Tamer Tuna’dan bir destek daha

Bursaspor Teknik Direktörü Tamer Tuna, Frutti Extra Bursaspor'un maçlarını kaçırmıyor.

Tamer Tuna, Frutti Extra Bursaspor‘un Nilüfer Tofaş Spor Salonu’nda ağırladığı Galatasaray NEF maçınıFrutti Extra Bursaspor Yönetim Kurulu Başkanı Sezer Sezgin ile birlikte takip etti.

Bursaspor tribünleri Tamer Tuna‘ya sevgi gösterisinde bulundu.

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Sedo63 yorumuna yanıt olarak

    Üçüncü çeyrek için yazdım maç elden gidiyordu çoğu maçlar bu sene üçüncü çeyrekte gitti. Gayselikle alakası yok. Biz zaten böyleyiz, birbirimizi küçük düşerelim,azarlıyalım çevremdeki dışındakileri düşman olarak görelim, kimsenin düşüncesine saygı göstermiyelim… Onun için bu durumdayız.

  1. @Efsane16 yorumuna yanıt olarak

   Hayatındaki mutsuzluğu, umutsuzluğu Bursaspora yansıtma kardeşim. Git hayatındaki sorunları çöz herşeye olumsuz yönde bakmayı bırakırsın.

   2
   1
   1. @Pirlo yorumuna yanıt olarak

    ADAM DOĞRU SÖYLÜYOR ÜÇÜNCÜ CEYREKTE COK PASİF KALDIK EĞER O PERİYOTUDA İYİ GECİRSEYDİK 100 BARAJI RAHAT AŞILIRDI BENİM ANLAMADIĞIM 20 SAYI FARK ATTIK SEN COMARMISIN KELİMESİNİN BU KADAR BEĞENİ ALMASI BU MİLLET SÜRÜLÜKTEN KURTULAMIYCAK ANLAŞILAN NE TARAF COKSA O TARAFA TIKLIYOR ANLAMADAN OKUMADAN CAHİLLİK BU ÜLKEDE BİTMEYECEK ANLAŞILAN

   2. @Pirlo yorumuna yanıt olarak

    O lafı sana iade ediyorum terbiyesiz. Doğru oku. Maç sonu için yazmadım üçüncü çeyrek için yazdım. Fark 9 sayıya inmişti. Özelikle bu sezon üçüncü çeyrekte takım zorlanıyor biraz takip etsen sırf skor üzerinden yorum yazmazdın.

      1. @Efsane16 yorumuna yanıt olarak

       Ben maçı izledim üçüncü periyot da bütün basket maçlarında oyun düşer terbiye konusunda senin gibi hiç bir şeyi beğenmeyen oturduğu yerden eleştiren kişiler terbiyeli ise ben terbiyesizim.

       1. @Pirlo yorumuna yanıt olarak

        Tama proffesör. Bütün basket maçlarında olmuyor mu yanlız. Tam tersi Basket takımı yönetimi taktir edilecek bir konu. Ama senin gibileri gibi 3 kelimeden sırf negatif enerji üreten kişilerden uzak durulmalı.

     1. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

      Kardeşim millete bok sanarlar ailesi terbiye verememiş gibi cümlelerde öyle sanıyorum ki başka terbiyesizlik.adam bütün maç iyiydik 3. Çeyrekte zorlandık falan yazsa eyvallah.Tum maçın sadece 3. Çeyreğini döküldük gibi bir cümleyle tamamlamış.Bu sizce guzel bir yorummu.belkide maçı alacagimiz bildiğinden oyuncular biraz saldı saha içinde ne yaşadığını onlar biliyor.20 sayı farkla yendikleri bir maçta bu yorumu yapmak proveke harekettir bana göre de çok saçma kaale alınmayacak çocukça bir yorumdur.oyleki orada comarmisin sözcüğude cocukmusun anlamında kullanılmıştır.Bence bu yorumun altinada yazılacak en güzel cümledir.Cunku aslında takıma yapılan döküldük yorumu bu maçın ardından yazılacak en büyük terbiyesizliktir.

      2
      1
      1. @Uskup yorumuna yanıt olarak

       Proveke falan yok 3 kelimeden insanlar amma galeyana gelebiliyor. Üçüncü çeyrek sonunda yazdım. Hangi spor olursa olsun salma hafife almak olmuyor +bu sezon ne maçlar kaybettiğimiz insanın akıllına gelince. İnsan tedirgin oldu.

      2. @Uskup yorumuna yanıt olarak

       Her yorumun altına her aklıma geldi lafı yazmaya kendine hak görecek sonra kendine yorum yapılınca lafı iade ediyorum yok aile terbiyesi falan diyecek. Bir kere çomarsın demedim mısın dedim verdiği cevabı görünce kimin ne olduğu anlaşıldı. Bak bu güzel abi gibi yorum yapınca kimse bir şey diyor mu kendinizi bu kadar önemsemeyin anı yaşayın dün müthiş bir maç oldu çok keyif aldım üçüncü periyot Galatasaray çevirmek için elinden geleni yaptı skorun inmesi doğaldır bundan sonra yazacağı her kılçık yoruma bende yazacağım madem hak görüyor kendine o zaman eleştiriyi kabul edecek iyi günler

 1. Tamer hoca basketboldan bize ne sen git İngiltere liginden birkaç maç izle futbolcularına da izlettir nasıl hızlı atak yapılır onları öğret takım atağa kalkamiyor kaleye şut çeken yok sen gidiyorsun basketbol seyretmeye ilk önce kendi işini hallet hayret Bi şey ya

  1
  7
 2. İyi hoşsun hocada maskeye dikkat etmiyorsun. Virüse yakalanmanı hiç istemiyorum biraz daha maskeye dikkat.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu