Taraftara ve basına kapalı!

Bolu kampını erken bitiren ve bugün Bandırmaspor’la Bursa’da hazırlık maçı yapacak olan Bursaspor, mücadelenin taraftara ve basına kapalı olduğunu açıkladı.

Bursaspor, bugün Bandırmaspor’la yapacağı hazırlık maçını dış dünyaya kapattı.

Bolu’daki kampı Covid-19 sebebiyle hazırlık maçı yapacak takım bulamadığından dolayı erken bitiren yeşil-beyaz takım, bugün saat 16:00’da Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde oynayacağı Bandırmaspor maçını hem taraftara hem de basına kapattı.

Bursaspor Kulübü’nden yapılan açıklamada, Bandırmaspor ile oynanacak olan hazırlık maçının Covid-19 tedbirleri kapsamında taraftara ve basın mensuplarına kapandığı belirtildi.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @NABER yorumuna yanıt olarak

   Nereye kadar taraftardan kaçacaksınız. Taraftar serdar özkanı sedatı takımda görmek istiyor. Buda egosu yüzünden bunları kadro dışı bırakıyor. Ama artık maçlara taraftar alınacak bakalım ilk mağlubiyette hangisi orada kalacak. Bu takımın sahibi ne hoca nede yönetim sahibi taraftar

   1
   4
  2. @NABER yorumuna yanıt olarak

   Mustafa eri türkiyede futbol camiasında t. Direktörler arasında tanıyan yok. Onun hazırlık maçı ayarlaması mümkün değil. Bir tek kırşehirspor tanır hocayı. Gördüğümüz kadarıyla sahaya da klübeye de t. Direktör olarak giremiyor bursaspor çalışanı olarak kulübede yer bulabiliyor. Kısaca bu takıma çok acil tecrübeli bir hoca gelmeli. Yoksa işimiz çok zor..

   2
   6
   1. @Klan yorumuna yanıt olarak

    Hocayı aşağıladığını sanıyorsun.Mustafa hoca senelerdir süper ligde oynadı.Erol Bulutla,Tamer Tuna’yla,Ümit Özatla,Bayram Bektaşla takım arkadaşı.Senelerdir takım çalıştıran Sergen Yalçın 2018de Pro lisans aldı.İşiniz Sadece algı yapmak.Lucescunun dediği gibi Aslanlar Köpekler istedi diye ölmezler!

    5
    1
 1. Umarım bir haftadır yapılan çalışmalar faydalı olur.
  Sakatlık olmadan iyi bir hazırlık karşılaşması olsun.

 2. Stadımızın herşeyi bitmiş,dünya spor basını harika bir stad diye sayfalarından,tv.spor yorumcuları dillerinden eksik etmiyorlardı.Gün geldi çattı bir iddia sahibi BARCELONA ile bu stadın açılışını yapacağız demiş,taraftar 500 Bine yakın stada girmek için bilet bulma peşindeydi.Biletler normalde 1000 liradan başlıyor olmasına rağmen bilet bulunamıyor,karaborsadan bir bilete 10 Binlira verenlerin olduğu ise dillerde,basında haber,tv’lerde yaorumlara konu olmuştu.
  Günler geldi ve geçti birden silkelendim meğerse bu anlatılan masalı gerçek sanmışım ve aldanmış aldatılmışım.
  Bursasporumuzun borçları dağ gibi olmuş,ş.ligi başlangıcı,katılım payı buhar olmuş,altyapısıyla ülkenin yıllardır iftihar ettiği BURSASPOR altyapısı bile bu durumdan etkilenmiş dalgalara yakalanmış bir kayıkçı sandalına dönmüşüz.
  Kaptan,tayfa biribirine karışmış yeşil beyaz sevdalıları bizler ise UÇAN HALIDA GELEN BİR DİRAYETLİ BAŞKAN ile erler,generaller bekler olmuşuz.

  ALLAHDAN ÜMİT KESİLMEZ sözü olmasa herhalde bu koca çınar kurumaya terkedilirdi amma hayatı veren yaradan elbette bu kadar seveni olanıda yaşatır.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu