Tamer Tuna’ya 1 milyon TL’den fazla…

Bursaspor Kulübü Başkanı Ömer Furkan Banaz Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde düzenlenen basın toplantısında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Hocalara bu sezon 6 milyon lira gibi bir bütçe ayrılmış. Fatih Tekke ile 3 milyon Lira sözleşme imzalanıyor. 3-4 maçlık performanstan sonra 1 milyon lira ödenerek gönderiliyor. Özcan Bizati ile 900 bin lira ödeme yapılıyor kalan 923 bin lira ödeme bekliyor. Tamer Tuna ile 1 milyon liradan fazla ödeme yaptık. Mustafa Er Hocaya 500 bin lira ödedik. Bir önceki sözleşmesinden hocamız haklarından feragat etmişti.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursaspor’lular siyasetçiler rant yönetimler rant taraftar grupları rant basınında rant olur ise değil kulüp şehir ülke batar malesef hak hukuk yok malesef ülkede ki tüm kulüpler batakta daha yeni spor yasası çıkarıldı gerçi bu kadar rantcinin olduğu bir yerde kanun ne yapar ki şimdi bu rantcilar suçu birbirine atar halbuki bundan sonra neler nasıl yapılır konuşulmaz küme düştük borç bu yol yöntem bunlar keşke şu kulüp u zengin birileri satın alsa bırakın onu bunu İngiltere de her kulüp şirketlerin yahu adamlar 60 bin ortalama ya oynuyor ama orda ne siyasi ne taraftar nede başında rant yok sözde Türkiye de futbol seviliyor koskoca yalan Türkiye de futbol olmuş kumar rant sevgi hiç yok herşey çıkar bu şehrin o kadar aklı başında insanları da seyretti bu cakallara yol verdi içim kan agliyor

   4
   1
  2. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Daha dur kulübü FIFA’ya verenler de olacak hiç merak etme. Akbabaların hepsi tek tek çıkacak şimdi ortaya.

  3. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Selim bak hoca da lazım, başkan olursun, hoca olursun, azıcık az göbeğin olsa topçu bile olursun. Ses ver ses selimmm…

 1. sezon yeni başladığında linç yiyorduk bu takımdan cacık olmaz deyince baştan tepkinizi koysaydınız böyle olmayacaktı bu site trollerle dolu Allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın emin adanur senide oyle …… kadro değeri en fazla olan takımmış…pehh… bırakın bu işleri paralar nereye gitti? ben inanmıyorum….. açıklanan transfer rakamlarının onda birini vermediniz bu futbolculara…. şimdi esas fiyattan ödeme alacaksınız haram zıkkım olsun…bir camia bu kadar rezil edilebilirdi…. mustafa er seninde Allah belanı versin …..

  34
  16
 2. Paraya bak ya . Hayatında 3-5 kuruşdan fazla para almamış özcan bizatiye bile neredeyse 2 milyona anlaşılmış. Ben asgari ücret alıyorum ve sonra da Bursaspora hep destek tam destek deniliyor . Ne desteği bundan sonra beter olsunlar insanlar futboldan soğusunlar stada gitmesinler tv de izlenmeleri düşsün ki bu insanlar 2-3 maç ile trilyonlar götürmesinler . Bu saatten sonra stada gideni sevsinler . Dişimden tırnağımdan ayırcam bu adamlar da trilyon götürcekler

 3. Eee, düşene tekme atmazlar burada, yerler. Bak düştün şimdi bütün akbabalar çıkacak tek tek ortaya bekle. Kulübü FIFA’ya şikayet falan da ederler bekleyin daha iyi günlerimiz bunlar.

 4. Mustafa hoca ve gençleri tekrardan çıkartır bizi transfer falan filan gerek yok mevcut kadroyu koruyun paralarını verin yeter.Çıktığımız sene eksik noktaları iyi belirleyip 3/4 transfer yaparak devam etmeliyiz hocalara para vermeyi kesin adam 4mac için 1 milyon tl ne ya ayıptır

  2
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu