Taraftar Camiadan Holmen’i İstiyor!..

50. yılımızı kutlamaya hazırlandığımız şu dönemde, takımımızın başarı grafiğide göz önüne alındığında artık büyük adımların atılmasının vakti geldi de geçiyor.

 

Şehrin dinamikleri artık Bursaspor'un başarılarıyla böbürlenen değil, maddi manevi katkı sağlayan bir görüntüye bürünmeliler. Sürekli birlik beraberlik çağrısı yapan Bursiad, Dosab, Nosab, Belediye mensupları ve iş adamlarımız artık Bursaspor'un itici gücü olmalı ve somut adımlar atmalılar.

 

Biten sezonun ardından yine bir transfer dönemi öncesindeyiz. Hemen hergün onlarca isim gündeme geliyor. Taraftarımız heyecan içerisinde imza haberlerini bekliyor. Avrupa kupası maçları öncesinde her yeşil beyaz sevdalısı Avrupa'ya yakışır bir takım oluşturulmasını arzuluyor.

 

Yine bugün gündeme gelen isimlerden Samuel Holmen, yazılıp çizilen futbolcular içerisinde taraftarımızın büyük çoğunluğunun beğendiği bir isim oldu.

 

Şehir dinamiklerimiz taraftarımızın isteği doğrultusunda kulübümüzle görüşerek bu transferin gerçekleşmesinde rol oynayabilirler diye düşünüyoruz.

 

50. yılda hedefini daha yükseğe diken bir Bursaspor için tüm şehir dinamiklerini göreve davet ediyoruz.

 

Bursasporluyuz.Net

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu