Ekip tamamlandı

Bursaspor’da Recep Günay Yönetimi tarafından göreve getirilen Yalçın Gündüz’ün teknik ekibindeki eksik parça tamamlandı.

Yalçın Gündüz’ün görev alacağı açıklanan Nedim Vatansever, Fatih Eroğlu, Yakup Zühtü Birinci, Edip Biroğul‘un bulunduğu ekibe Bursaspor‘un eski kalecilerinden olan Tamer Coşkun dahil oldu.

Tamer Hoca son olarak Özer Hurmacı’nın ekibinde kaleci antrenörü olarak görev almıştı.

Gündüz‘ün ekibindeki görev tanımları şöyle olacak;

Yardımcı antrenör: Nedim Vatansever

Yardımcı antrenör: Fatih Eroğlu

Fiziksel uygunluk antrenörü: Yakup Zühtü Birinci

Maç izleme ve rakip analizcisi: Edip Biroğul

Kaleci antrenörü: Tamer Coşkun

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ekip eksik olsa ne? Tamam olsa ne? Sezon bitimi 3. Lig. Sonraki sezon asfalta düşmemiz kesin.

  Yolcudur Abbas.

  19
  7
 2. Ben olsam Özer Hurmacı ile tekrar futbolcu olarak anlaşıp, kendisini Yalçın Gündüz’ün öğrencisi yaparım. Bak bakalım Özlüce’yi Özgen’e çevirip orlarda nargile içmek falan nası oluyomuş amk.

  13
  1
  1. @Akcalarli yorumuna yanıt olarak

   sen bazı şeylerin ya farkında değilsin yada yaşın çok küçük bak kardeşim bursasporun şuan sokağa atacak tek lirası yok bursaspor can çekişiyor özer gelse isteyeceği para 2 3 milyondan az paraya hocalık yapmaz yalçın hocayıda tanımadığın belli özer hurmacı sahada topçuyken hocalık yaptığı dönem kadar bursaspora faydası olmamıştır şansıdır bilgisidir kan uyumluğudur bursaspora hocalık yaparken iyi bir dönem geçirdi ama ben yalçın hocayı da tanıyan biri olarak söylüyorum el elden üstündür yalçın hoca bursasporlu olduğu için para almadan gönüllü hocalık yapacak ben bildiğim bileli yalçın hoca bursasporda top oynarken de para konuşmazdı hep boş mukaveleye imza atan biriydi ve sağlam bir defans oyuncusuydu

   9
   2
 3. Bursaspor’un iliğini kurutan, genç futbolcularımızız aklını çelip diğer takımlara götüren menajerin kardeşi yardımcı antrenör olarak kulübe girmiş. valla bi insan niyetini bu kadar belli eder. helal olsun yalçın hoca.

  1
  2

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu