Taraftardan çocuk istismarına hayır protestosu!

Son dönemde yaşanan üzücü olaylar Bursaspor taraftarını da harekete geçirdi.

Önce Eylül ardından da Leyla‘nın vefat haberi tüm Türkiye‘yi yasa boğarken, Bursaspor taraftarı da bu konuya sessiz kalmadı.

Yeşil-beyazlı tribün grupları ortak hareket ederek çocuk istismarına tepki amacıyla bugün saat 19.30’da Heykel Atatürk Anıtı‘nın önünde toplanma ve bir basın açıklaması yapma kararı aldı.

Ortak yapılan açıklamada Bursaspor taraftarının çocuk istismarına tepki vermek amacıyla tek yürek olması gerekliliği savunuldu ve tüm yeşil-beyaz gönüllülerinin Atatürk Anıtı önüne beklendiği ifade edildi.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Yaşlısı genci hep beraber toplanıp gidilmesi gerekiyor. Vatanı korumak çocukları korumaktan başlr demiş Ulu Önder Atatürk. Mv değil çocuklar dokunulmazdır. Nasıl bu hale geldik çocuklardan ne istiyosunuz kardeşim günahsız hiçbirşeyden haberler yok onun. İçimiz yanıyor çürüyoruz. Nasıl 8jk maçında birlik oluyosan bugünde herkes herşeyi unutsun gitsin oraya.

    26
  2. Neler oluyor bizlere biz böyle bir ülke değildik. Çocuk istismar ları kadın cinayetleri hayvanlara yapılan işkenceler. Bizler nasıl bu hallere geldik. Vicdanlar kanıyor. Ben böyle bir toplumu düşünemiyorum. Nasıl bir vahşettir bu. İnsanlık ölmüş mü? ? Çoktan ölmüş…Ne isterler masum çocuklardan. Ne isterler konuşamayan hayvanlardan. Nasıl hesap verecekler. Kalbim kanıyor arkadaşlar. Kim yapıyorsa Allah bin belasını versin. Renkdaşlarımıda kutluyorum. İnşallah bu eylem tüm ülkeye yayılır. İlk kıvılcımıda BURSASPOR taraftarı yaksın. Ülkeye örnek olarak yayılsın.

    14

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu