Tamer Tuna “Mevcut durumun farkındayız”

Bursaspor Teknik Direktörü Tamer Tuna, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde açıklamalarda bulundu.

Mevcut durumun farkındaydık. Bursaspor‘un mazisi her şeyden önemli. Bursasporlu hiçbir futbolcu şartlar ne olursa olsun, sonuçlar ne olursa olsun bundan taraftarı olumsuz etkileyen psikolojik sebepler. Bunu ortadan kaldırmak için çok çaba sarf ettik. Demorilize olmalarını sağlayan durumları farkındaydık. Bunları ortadan kaldırmanın en önemli yolu karşılıklı güven.

Kazanamama alışkanlığı Bursaspor takımının şu anki en büyük sorunu. Bunu değiştirmek için neler yapabileceğimiz yönünde çok çaba harcıyoruz. Oyunculara Bursaspor’un adının değerini fark ettirmeye çalıştırdık. Kadro planlamasını daha iyi yapacağız. Yabancı oyuncularla ilgili görüşmelerimiz oldu.

Değerlendirmelerimiz oldu. Ortak karara vardık. Sancılar devam edebilir ama şampiyon şehrin nasıl davranması gerektiği ile ilgili prensipler açısından bir başlangıç oldu.

İlk tercih burası ikinci plan Antalya
Antalya kampını o hafta belirleyeceğiz. Ligin mevcut durumu bize o arayı sağlamıyor. Birinci planımız burada hazırlanmak. İkinci alternatif hava koşullarına göre Antalya’da yapılması.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ne kadar toparlayabiliriz kendimizi ilk 6 ya sokabilir miyiz lig sonu bilmiyorum ama sizinle bir şeylerin düzeleceğini düşünüyorum hocam. Kolay değil daha ilk yarıda Ali Hoca da dahil siz 5. hocasınız. Takım da ne oynayacağını bilmiyor böyle bir ortamda disiplinde beklenilemezdi zaten. İşin garibi de böyle bir durumda taraftar takıma ruhsuz diyor ve çöp diyor. Ne oynamamızı bekliyorlarsa artık. Taraftarı kafaya takmayın bizim taraftar toptan anlamaz. Siz sadece önünüze bakın hocam. Başarılar.

  39
  3
 2. Beyler kimse yüksek beklenti içinde olmasın ! Önümüzdeki sezonun planlaması yapılıyor ! Tamer hoca play off’ u zorlayacaklarini söyledi ama çok ta umutlanmayin ! Herkes bu takıma destek olsun en kotu ihtimal seneye ait olduğumuz ligde olalım !!!
  #baskabursasporyok

  30
  7
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   emin adanur 2020 yılı ocak ayından bugüne bu siteyi takip etmektedir. Buradan alıntı yaptığı çok şey var. benim ona tavsiyem bir an önce yönetimden ayrılmasıdır. Bursasporun menfaati gereği bu kararı hemen almalıdır.

   2
   9
 3. Bunu da açıklama diye yayınladınız. Şimdi bu açıklama kime ne fayda sağladı.
  Tamer 1,5 senedir takım çalıştırmıyorsun eyvallah onu geçtim. Bu takımın en iyi adamı salazar neden kesik yedi ?
  Sana gol lazımken sen Menemen gibi boş bir takıma korkaklık edip oyuncu değişikliği yapmadın.
  Senden ümitliydim hala da ümitliyim
  Şimdi sen yeni geldin diye kimse bazı soruları sormuyor ama ilk maç da oynanılan futbol gelecek için bana hiç umut vermedi. İnşallah yanılırım. Burak ve ismail orta sahası sapır sapır dökülürken sen değişikliğe gerek duymadım diyorsun enteresan geldi

  11
  25
  1. @harbici yorumuna yanıt olarak

   Aga sen iyi misin ? Takıma hala ilk maç için yeterli görmedim diyorsun ulan takım folloş oldu çok afedersin. Futbolcuların s…m böle kulubü diyip çekip gitmediğine dua et. 18 maçta 5. hoca nedir lan ? hala güzel futbol bekliyor utanmadan.

   26
   1
 4. Başkanınız pertev’e söylesin, bize kakaladığı futbolcuları şimdi başkasına kakalasın. Satamadım edemedim anlamam

 5. BUNLARI “MENTÖR” HALLEDER…HAYAT TECRÜBESİ VARDIR,PSİKOLOJİ BİLİR, SOSYOLOJİ BİLİR TAKIMI RUHSAL OLARAK DA MAÇA HAZIRLAR…BUNU TAMER HOCA DA ADI GİBİ BİLİYORDUR….

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu