Tam 43 gün sonra

Bursaspor 5 Şubat’taki Altınordu galibiyetinden 43 gün sonra nihayet kazandı. Son 12 maçta 1 kez sevinmiş olan Bursaspor, son 5 karşılaşmada ise sadece 2 puan alabilmişti.

Yeşil-beyazlı camia, bu galibiyetle hem üzerindeki stresi attı, hem de özgüven kazandı. Teknik Direktör Mustafa Er kalan maçlar için ümitli konuşurken taraftara çok iş düştüğünü dile getirdi.

Bursasporlu taraftar için Mustafa Er “Taraftarlarımıza ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Geri dönüşte çok ciddi destek verdiler takıma. Özellikle ikinci yarı takım çıktığında verdikleri coşku için teşekkür ediyorum.” dedi.

BANAZ YÖNETİMİ İLK KEZ SEVİNDİ

Ömer Furkan Banaz yönetimi de ilk galibiyetini almanın sevincini yaşadı. Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve yeşil-beyazlı yönetim, son düdüğe kadar tribünde büyük heyecan yaşadılar.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @kelesliiii yorumuna yanıt olarak

   Kim olacak?
   Yönetimini seçmesini bilmeyen.
   Stada gelmeyen.
   Geldiğinde de orada eline ve diline sahip olmayan.
   Her sene bir iki başkan. Beş altı teknik adam. yirmi otuz oyuncu gönderen.
   Futbolcusunun gönlüne gitmesini, onu oynatmasını bilmeyen.
   Ama görevimiz olmayan herşeye burnumuzu sokan tabi ki kendimiz iz…

   25
   2
 1. Bu maçı kazanmak güzeldi fakat abartmayalım lig sonuncusunu zorla yendik buna bile sevinir duruma geldik yazık Ertuğrul sağlam dediği gibi küme düşmekten kurtulursak sevineceğim utanılacak durum söz konusudur diğer maçlarda daha hareketli ve sert ve çabuk oynamaliyiz 9final maçı var bu işi başaracağız hep birlikte destek olalım başka Bursaspor yok

  26
  1. @16 bursa yorumuna yanıt olarak

   Vallahi ben hiç sevinemedim.
   Gördüğüm maç barbat idi.

   Karşı takım da iyi futbol sergiledi.

   Tuzlu sporu yenmiş olsaydık, herşey biraz da umut verici olurdu.

   O maç bizi maaf etti, berabere olsa bile , onlarda şuan ateş çemberi nde olacaklardı.

   Bazan 1 puan bile altın değerinde olabiliyor.!

 2. Ne kadar vahimdir ki deplasmanda kazandığımız Denizli maçından beri bu maça kadar 1’den fazla gol atamamışız. Hem zor atıyoruz hem kolay yiyoruz.

  21

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu