Taraftara Timsah Arena’da ceza şoku!

Timsah Arena'da geçtiğimiz ay oynanan Kayserispor maçında araçlarını stadyum etrafına bırakan taraftarımıza ceza yazıldı.

18 Ağustos’ta oynanan Kayserispor maçı öncesi stadyum önünde yol boyuna park eden araçlara 108 TL trafik cezası geldiği ifade edildi.

40 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Pablito yorumuna yanıt olarak

   Vallahi billahi yazık koskoca Bursa şehrinin göbeğine yapılmış stad senelerdir şantiye görünümünde !? Ne bağlantı yolları ne çevre düzenlemesi yatacak yeriniz yok yatacak yeriniz ?! Sonra da kimse sponsor olmaz tabi ulan halkın parasıyla trilyonlar harcamışsın be çok mu zor çevre düzenlemesi ile görsellik katmak, cazibe merkezi haline getirmek !? Yap bak sonra sponsorlar nasıl kapıda bekliyor istediğin paraya da pazarla ama nerde sizde o vizyon !?

   41
   2
    1. @YaVuz16yeşili yorumuna yanıt olarak

     Vadesini dolduran statlar yıkılır. Bunun lamı cimi yok. Kimse AKP isminde Atatürk geçen statları yıkıyor diye ağlamasın burada. Zamanında ülkenin neresine stat yapılsa ismi Atatürk stadı yapıldığı için yıkılınca Atatürk’ü silmek için yapıldığı zannediliyor malum kesim tarafından.

     19
     50
     1. @Toros yorumuna yanıt olarak

      O zaman şimdiki stadın adınıda ATATÜRK Stadı denilseydi. Belediye diye stad ismimi olur? Stada bak belediye ye bak .KÖRLER SAĞIRLAR BİR BİRİNİ AĞIRLAR. Olmuş bay toros.

      31
      8
  2. @Pablito yorumuna yanıt olarak

   o stadı oraya yapan altepeyi mahvetmek lazım bursaspor atatürk stadyumu proje de buttim arkasına yani 1 şentuna sokak tarafına yapılacaktı orayada metro ve otobüs bağlanacaktı ama altepe sağolsun geldi şehirin ortasına koydu arkadaş sormazlar mı ha kültürparkın orası ha acemler iki yerde şehir merkezi bari acemlere yapılacağına aynı yerine yapılsaydı daha iyiydi

   42
   4
   1. @VERDANT BURSAMM yorumuna yanıt olarak

    ayrıca siyaset karıştırmak gibi olmasın ama türkiyede en borçlu belediye bursa belediyesi alinur aktaşta para sorunu olduğundan inegölün parasıyla geldi buraya şuanda yapılanların parası inegöle verilen bütçeden yapılıyor açıkcası inşallah adam gibi bir belediye başkanı gelir
    -terminale giden metro yerin altından gidecekti maliyeti çok diye üsten götürdüler
    -ataevlerde evleri deprem riski var diye yıktırılıp bitişik bitişik evler yaptılar
    -hüriyet bp nin yanında ki inşaattada 14 katlı binaya altepe imza attı yapılsın diye
    açıkcası bursamız beton yığınına dönüyor bence en fazla 5 veya 6 kat bina olması lazım açıkcası bursa deprem bölgesi olduğundan yüksek binalar riskli 1999 depremi yaşanırsa ne yaparız ben söyliyim kaçacak yerimiz olmaz
    stad mesela hem oranın altı su hem de fay hattı geçiyor mazallah maç izlerken deprem olursa çok kayıp olur bu korkudan çok fazla maça gidemedim zaten şuanda da gidemem çünkü başka bir şehir yaşıyorum

    19
    6
  3. @Pablito yorumuna yanıt olarak

   ORADA YÜZLERCE POLİS VAR. NİYE PARK ETTİRİYOSUNUZ MADEM, SONRADA CEZA !!!!PARA BİTTİ BÜTÇEDE PARAAA. TRAFİKTENDE ŞU KADAR GELİR GETİRİN DİYE YAZMIŞTIR MALUM ZAT. VATANDAŞI NASIL SÖVÜŞLİCEKLERİNİ ŞAŞIRDILAR ARTIK.

   43
   11
 1. Teşekkürler cezayı kesen yetkililer.Staddan zaten nefret ediyordum.Ustune tuz biber ektiniz ancak ülkemizin insanları bundan zevk alıp ders almayacağı için problem yok.Bunlar ceza yazmaya , insanlar da park etmeye devam eder.Bu ülkede hiçbir konuda arpa boyu yol alınamaz.

  46
  3
 2. yarasınn:) hep birlikte bu stada gitmeme kararı alalım.heryeri inşaaat,bitmeyen trafik çilesii.bitmeyen inşaatt. stadı yerinde yapılmasını istiyoruz. yıkılsın bu stad

  38
  19
 3. Sırf böyle nedenlerden dolayı bu sene kombinemi yenilemedim.
  1) Stada araçla gideriz otopark yok.
  2) Aracı Suryapı Avm otoparkına bırakıp maça geçelim deriz o hizada köprü yok. En az 20-25 dk yürümek lazım.
  3) Metroyla maça geliriz Güney kaleye yine eziyet çekip yürü babam yürü. Çıkışta balık istifi metroya binmeye çalış.
  4) Stadyum desen zaten şantiye!
  Yani anlayacağınız insanları stada çeken hiç bir şey yok ama insanları stadyumdan uzaklaştıran bir çok neden var!

  25
  2
  1. @ff yorumuna yanıt olarak

   Yav Toros adın da tam sana uymuş tıkılan stadın adı Atatürk stadı bu stada niye konulmuyor bu ad niye değişiyor sen bunj açıkla bakam?

   14
   1
 4. Ulan belediye, millete ceza yazcagina kendi stadinin otoparkini ac da millet oraya parketmesin o zaman, boyle birsey var mi ya ?

  14
  1
 5. Arkadaş şaka mı bu:)))
  Bu stadın otoparkları kullanılır vaziyette mi ki adamlara yol boyunca
  park etme cezası kesiyosunuz, ülkem insanı buna da alışır napsın

  8
  1
 6. En az 15 senedir kombine alan birisi olarak bu sene kombine almadım ve maclarada bu sezon gitmedim paramlan rezil oluyorum maç öncesi maç sonrası rezalet maç bitti eve gitmen 2.5 saat

  8
  1
 7. Devlete aldıkları vergiler yetmiyor bu tip şeylerle para toplayıp bütçeyi düzeltecekler geçen hafta yıllardır aranı park ettiğim yerden çekiciyle kaldırmışlar

  5
  1
 8. Arkadaslar ben hep diyordum ya bu stad insanlar gelmesin diye yapilmis.gitsen bi dert gitmesen bi dert.sanki bizde bursali ve bursasporlu olarak hakediyor gibi bir vurdum duymazlik halindeyiz.ulan 8 yildir eksikleri bitmeyen bir santiye gibi stadyum olurmu be ah be koca kafa recep derlerdi kendisine yakin cevresi harbiden dogruymus.

  5
  1
 9. Metroyla gel maça vatandaş.. nevar yani arabanla geliyon.. zaten hafta içi bile trafik rezalet..maç çıkışındada yarım saat geç çık 15 günde bir idare et vaziyeti..illada arabamla gelirim dersen bu olanlara katlanacaksın çünki yol yok..otopark yok.. Sistem yok..müthiş bir stad var ortada işletecek zihniyet yok ..garp kafasıyla stad yapıyoruz ama şark kafasıyla timsahın kafasını yaşamıyoruz .. 5 ülke gördüm almanyada Fransa da Hollanda da maça arabayla giden görmedim desem yalan olmaz ..şehrin tam göbeğinde stadları var ne trafik nede bi sıkıntılı vaziyet var..birkaçı dışında timsah arena kadar güzelide yok yani ..mesele yönetim meselesi

  3
  1
 10. Recep Altepe’ye teşekkür etmek lazım bunun için. O stadın oraya yapılmasında İbrahim Yazıcı ile beraber çok emekleri var sonuçta.

  2
  14
 11. Bu stadın ala-vala ile açılışınnı yapan kıt akıllılara sormak lazım.Bir hırs ve ihtiras uğruna 700 milyon masraf ederek bu eziyetimi çektirmek istediniz bizlere.CEZA rutine bağlandı.STADIN 45 BİN KAPASİTESİ ile övünenlere soruyorum.Hangi akıl ve mantıkla 250-300 metre mesafeden İSTASYONA BAĞLANTI YAPMAYIP,BİNLERE 5-6 Kat yolu yürütüyporsunuz.
  Bu stadın dertlerinden AKTAŞ EFENDİDE SORUMLUDUR.Zira İNEGÖL BELEDİYE BAŞKANI SIFATI İLE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİS ÜYESİ İDİ.O MECLİSTE ÇAY-KAHVE İÇİP ZAMANI HARCAMIŞLAR DEMEKKİ.
  Bu işlerin görüşüldüğü yer ve şehrin problemlerinin dile getirildiği,çözüm arandığı,önerilerin sunulduğu yer BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİDİR.
  KAPALI OTOPARK YAPIP bunu aktif hale getirmemek akıllara ziyan bir haldir.Bu otopark ile BURSASPOR PARA DAHİ KAZANIR.Nedenmi.Bu cezaları önlemek için vatandaşa sabit ve uygun aidatla aracını parketme imkanı sağlayalım.
  HASTAHANE AÇILDIĞINDA İSE İŞYERLERİ,OTOPARK PARA KAZANILACAĞI İÇİN POTANSİYEL GELİR KAYNAĞIDIR.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı