Taraftar Güneş’e sahip çıktı

'Bize yıldız değil Şenol Hoca gibi adamlar lazım' diyen Bursaspor sevdalıları, yönetime hem hocayla hem de sözleşmesi sona erecek olan oyuncularla biran önce temasa geçilmesi için mesaj gönderdi.

    Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'in önceki gün basın toplantısında yapmış olduğu açıklamalar gündeme damgasını vurdu. Deneyimli teknik adamın, yönetime ültimatom niteliğindeki mesajları yeşil beyazlı taraftarları adeta harekete geçirdi. Satır başlarıyla Şenol Hoca basın toplantısında şunları söylemişti: 'Benim gündemimde Ronaldinho hiç olmadı. Haberim de yok, Ronaldinho'yu istemem. Bunlar kısır döngülerdir. Büyük kulübün hedefleri değildir. Başka takımlarla ilgili konuşmalarım var ama geçerliliği ve anlaşma yok. Bursaspor'da kalıp kalmayacağımı bilmiyorum.'     HIZLI HAREKET EDİN     '6 ay önce konuştuğumuz oyuncularla ilgili hala anlaşmalar olmadı. Bu konular olursa sevinirim, olmazsa üzülürüm. İş işten geçtikten sonra bir iş yapmanın anlamı yok. Onun için işi zamanında ve yerinde yapmak lazım. Her transfer için de hoca ile anlaşılacaksa geç kalınmamalı, hata yapılmalı.' Tecrübeli teknik adamın bu sözlerinden sonra taraftarlar sosyal medya üzerinden yönetime hızlı hareket etmesi konusunda uyarılarda bulundu. Taraftarların büyük bir çoğunluğu, gerek Şenol Güneş'le gerekse sözleşmesi sona erecek olan oyuncularla ilgili adımlar atılmasını istedi.      İSTEDİKLERİ ALINMALI     Yeşil beyaz sevdalıları, şu yorumları yaptı: 'Daha ne bekliyorsunuz. Adamın sözleşmesi bitiyor, siz hala Ronaldinho'yla uğraşıyorsunuz. Bize yıldız değil oyuncu lazım. Şenol Hoca gibi adamlar lazım. Asla Güneş'i kaybedip mum ışığında çare arayanlardan olmayacağız. Hoca resmen yönetimi uyarmış. Yönetim buna rağmen bir şeyler yapmazsa yazıklar olsun. Halilhodzic Trabzon'a geldiği zaman her istediğini aldırdı. Bu camia Şenol Güneş'in istediği oyuncuların en az yarısını alabilmeli. Şenol Hoca'nın uzun vadede yönetime güven duyması lazım. Bu da yönetimin Batalla'nın, Ronaldinho'nun ya da Van der Vaart'ın peşinden koşması ile değil. Şenol Hoca'nın istediği adamların peşinden koşmasıyla olur.'     DEVAM EDECEK Mİ ETMEYECEK Mİ?     Yaptığı açıklamalarda özellikle Bursaspor'da devam edip etmeyeceği konusunda kafalarda soru işareti bırakan Teknik Direktör Şenol Güneş'e yeşil beyazlı taraftarlar destek mesajları veriyor. Camia, sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan deneyimli teknik adamla tekrar anlaşılmasını bekliyor..     Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu