Takipteyiz!

Yaklaşık 1 sene önce Beşiktaş maçı öncesi çıkan olayların ardından Yeşil Beyaz’a gönül verenler gözaltına alınmıştı. Önceki akşam Fenerbahçe taraftarının taşkınlığının ardından verilecek cezalar merakla bekleniyor.

 

7 Mayıs 2011’de oynanması gereken Bursaspor-Beşiktaş karşılaşması, maç öncesi çıkan olaylar sebebiyle iptal edilmiş ve Yeşil Beyazlı taraftarlar gözaltına alınmıştı. 64 taraftar da tutuklanmıştı. Önceki gece Kadıköy’de yaşanan olaylar ise saha içinde başlayıp stat dışına çıkmıştı. Fenerbahçe taraftarı maçın ardından saha içine gidip, basın mensuplarına ve güvenlik görevlilerine saldırdı. SAVAŞ ALANI GİBİ Stat çıkışında Kadıköy’ü adeta savaş alanına döndüren Fenerbahçe taraftarından 47 kişi gözaltına alındı. Şimdi Bursaspor taraftarı, Fenerbahçe taraftarının bu taşkınlığı sonrası verilecek cezaları bekliyor. Sosyal paylaşım platformlarında adaletin herkes için işlemesi gerektiğini savunan Yeşil Beyaz’a gönül verenler, olayın takipçisi olduklarını belirttiler. 

 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu