Taraftarımız Basketbol Takımı İstiyor

Bursasporlu taraftarlar, sosyal medya aracılığıyla 50. yıllarına basketbol şubesinin varlığı ile girmek istediklerini belirttiler.

Oluşturdukları internet siteleri ve sosyal paylaşım siteleri aracılığıyla yeşil-beyazlı kulübün basketbol takımı kurması çağrısında bulunan taraftarlar, yaptıkları yorumlarda Bursaspor ismi altında toplanacak bir basketbol takımının büyük ilgi göreceğini ifade ediyor. Taraftarlar, Bursaspor basket takımının kentin spor şehri tanımına ve Bursaspor'a büyük katkı sağlayacağını vurguladılar. 50. yıllarına Bursaspor basketbol şubesinin varlığı ile girmek istediklerini belirten yeşil-beyazlı taraftarlar, “50. yılımıza Bursaspor Basketbol şubesinin varlığı ile girmek bu şehrin en büyük isteklerinden biridir. 50. yıla özel projeler için kurul oluşturuldu. Bu kuruldan çıkacak en önemli kararlardan birisi de ‘Bursaspor Basketbol Takımı’ olmalıdır. Bursaspor voleybol takımı kurulduysa basketbol takımı neden kurulmasın. Bu şehirde basketbola gönül vermiş çok insan var” ifadelerini kullandılar.

 

Haberfx

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu