Tamer Tuna “Taraftarımız beni onore etti”

Tamer Tuna taraftarların desteğine ve kendisi tribünlere davet etmesini de değerlendirdi.

Tamer Hoca, “Bu bütünleşme çok güzel bir şey. Oyuncularımız inanılmaz saygı duyuyorlar. Yaşanılan süreçte güven kayıpları oluşmuş. İlerleyen haftalarda daha iyi olacağız. Karşılıklı bir enerji vardı. Sahada mücadele anlamında taraftarı yanımızda hissetmek çok önemli. Bu şehrin ihtiyacı var. Bu taraftarı çok seviyorum. Bu takıma neler katacaklarını biliyorum. Onların desteği olmadan da başaramayacağız biliyorum. Destek veren herekse teşekkür ediyorum. Bursa’nın içinde olmaması gereken bir durumdayız. Buraya çok inanıyorum.

Taraftarlarımızın hissiyatına karşılık vermek mutlu etti. Onore oldum. Hiçbir zaman söz söyleyemeyeceğimiz taraftar var. Destekleri için çok teşekkür ederim. Daha da sahiplenilmesi gereken bir döneme girdik. İnşallah iyi olacağını ümit ediyorum. Bunu atlatırsak ilerleyen yıllarda çok daha iyi şeyler görebiliriz. Önümüzdeki günlerde somut gelişmeler olacaktır” ifadelerini kullandı.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Evet teknik adam futbolcu hepsine ne olurs olsun sahip çıkmalıyız.çünkü sahip çıktığımız Bursaspor dur.

  131
  3
 2. BURSA kutsal bir şehirdir.Bursaspor da bu şehrin marka değeridir.Emin Adanur ve Alinur Aktaş gibi çapsızların elinde oyuncak olacak bir takım değildir.Er ya da geç hak ettiği yere gelecektir.Yeter ki leş kargaları uzak dursunlar.Amigo müsfetteleri de dahil.Çekin o pis ellerinizi takımımın üzerinden!

  118
  27
  1. @Diren Bursa yorumuna yanıt olarak

   Diren Bursa ..Seni edebe davet ettik. BAKIYORUM fayda etmemiş.Agzin rogar gibi.Her açtığında hem bok kokusu yayılor hem de nasıl bir pislik olduğun anlaşılıyor.Sen Bursasporlu değil,alçak bir zavallısın.Yeter artık.Bu camia senin gibi capsizlarin küfürlerini hak etmiyor.

   22
   47
   1. @Mmdoff yorumuna yanıt olarak

    Gücüne mi gitti kardeş.Yazdığım her satırın arkasındayım.Senin ne bok olduğunu anlamadım ama git işine.Git uzakta oyna.Salyalarını akıtıp buraları kirletme.

    15
    8
 3. Gücüne mi gitti kardeş.Yazdığım her satırın arkasındayım.Senin ne bok olduğunu anlamadım ama git işine.Git uzakta oyna.Salyalarını akıtıp buraları kirletme.

  9
  9
  1. @Diren Bursa yorumuna yanıt olarak

   Seni bi dilerim bir daha istersin orospu çocuğu. Lan sayfa yöneticisi sen de siyaset içeren yorumları yayınlamada bölünmeyelim birlik olalım

   1. @Hüsnü yorumuna yanıt olarak

    Sen kimsin lan.Köpek misin ?Koyun musun? Sen ne anlarsın siyasetten?Sen ve senin gibiler güçlünün yanında durup atılacak kemikleri kapmak için ağzı açık beklemeyi siyaset sanırlar.Kapat ağzını kemik yerine başka birşey verirler yoksa.Kahpe dölü.

    4
    1
 4. Nerdeysiniz lan Teksasa sallayan kaşoalotlar as yapmaya devam edin ayıkta kalmayın Biz her zaman burdayız , Kimse Bursaspor sevgimizi sorgulamasın sorgusunu yamulturuz

  3
  1
 5. Adam gibi adam.
  Bir duruşu var saygıyı da, övgüyü de hakediyor.
  Canı gönülden başarılar diliyorum.
  Bursasporu oyuncağı gibi kullanmak isteyenlere de ders olur inşallah…

 6. Bu şehrin dinamikleri diye birsey yok sadece hırsızları var şehirde bu takimi sahiplenecek sadece taraftarıdır başka Cavit çağlar ve bir sürü ise yaramazlar yüzünde bu takım bu durumda 8 şubat son gün ve bir sürü gereksizi alıp bitirdiler takimi ali ay malın önde gideni bizi süper ligden düşüren onursuz hırsız ama adam doymamış kayyum gelsin bunların hepsinden iyidir

 7. Tamer TUNA, Hamit ALTINTOP gibi adamların
  Türk futbolunda sayılarının artması gelecek adına faydalı.
  Adı gibi davranmayıp sırf parasını kurtarmak için takımın geleceğini çarçur edenlere, başladığından beri saçma sapan işler yapanlarında böyle organizasyonlara girmemesini rica ediyorum.Kulübe verdiği zararı yaptığı 17 yanlış transferi Pertev’le bölüşmeleri gerekirdi.
  Gencecik çocukları satarak değil.
  Koskoca şehrin takımı bu gibi insanların oyuncağı haline getirilmemeliydi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu