Tamer Tuna’dan çağrı var

Frutti Extra Bursaspor'un 7 Days EuroCup'ta evinde oynayacağı Promitheas Patras maçı için Bursaspor Teknik Direktörü Tamer Tuna'dan mesaj var.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Biri bi açıklama yapsın transfer yasağı kalktı mı forvet varmı kim geliyo ne yaşanıyo hacı yolu bekler gibi bekliyoz burda açıklayın artık

    1. @qReeN yorumuna yanıt olarak

      Valla açılacağının bir garantisi vardır ki bu kadar tarnsferde hareketlilik yaşanıyor. Bu kadar şeyin üzerine de açılmazsa zaten gene bir kaos çıkar.

  2. Portekiz den bir santrafor geliyor-muş.G.Antepden Cenk Şahin ve Y.TÜRK birde sürpriz orta saha ile defansa iki takviye varmış.

  3. Kulüp parasızlık içinde Bursa’nın zenginleri nerede hiçbiri ortada yoklar iyi günde ve kötü günde de Bursaspor’un yanında olmalılar. Kulüp gelir için kaynak bulmalı maalesef tasfiye etmediğim halde Bursaspor isminin önüne bir sponsor bulmalı kalıcı gelirler bulunmalı. Stadın altındaki otoparklar bir an evvel açılmalı maç günleri iyi bir gelir gelebilir ayrıca stadın üst kısmını gün içerisinde otopark olarak da işletilmeli hastane bittiğinde hastane için stad iyi bir otopark olur

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu