Takımı onlar sırtladı

Yalçın Koşukavak geride kalan 11 lig maçında toplam 29 oyuncusuna forma verdi. Takımda en çok süre alan isim 945 dakika ile Kubilay Kanatsızkuş oldu. Genç golcü ayrıca takımın en skorer ismi konumunda.

Yalçın Koşukavak kadrodaki dört isimden ne olursa olsun vazgeçemedi.

TÜM MAÇLARDA OYNADILAR

Bursaspor 11 haftası geride kalan ligde üç puanının silinmesine rağmen topladığı 17 puanla 8’inci sırada yer alırken, teknik direktör Yalçın Koşukavak ligde ve kupada farklı isimleri sahaya sürdü. Koşukavak 11 lig maçında kadrodaki 29 oyuncuya forma verdi. Bu isimler arasında dört krampon Yalçın Koşukavak’ın vazgeçilmezleri oldu. Kubilay Kanatsızkuş, Iasmin Latovlevici, Emirhan Aydoğan ve Abdullahi Shehu tüm lig maçlarında forma giyerek takımı sırtlayan isimlerin başında geldi.

SKORA DA KATKILARI ÇOK BÜYÜK

11 maçın tamamında ilk 11’de sahaya çıkan Kubilay Kanatsızkuş 3 gol 2 asist ve 945 dakika ile en çok oynayan futbolcu oldu. Kubilay’ı 11 maçın 10’una ilk 11’de başlayarak 910 dakika sahada kalan ve bu süre içinde bir de gol atan Iasmin latovlevici takip etti. Emirhan Aydoğan 10 maça ilk 11’de başlarken 857 dakika sahada kaldı ve 2 gol attı. Abdullahi Shehu da 855 dakika forma giydiği maçlarda rakip fileleri bir kez sarstı. Bu dört isim ayrıca takımın toplam kaydettiği 16 golün 7’sine imzalarını attı.

Yalçın Koşukavak ligde ve kupada farklı isimleri sahaya sürdü. Koşukavak’ın vazgeçilmezleri Kubilay Kanatsızkuş, Iasmin Latovlevici, Emirhan Aydoğan ve Abdullahi Shehu oldu.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu