOR……..

 5. Geçmış olsun Allah şifalar versin inşAllah Eren ve Mert.in acısı hala içimjzi yakıyor Deplasman yapan tüm gardaşlarımızı Allah korusun BURSANKARA

 6. BÜYÜK BİR ŞANSSIZLIK….HEPSİNE GEÇMİŞ OLSUN…TESELLİMİZ CAN KAYBI OLMAMASIDIR…TAKIMIN BÜTÜN AKTÖRLERİ…GÖRÜN BU İNSANLAR SİZİN İÇİN CANINI DİŞİNE TAKIYOR…SİZLER DE ÇALIŞMALARINIZDA VE SAHADA CANINIZI DİŞİNİZE TAKIN…

 7. kardeşim kaza olmuş, olaya binaen mantıklı yazamayanlar var ise, bu sitelerde yorumları kapatınız. bu herkesin hayrına olacaktır.

 8. Geçmiş olsun yaralılara acil şifa şanssızlık var klüp olarak verilmiş sadakamız varmış kayıp olmadı Allah yardımcımız olsun bu arada takım inanmaya başladı artık biz hata yapmadıkça rakip yok inşallah sahada( masada olmaz inşallah yönetim biraz dikkat evrakları zamanında verin puan silme yaşamayalım taraftar da artık sizde inanında maçlara gelin

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu