Taraftara ve Şehre Aşığım!..

Bursaspor’un başarılı sol kanat oyuncusu Ozan İpek, Avusturya kampını resmi internet sitesine değerlendirdi. Kampın herkes için oldukça yararlı geçtiğini dile getiren genç oyuncu, iyi hazırlandıklarını ve yeni sezon için yine çok iddialı olduklarını söyleyerek şöyle devam etti;

 

“ Hazırlık maçlarında oynadığımız son üç karşılaşmada herkese oturmuş bir oyun anlayışı olan Bursaspor görüntüsünü verdik.  Buradaki yoğun çalışmalarımızın gelecek sezonda bizlere çok yararı dokunacak.Yeni sezonda hedefimiz yine zirve olacaktır.“ TARAFTARI VE ŞEHRİ ÇOK SEVİYORUM Sözleşmesiyle ilgili olarak Ertuğrul Sağlam’la henüz görüşmediklerini ifade eden yıldız oyuncu, “Sözleşme konusunda benle ilgili her şeyi babam ve menajerim konuşuyor.

 

Kulübümle anlaşıp sözleşme uzatmayı çok istiyorum çünkü bu taraftarı ve şehri çok seviyorum. Eğer aksi bir durum olursa içim kan ağlayarak giderim.  Ayrıca beni destekleyen ve burada kalmamı isteyen taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum ve kesinlikle onlardan kopmak istemiyorum.

 

Bir sosyal paylaşım sitesindeki profilinde yapmış olduğu yorumların çok yanlış anlaşıldığını vurgulayan Ozan İpek, “Bazı yazdığım şarkı sözleri ve idmanların yorucu geçmesiyle alakalı yorumlarımın yanlış anlaşılmış olduğunu farkettim. Benim Ertuğrul Hocamı ne kadar sevdiğimi kendiside çok iyi biliyor. Beni Ozan İpek yapan Ertuğrul Hocama sevgim ve saygım sonsuzdur.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu